Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition suteikia visas galingas duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas, kurių mažos ir vidutinės įmonės tikisi iš reliacinės duomenų bazių valdymo...
200,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core SQL Server 2017 Standard Edition, į kurią įtrauktos duomenų bazės, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms siūlo galingą Microsoft patikrintos reliacinės...
819,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core SQL Server 2017 Enterprise Edition didesnėms organizacijoms suteikia galingą naujesnę Microsoft patikrintos reliacinių duomenų platformos versiją, kurioje suderintos visos svarbiausios duomenų...
3 313,90 € *

Svarbiausios "SQL Server 2017" naujovės iš pirmo žvilgsnio

Naudodamos "SQL Server 2017" įmonės gauna galingą "Microsoft" patikrintos duomenų platformos versiją, kuri užtikrina visas svarbiausias duomenų bazių, ataskaitų ir analizės funkcijas. Todėl šis "SQL Server" leidimas puikiai tinka visiems šiuolaikinės, galingos reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos (RDVS) reikalavimams, kurie būdingi prekių valdymo sistemoms, ERP (įmonės išteklių planavimo) programinei įrangai ir CRM sistemoms, tenkinti. Naudodami "SQL Server 2017" galite naudotis įžvalgomis, gautomis naudojant duomenų bazėje esančią pažangiąją analizę su "Python" ir "R", taip pat interaktyviąsias vizualizacijas. Be to, "SQL Server 2017" taip pat siūlo daug patobulinimų ir naujų funkcijų, taip pat patobulintas pagrindinių duomenų paslaugų (MDS) ir ataskaitų teikimo paslaugų (SSRS) našumas " SQL Server 2017":

Naujos duomenų bazės variklio funkcijos

"SQL Server 2017" pridėta daug naujų duomenų bazės variklio funkcijų, įskaitant patobulintą našumą. Tarp jų yra galimybė įtraukti CLR rinkinius į teigiamą sąrašą. Prisitaikantis užklausų apdorojimas apima tris naujus patobulinimus: Adaptive Joins, taip pat grįžtamasis ryšys apie atminties paskirstymą paketiniu režimu ir lentelės reikšmių funkcijų vykdymo sutapatinimas su keliais teiginiais, taip atlaisvinant procesoriaus išteklius. Taip pat našumą gerina nauji dinaminiai valdymo sąrašai ir automatinis duomenų bazės optimizavimas; pastarasis suteikia įžvalgų apie užklausų našumo problemas, siūlo sprendimus ir automatiškai ištaiso nustatytas problemas.

"SQL Server Analysis Services" (SSAS)

2017 m. "SQL Server" versijoje taip pat įdiegta daug svarbių naujų "SQL Server Analysis Services" funkcijų. Tarp jų - lentelinių modelių patobulinimai, pavyzdžiui, lentelinis režimas kaip numatytoji diegimo parinktis. "Get Data" į "Power Query" įveda naujus duomenų šaltinius, kurie palaiko esamus duomenų šaltinius M užklausose.

"SQL Server 2017" integravimo paslaugos (SSIS)

SQL Server 2017" SSIS funkcija "Scale Out" turi naujų ir pakeistų funkcijų, todėl SSIS lengviau paleisti keliuose kompiuteriuose. Be to, "Scale Out" pagrindinis serveris dabar palaiko didelio prieinamumo funkciją, taip pat patobulintas "Scale Out" darbininkų vykdymo žurnalų tvarkymas, kai įvyksta avarija. Be to, SSIS kataloge dabar yra dar viena visuotinė savybė, leidžianti nurodyti numatytąjį režimą diegiant SSIS paketus. SSIS taip pat palaiko "SQL Server" "Linux".

"Linux" naudojimas su "SQL Server 2017

"SQL Server 2017" versijos "Enterprise" arba "Standard" versijose naudotojai taip pat gali naudoti atvirąją operacinę sistemą "Linux", kad pasiektų "SQL Server". Dėl "Java" duomenų bazių ryšio tvarkyklės tai nebėra problema ir "Java" programose. "Linux" ir "C++" programose ryšys su "SQL Server 2017" paprastai užmezgamas per "Open Database Connectivity" sąsają.

"SQL Server R Services" dabar vadinasi "SQL Server Machine Learning Services"

Ankstesnės "SQL Server R" paslaugos "SQL Server 2017" versijoje pervadintos į "SQL Server Machine Learning Services". To priežastis - be anksčiau naudotos R programavimo kalbos, palaikoma ir "Python" programavimo kalba. "SQL Server 2017" galima naudoti "Machine Learning Services", kad būtų galima paleisti "R" arba "Python" scenarijus, taip pat galima įdiegti atskirą "Microsoft Machine Learning Server", kad būtų galima diegti "R" ir "Python" modelius, kuriems nereikia "SQL Server". Be to, "SQL Server" kūrėjai dabar gali naudotis atvirojo kodo aplinkoje esančiomis "Python" skirtomis ML ir dirbtinio intelekto bibliotekomis.

"SQL Server 2017" versijos "Wiresoft

"Wiresoft" rasite " SQL Server 2017" versijas "Enterprise" ir "Standard", pastaroji taip pat prieinama su licencijomis CAL kaip alternatyva pagrindiniam licencijavimui. "Standard" versija yra tinkamas pasirinkimas pagrindinėms administravimo ir verslo žvalgybos (BI) funkcijoms bei darbo krūviams, kuriems reikia minimalių IT išteklių, o "Enterprise" versija ypač tinka didesnėms bendrovėms, nes ji siūlo dar išsamesnį, taip pat kritinės paskirties našumą, kaip reikalaujama sudėtingiems duomenų bazių ir BI reikalavimams. "SQL Server 2017 Enterprise" suteikia aukščiausio lygio paslaugas ir našumą, reikalingus didesniems ir didžiausiems darbo krūviams.

"SQL Server 2017 Standard" ir "Enterprise" versijų skirtumai

Pagrindinis skirtumas tarp " SQL Server 2017 Standard" ir "Enterprise" versijų, kaip minėta, yra našumas. Todėl "SQL Server 2017 Standard" iš esmės tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms, o "Enterprise" versija taip pat tinka vidutinėms įmonėms, tačiau iš esmės skirta didelių įmonių poreikiams tenkinti. Taigi, priklausomai nuo serverio versijos, yra skirtingos mastelio keitimo ribos: "Enterprise Edition" versijoje galima naudotis didžiausiu vieno egzemplioriaus naudojamu skaičiavimo pajėgumu, o "Standard Edition" versijoje - mažiau nei 4 lizdais ar 24 branduoliais arba, priklausomai nuo taikomosios programos, galima naudotis tik ribotu GB skaičiumi.

Be to, "SQL Server 2017 Enterprise Edition" turi papildomų funkcijų, kurios neįtrauktos į " SQL Server 2017 Standard" versiją: Pavyzdžiui, "SQL Server Enterprise" ne tik leidžia neribotai virtualizuoti, bet ir siūlo programinės įrangos užtikrinimo nuolaidą, taip pat turi išplėstinį didelį prieinamumą su "Always On" prieinamumo grupėmis, kelių duomenų bazių perjungimą įvykus gedimui ir skaitomas antrines kopijas. Be to, šiame leidime siūlomas skaidrus duomenų šifravimas, suderinamumo ataskaitų teikimas naudojant "SQL Server Audit" ir išplėstinė duomenų integracija su neaiškiu grupavimu ir paieška, taip pat mobiliųjų ataskaitų ir KPI funkcijos.

SQL Enterprise 2017" verslui skirtos platesnės verslo žvalgybos funkcijos suteikia bendrovėms daugiamatės analizės modelių, lentelių modelio ir duomenų gavybos patobulinimų, taip pat "DirectQuery" saugojimo režimą ir prieigą prie "Power BI" ataskaitų serverio. Palyginti su standartiniu leidimu, visapusiškiau integruotos mašininio mokymosi funkcijos, todėl R ir "Python" analizės funkcijos yra visiškai lygiagrečios, jas galima atlikti naudojant GPU, taip pat "Hadoop/Spark" ir "Linux".

"Microsoft SQL Server 2017" licencijavimo modeliai "Wiresoft

Su " SQL Server 2016" "Microsoft" pakeitė vadinamąją licencijų metriką, t. y. licencijų poreikio apskaičiavimo metodą. Anksčiau nebuvo svarbu, kiek branduolių turi procesorius, o dabar branduolių skaičius yra lemiamas nustatant tikslų licencijos reikalavimą. Licencijuojant branduolius atsižvelgiama į nuolat didėjantį branduolių skaičių viename procesoriuje, kuris atitinkamai gali apdoroti vis didesnes darbo apkrovas.

Todėl "Microsoft" taip pat siūlo " SQL Server 2017" versijos pagrindinio licencijavimo galimybę. Priklausomai nuo leidimo - "SQL Server 2017 Standard" ar "Enterprise" - turite įvairių galimybių įsigyti tinkamas serverio licencijas:

Naudodami " SQL Server 2017 Standard" versiją, galite rinktis licencijavimą pagal serverį/CAL (serverio licencijos ir prieigos licencijos) arba pagal branduolius - tam nereikia papildomų prieigos licencijų.

SQL Server 2017 Enterprise Edition" vers ijoje licencijavimas pagal serverį / CAL apskritai nebėra galimas. Licencijos išduodamos tik pagal branduolių skaičių.

"SQL Server 2017 Standard" licencijavimas pagal serverį/CAL

Serverio/CAL licencijavimo modelis grindžiamas šiomis sąlygomis:

Standartinė serverio licencija reikalinga kiekvienam serveriui, kuriame bus paleista "SQL Server" instancija. Be to, kiekvienam naudotojui ar įrenginiui, kuris naudojasi licencijuotu "SQL Server" serveriu, reikia atskiros prieigos licencijos (CAL) - kaip naudotojo ar įrenginio CAL - šiai ar naujesnei įdiegtai serverio versijai. Tai reiškia, kad su " SQL Server 2019" licencija CAL taip pat galite naudotis "SQL Server 2017".

Kuris "SQL Server 2017 Standard Edition" licencijavimas - pagal branduolius ar pagal serverį ir CALS - yra palankesnis, priklauso nuo tipinio naudojimo įmonėje. Todėl tam tikrais atvejais serverio / CAL licencijavimas yra palankesnis nei licencijavimas pagal branduolius. Pavyzdžiui, kompiuteriui, kuriame yra iki 2 procesorių su 8 branduoliais, galima pigiau licencijuoti "SQL Standard Server/CAL" versiją.

"SQL Server 2017 Standard" arba "Enterprise" licencijavimas pagal branduolius

Licencijuodama "SQL Server" pagal procesoriaus branduolius, "Microsoft" nurodo tam tikras skaičiavimo metodo apibrėžtis. Taigi viena branduolio licencija galioja dviem branduoliams, priešingai nei anksčiau, kai vienam procesoriui buvo taikoma viena licencija.

Taigi bendras licencijų poreikis priklauso nuo atitinkamo branduolių skaičiaus viename procesoriuje. Pagal numatytuosius nustatymus vienam serveriui reikalingos bent aštuonios licencijos, o kiekvienam procesoriui licencijuojami aštuoni branduoliai. Todėl kiekvienam fiziniam serverio branduoliui reikia atskiros branduolio licencijos. "Microsoft" nustatė šias taisykles:

Kiekvienam procesoriui reikalingos 8 branduolių licencijos - mažiausias "Microsoft" nurodytas skaičius. Todėl mažiau branduolių turintys kompiuteriai negali būti licencijuojami už mažesnę kainą.

Kiekvienam serveriui taip pat reikia mažiausiai 16 branduolio licencijų.

Pagrindinės licencijos, reikalingos vienam serveriui, parduodamos tik 2 paketuose.

Papildomų licencijų licencijavimui pagal pagrindinę licenciją nereikia.

"Microsoft SQL Server 2017" licencija už mažą kainą "Wiresoft

Nesvarbu, ar norite patenkinti "Microsoft SQL Server 2017" licencijavimo poreikius, naudodami standartinę, ar verslinę versiją, "Wiresoft" jums suteiks serverio / CAL ir 2 branduolių licencijas tik kaip originalias licencijos teises. " SQL Server 2017" licencijos yra ypač palankios "Wiresoft", nes mes siūlome kainų pranašumą dėl nenaudojamų Europos įmonių programinės įrangos licencijų - ir tai visiškai teisėtai.

Nes pagal Europos Teisingumo Teismo sprendimą nuo 2012 m. programinę įrangą galima perparduoti be jokių problemų. Visos "Wiresoft" siūlomos licencijos buvo iš anksto patikrintos dėl visiško originalumo ir tinkamumo naudoti. Tai patvirtina daugelis mūsų entuziastingų klientų. Jei turite klausimų apie "Microsoft SQL Server 2017" licencijavimą, susisiekite su mumis.