Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition suteikia visas galingas duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas, kurių mažos ir vidutinės įmonės tikisi iš reliacinės duomenų bazių valdymo...
407,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core SQL Server 2017 Standard Edition, į kurią įtrauktos duomenų bazės, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms siūlo galingą Microsoft patikrintos reliacinės...
1 660,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core SQL Server 2017 Enterprise Edition didesnėms organizacijoms suteikia galingą naujesnę Microsoft patikrintos reliacinių duomenų platformos versiją, kurioje suderintos visos svarbiausios duomenų...
6 711,90 € *

Microsoft SQL Server 2017: universalus duomenų valdymo sprendimas

Įvadas: naujovės atitinka išbandytą ir patikrintą

Pristatydama Microsoft SQL Server 2017, Microsoft nustato naujus standartus duomenų valdymo platformų srityje. Kaip visapusiškas ir į ateitį orientuotas duomenų valdymo sprendimas, SQL Server 2017 siūlo ir revoliucines naujoves, ir patikrintas technologijas.

Lankstumas palaikant įvairias platformas

Bene ryškiausias SQL Server 2017 patobulinimas - įdiegtas suderinamumas su įvairiomis platformomis. Pirmą kartą SQL Server galima paleisti Windows, Linux ir Docker konteineriuose. Toks lankstumas leidžia organizacijoms integruoti SQL Server į esamą infrastruktūrą, nepriklausomai nuo pasirinktos operacinės sistemos aplinkos.

SQL Server 2017 funkcijos

Didesnis našumas

Prisitaikantis užklausų apdorojimas

Adaptyvusis užklausų apdorojimas užtikrina, kad SQL Server 2017 užklausas tvarkytų išmaniau ir dinamiškai optimizuotų vykdymo planus. Tai gali gerokai pagerinti duomenų bazės užklausų našumą ir pralaidumą.

Aukščiausio lygio saugumo funkcijos

Išplėstinė apsauga nuo grėsmių

SQL Server 2017 siūlo pažangius apsaugos mechanizmus, apsaugančius nuo vis didėjančių kibernetinio saugumo grėsmių. Išplėstinė apsauga nuo grėsmių padeda anksti atpažinti pavojingą veiklą ir reaguoti į ją, kad būtų išvengta duomenų saugumo pažeidimų.

Verslo žvalgyba ir analizė

Integracija ir žvalgyba

Grafinių duomenų bazių galimybės

Grafinių duomenų bazių galimybių palaikymas leidžia SQL Server 2017 efektyviai dirbti su sudėtingų ryšių duomenimis, atverdamas naujas galimybes verslo žvalgybos programoms.

Natūrali R ir Python integracija

R ir Python integravimas tiesiai į duomenų bazę leidžia analitikams ir duomenų mokslininkams atlikti mašininį mokymąsi ir sudėtingą statistinę analizę neeksportuojant duomenų.

Vizualizavimas ir ataskaitų rengimas

Dėl išplėstinių BI galimybių, ypač dėl integracijos su tokiomis priemonėmis kaip Power BI, naudotojai gali kurti įspūdingas vizualizacijas ir veiksmingas ataskaitas tiesiogiai iš savo duomenų.

Santrauka: Kodėl SQL Server 2017?

SQL Server 2017 - tai ne tik duomenų bazė, bet ir visapusiška duomenų valdymo ir analitinių programų platforma. Dėl Windows, Linux ir Docker konteinerių palaikymo bei naujausių duomenų bazių technologijų pasiekimų SQL Server 2017 siūlo keičiamo dydžio, saugų ir perspektyvų sprendimą bet kokio dydžio organizacijoms. Dėl nuolatinių atnaujinimų ir aktyvios kūrėjų bendruomenės SQL Server 2017 išlieka svarbiausia strateginių pasaulio organizacijų duomenų valdymo planų dalimi.

Kategorijos