Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 yra pagrindinė produkto versija, kurioje yra daug naujų funkcijų: Patikimumas svarbiausioms taikomosioms programoms su didesniu prieinamumu, žaibiškos užklausos ir pažangios saugumo...
322,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014 - tai debesų kompiuterijos informacinė platforma, kuri padeda organizacijoms išlaisvinti esmines įžvalgas visoje organizacijoje, greitai kurti sprendimus ir skleisti duomenis vietoje...
4 297,90 € *

Microsoft SQL Server 2014: duomenų valdymo efektyvumas ir naujovės

SQL Server 2014 apžvalga

Microsoft SQL Server 2014 tapo svarbiu etapu Microsoft duomenų bazių technologijų raidoje. Sukurtas efektyviai valdyti didelius duomenų kiekius ir palaikyti verslui svarbias taikomąsias programas, SQL Server 2014 siūlo galingas funkcijas, leidžiančias organizacijoms optimizuoti savo duomenų bazių infrastruktūrą ir pagerinti duomenų analizę.

Pagrindinės funkcijos ir privalumai

2014 m. SQL Server 2014 įdiegtos novatoriškos funkcijos, orientuotos į našumą, prieinamumą ir verslo analizę. Tarp jų - in-memory technologija, patobulinta integracija su debesimis ir patobulintos saugumo funkcijos.

Našumas ir mastelio keitimas

In-memory OLTP variklis

In-memory OLTP variklis - viena iš išskirtinių naujų SQL Server 2014 funkcijų - leidžia padidinti sandorių greitį sumažinant daug laiko reikalaujančias diskinės įvesties / išvesties operacijas. Tai ypač naudinga didelio dažnio sandorių sistemoms.

Išteklių valdytojas

SQL Server 2014 Resource Governor užtikrina geresnę CPU ir I/O panaudojimo kontrolę. Tai leidžia geriau valdyti serverio išteklius, ypač daugelio vartotojų aplinkoje.

Didelis prieinamumas ir atkūrimas

AlwaysOn prieinamumo grupės

Dėl SQL Server 2014 įdiegtų AlwaysOn technologijos patobulinimų patobulintos klasterio egzempliorių perėmimo galimybės, užtikrinančios didesnį prieinamumą ir atkūrimo po avarijos galimybes.

Atsarginių kopijų kūrimo sprendimai

Naudodamos naujus ir patobulintus atsarginių kopijų kūrimo sprendimus, įskaitant supaprastintą atsarginių kopijų kūrimą debesyje į Azure, organizacijos gali dar patikimiau kurti atsargines duomenų kopijas.

Verslo žvalgyba ir analizė

Patobulintos BI priemonės

Į SQL Server 2014 integruotos galingos verslo žvalgybos priemonės, leidžiančios atlikti išsamią analizę ir teikti ataskaitas, kad būtų galima gauti vertingų įžvalgų apie verslo duomenis.

Duomenų saugyklos

Patobulintos SQL Server 2014 duomenų saugyklų galimybės pagerina duomenų bazės užklausų greitį ir mastelį, o tai svarbu dideliems ir sudėtingiems duomenų rinkiniams.

Integracija su debesimis

Integracija su Windows Azure

SQL Server 2014 sustiprinta integracija su Windows Azure, todėl sukurtas vientisas hibridinis debesijos duomenų valdymo sprendimas. Tai palengvina organizacijoms duomenų bazių išteklių mastelio didinimą ir vietinių duomenų bazių išplėtimą į debesis.

Santrauka: SQL Server 2014 svarba

Daugeliui organizacijų, kurioms reikalinga tvirta, patikima ir galinga duomenų platforma, SQL Server 2014 išlieka pagrindiniu komponentu. Turėdamas pažangias duomenų apdorojimo ir analizės galimybes, jis suteikia tvirtą pagrindą verslui svarbioms taikomosioms programoms. Nors dabar yra naujesnių versijų, SQL Server 2014 ir toliau palaiko ir užtikrina stabilumą esamoms infrastruktūroms, kurioms reikia patikrintų technologijų.

Kategorijos