Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 yra pagrindinė produkto versija, kurioje yra daug naujų funkcijų: Patikimumas svarbiausioms taikomosioms programoms su didesniu prieinamumu, žaibiškos užklausos ir pažangios saugumo...
158,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014 - tai debesų kompiuterijos informacinė platforma, kuri padeda organizacijoms išlaisvinti esmines įžvalgas visoje organizacijoje, greitai kurti sprendimus ir skleisti duomenis vietoje...
2 121,90 € *

Efektyvus darbas su "SQL Server 2014" paslaugomis

"SQL Server" sistemą sudaro keli komponentai, kuriuos "Microsoft" vadina paslaugomis, palengvinančiomis visapusišką funkcijų taikymą ir administravimą. "SQL Server 2014" yra šie serverio komponentai:

  • Duomenų bazės variklis
  • Analizės paslaugos
  • Ataskaitų teikimo paslaugos
  • Integracijos paslaugos
  • Pagrindinių duomenų paslaugos

SQL serverio duomenų bazės variklis

"SQL Server" duomenų bazės variklis arba duomenų bazės modulis užtikrina pagrindines "SQL Server 2014" funkcijas. Tai apima duomenų apdorojimą, saugojimą, kopijavimą ir atsarginių kopijų darymą. Šiame duomenų bazės modulyje taip pat yra įvairių įrankių, skirtų reliaciniams ir XML duomenims administruoti ir teikti, taip pat DQS (Data Quality Services) serveris, kuris taip pat veikia kartu su integravimo paslaugomis.

Analizės paslaugos

Šiame " Microsoft SQL Server 2014 Standard" analizės komponente pateikiama daugybė priemonių, kuriomis naudotojai gali kurti ir valdyti OLAP (angl. Online Analytical Processing) užklausas, pvz., tendencijų analizei, pardavimų prognozėms, biudžeto skaičiavimams ar finansinėms ataskaitoms. Tai taip pat apima duomenų gavybos programas, skirtas statistiniams skaičiavimams, kad būtų galima nustatyti analizuojamų duomenų tendencijas ar modelius.

Ataskaitų teikimo paslaugos

SQL Server 2014 " ataskaitų teikimo paslaugos leidžia kurti įvairių formų ataskaitas: matricos, grafiko arba laisvos formos. Šias ataskaitas taip pat galima lengvai ir efektyviai tvarkyti ir diegti. Ataskaitų teikimo paslaugos taip pat yra išplečiama platforma, skirta kurti savo ataskaitų teikimo programas.

Integracijos paslaugos

Naudojant integravimo paslaugas (SSIS), " SQL Server 2014" pateikiama grafinių įrankių ir programuojamų objektų grupė, kuri naudojama duomenims perkelti, kopijuoti arba transformuoti. Dėl SSIS katalogo duomenų bazėje esančių fiksuotų vaidmenų integravimo paslaugos yra didelis palengvinimas, ypač administratoriams.

Pagrindinių duomenų paslaugos

Pagrindinių duomenų paslaugos (sutrumpintai - MDS) yra veiksmingas ir saugus sprendimas, skirtas domenų, klientų, sąskaitų ir produktų valdymui, kartu užtikrinant sandorių saugumą. Šiuo tikslu hierarchijos ir verslo taisyklės gali būti valdomos naudojant MDS duomenų versijas. Pagrindinių duomenų paslaugas palaiko ir specialus "Excel" priedas.

Svarbios "SQL Server 2014" naujovės - optimizuotai duomenų analizei

"Microsoft SQL Server 2014" suteikia naudotojams debesų kompiuterijai pritaikytą informacinę platformą, kurioje siūloma daug svarbių įrankių ir funkcijų, kurias naudodamos įmonės taip pat gali teikti patikimus debesijos sprendimus ir taikomąsias programas. Tai atminties OLTP funkcijos, taip pat "Column Store Index" ir "StreamInsight", kurios taip pat palaiko hibridinės debesijos strategiją su "SQL Azure", išsamiau aprašytą toliau.

"SQL Server" duomenų įrankiai verslo žvalgybai

Kitos " SQL Server 2014 " naujovės, be didelio prieinamumo ir mastelio, yra naujos "SQL Server Data Tools for Business Intelligence" (SSDT). BI projekto šablonai palaiko "Visual Studio 2013", taip pat "Analysis Services", "Integration Services" ir "Reporting Services".

"In-Memory" technologija su OLTP versijoje "Enterprise Edition

Naujojoje SQL versijoje ypač verta paminėti integruotą atmintyje esančią OLTP (angl. Online Transaction Processing) funkciją, kuri įdiegta versijos "Enterprise Edition" versijoje. Ši funkcija, apie kurią "Microsoft" pranešė kaip apie "Project Hekaton", yra tikra turbinėlė, kuri padeda gerokai padidinti "SQL Server 2014" našumą. Tai atmintyje esanti duomenų bazė, palaikanti OLTP darbo krūvius, integruotus į "Microsoft SQL Server 2014". In-memory OLTP papildo in-memory galimybes, jau turimas duomenų saugykloms ir verslo žvalgybai.

"Hekaton" teikiamos atmintyje esančios OLTP galimybės padidina "SQL Server" programų našumą be papildomo optimizavimo. "Hekaton" galima įsigyti tik įmonės versiją, todėl įmonės, kurioms svarbus greitas veikimas, turėtų rinktis šią versiją.

Atminties optimizavimas "xVelocity ColumnStore" indeksai ir "AlwaysOn" pasiekiamumo grupės

Taip pat tik "Enterprise" versijoje yra atnaujinami "ColumnStore" indeksai, kuriuos naudojant duomenis galima saugoti, tvarkyti ir gauti stulpeliais pagrįstu duomenų formatu.

Galiausiai " SQL Server 2014" taip pat siūlo "AlwaysOn" prieinamumo grupes, kurios palaiko iki 8 antrinių replikų, įskaitant 2 sinchronines antrines replikas.

"Microsoft SQL Server 2014" - Sistemos reikalavimai

Atmintis: ne mažiau kaip 1 GB RAM, rekomenduojama 4 GB ar daugiau

Procesorius: ne mažiau kaip 1 GHz 32 bitų sistemoms arba 1,4 GHz 64 bitų sistemoms, rekomenduojama 2 GHz

Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 6 GB, taip pat priklausomai nuo įdiegtų "SQL Server 2014" komponentų

Operacinė sistema: "Windows Server 2012" ir "Windows Server 2012 R2", atitinkamai 32 ir 64 bitų versijos

"Windows SQL Server 2014" leidimai ir licencijavimas "Wiresoft

"Wiresoft" siūlo du pagrindinius "SQL Server 2014" leidimus, kurie atitinka skirtingus organizacijų ir asmenų funkcijų ir našumo reikalavimus:

  • SQL Server 2014 " versija "Enterprise Edition" ypač tinka kritinėms programoms, kurioms reikia didelio atminties našumo ir saugumo, išlaikant aukštą prieinamumą.
  • SQL Server 2014 " standartinėje versijoje jau siūlomos išsamios viduriniosios pakopos programų ir duomenų saugyklų (duomenų saugyklų) funkcijos.

Naujasis "Microsoft" "SQL Server 2014" licencijavimo modelis

Naujoji vadinamoji "Microsoft" licencijų metrika taip pat taikoma 2014 m. "SQL Server" versijai.

Priklausomai nuo atitinkamo serverio leidimo, tai apibrėžia, kokios licencijavimo parinktys siūlomos SQL programinei įrangai naudoti.

Senesnėse "Microsoft" serverių versijose anksčiau nebuvo svarbu, kiek branduolių turi procesorius. Tačiau dabar jų skaičius yra pagrindas nustatant tam tikrų SQL serverio versijų licencijavimo reikalavimus. To priežastis - padidėjęs branduolių skaičius, dėl kurio dar labiau išauga procesorių našumas, o kartu ir didėjančios darbo apkrovos. Taigi branduolio licencijavimas tam tikra prasme atitinka didesnę našumo skalę.

Skirtingai nuo kitų versijų, pavyzdžiui, "Enterprise", "SQL Server" 2014 versijos standartinė versija yra ne tik licencijuojama 2 branduolių, bet ir licencijuojama pagal serverį / KAL. Taigi "Microsoft" atsižvelgia į mažesnių ir vidutinių įmonių mažesnius paslaugų našumo ir masteliavimo reikalavimus. Taip jie taip pat gali pasinaudoti "SQL Server 2014" našumu ir debesijos funkcijomis bei grįžti prie paprastai pigesnės licencijavimo alternatyvos - "Server & CAL".

Norėdami sužinoti, kuri " SQL Server 2014 Standard Edition" licencijavimo forma labiausiai tinka jūsų įmonei ar organizacijai, turėtumėte nustatyti ir išanalizuoti tipinius darbo krūvius ir, remdamiesi tuo, pasirinkti tinkamą leidimą arba, jei tai "Standard", tinkamą licencijos formą. Tai taip pat priklauso nuo jūsų darbuotojų skaičiaus ir reikiamo paslaugų virtualizavimo. Nors serverio / CAL licencijavimas dažnai yra ekonomiškesnis variantas, kai kuriais atvejais gali būti naudinga pasirinkti licencijavimą pagal branduolius. Toliau rasite trumpą dviejų "SQL Server 2014" licencijavimo variantų paaiškinimą. Jei turite klausimų dėl jūsų įmonei ar reikalavimams palankiausios formos, nedvejodami kreipkitės į mus ir paprašykite patarimo.

2014 m. "SQL Server" versijos su 2 branduolių paketais licencijavimas

"Microsoft" teigimu, " SQL Server 2014" licencijavimas pagal pagrindą grindžiamas šiais kriterijais: Vieno branduolio licencija visada galioja dviem branduoliams, o ne vienai licencijai vienam procesoriui, kaip anksčiau. Tačiau "Microsoft" nustatė papildomą kriterijų, kad vienintelis procesoriaus branduolių skaičius neatitiktų reikalaujamų branduolių licencijų skaičiaus, o būtų taikomas toks kriterijus: mažiausias branduolių skaičius visada yra 16, neatsižvelgiant į tai, ar variklis turi mažiau branduolių.

Taigi visada turite įsigyti bent 16 branduolių licencijų, t. y. 8 dviejų branduolių licencijų paketus. Tuomet papildomų licencijų CAL pavidalu nereikia. Todėl varikliams, kurių branduolių skaičius mažesnis nei 16, negali būti išduodamos licencijos už mažesnę kainą.

Serverio/CAL licencijavimas SQL Server 2014 Standard

Kai licencijavimas vykdomas naudojant serverio licenciją ir kliento prieigos licencijas (CAL), reikalingi šie du komponentai: Pirmiausia serveriui reikia atskiros "SQL Server Edition 2014 Standard" licencijos. Tai taip pat apima administratoriaus teises, tačiau tam, kad darbuotojas galėtų naudotis serverio paslaugomis ir funkcijomis, jis turi turėti papildomą kliento prieigos licenciją. Čia galite pasirinkti CAL naudotojui arba galutiniam įrenginiui - tai vadinama naudotojo arba įrenginio CAL. Abi šias priemones taip pat galima įsigyti iš "Wiresoft" už specialią kainą.

"Microsoft SQL Server 2014" už palankią kainą "Wiresoft

"Wiresoft" gali įsigyti " SQL Server 2014 " standartinę ir "Enterprise Edition" versijas kaip originalias "Microsoft" licencijas. Jums ypač naudinga "Wiresoft" suteikiama šių ir kitų "Microsoft" programinės įrangos licencijų kainos lengvata. Visi siūlomi "Microsoft" produktai yra nenaudotos licencijos, gautos iš Europos bendrovių, kurias galima naudoti 100 % ir kurias mes įsigijome visiškai teisėtai. Nes pagal Europos Teisingumo Teismo sprendimą leidžiama perparduoti ar pirkti programinės įrangos produktus, pavyzdžiui, serverio licencijas. Tai reiškia, kad galite būti tikri, jog perkate visiškai veikiantį "Wiresoft" licencijų paketą, kurio autentiškumą kruopščiai patikrinome. Daugelis klientų pasitiki "Wiresoft" licencijų asortimentu ir mūsų teikiamomis ekspertų konsultacijomis. Jei turite klausimų dėl konkretaus "Microsoft SQL Server 2014" licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į mus.