Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Versle komunikacijos kanalai turi būti lankstūs, aiškūs, skaidrūs ir ekonomiški. Windows Exchange Server 2013 padeda pasiekti visiškai naują našumo ir patikimumo lygį. Exchange Server užtikrina...
220,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Lyginant su ankstesniuoju produktu, jame įdiegta daug naujų paslaugų, funkcijų ir technologijų, skirtų padėti įmonėms kurti savo ryšių kanalus. Naudodami šią grupinės programinės įrangos ir el....
1 369,90 € *

Microsoft Exchange Server 2013 leidimai ir licencijavimas

Visuose turimuose leidimuose " Microsoft Exchange Server 2013 " siūlo pagrindines patikrintas ir saugias, taip pat naujas el. laiškų siuntimo, pašto dėžučių, užduočių ir kalendorių valdymo organizacijoje funkcijas.

"Microsoft Exchange Server 2013" licencijuojama pagal įprastą kliento ir serverio modelį. Tai reiškia, kad vienam serveriui ir visiems prie jo prisijungusiems klientams reikia licencijos. Čia esančias funkcijas taip pat lemia prieigos licencijų, reikalingų joms naudoti, tipas  - jas taip pat galima gauti iš "Wiresoft". "Exchange 2013" serverio licenciją galima įsigyti dviejų versijų, kurios daugiausia skiriasi palaikomų pašto dėžučių skaičiumi:

 • Standartinė versija yra parengta mažų ir vidutinių įmonių, kurioms nereikia daugiau kaip 5 pašto dėžučių duomenų bazių, pašto dėžučių poreikiams tenkinti.
 • "Enterprise Edition" versija specialiai sukurta didesnėms įmonėms, kurioms reikia daugiau nei 5 pašto dėžučių duomenų bazių, ji netgi palaiko (su "Exchange Server 2013 RTM Cumulative Update") iki 100 pašto dėžučių.

Svarbios "Exchange Server 2013" naujovės

Palyginti su ankstesnėmis "Exchange" versijomis, "Microsoft Exchange Server 2013 " siūlo išsamų naujų funkcijų ir paslaugų rinkinį, kuris padeda naudotojams dar geriau bendrauti ir bendradarbiauti. Be to, jos padeda padidinti efektyvumą ir kartu sumažinti įmonių veiklos sąnaudas. "Exchange" serverio funkcijos gali būti teikiamos ir vietoje, ir debesyje. "Outlook Web App" taip pat siūlo optimizuotą naudotojo sąsają, kuri palaiko jutiklinius ekranus ir taip išplečia "Exchange 2013" naudojimą mobiliuosiuose įrenginiuose. Pagrindinės 2013 m. serverio versijos naujovės - šios funkcijos:

"Exchange Admin Center" (EAC)

"Exchange 2013" taip pat siūlo nemažai administratoriams skirtų optimizavimų. Pavyzdžiui, "Exchange Management Console" (EMC) ir "Exchange Control Panel" (ECP), kurios sudarė dvi ankstesnes "Exchange Server" serverio administravimo sąsajas, buvo sujungtos į naują, žiniatinklyje veikiantį "Exchange Admin Center" (EAC). Ši sistema taip pat optimizuota vietiniam, internetiniam ir hibridiniam diegimui. Žiniatinklio administravimas leidžia administratoriams naudoti kliento prieigos taisykles, kad individualiai apibrėžtų naudotojų prieigą prie interneto, intraneto ir "Exchange" administravimo konsolės.

Išmanioji paieškos funkcija

Microsoft Exchange Server 2013 " išmaniosios paieškos įrankis ne tik pagerina paieškos rezultatų kokybę, bet ir pagerina komandų ir asmenų bendradarbiavimą bei bendravimą: Dabar naudotojai gali lengvai gauti ir apibendrinti informaciją iš kelių šaltinių.

Integracija su "SharePoint" ir "Lync

"Microsoft Exchange Server 2013 Standard" užtikrina geresnę integraciją su "Microsoft Lync 2013" ir "Microsoft SharePoint 2013" per "Compliance eDiscovery" funkciją ir svetainių pašto dėžutes. Kartu šios dvi paslaugos suteikia svarbių funkcijų, įskaitant galimybę bendradarbiauti su svetainių pašto dėžutėmis.

Parama atitikties reikalavimams

Organizacijoms daug lengviau laikytis atitikties reikalavimų ir palaikyti politikos laikymąsi naudojant "In-Place eDiscovery". "Exchange 2013" patobulintos paieškos ir indekso funkcijos leidžia daug lengviau rasti svarbius duomenis. Be to, duomenų praradimo prevencija (DLP) taip pat neleidžia naudotojams siųsti konfidencialios informacijos neįgaliotiems asmenims.

Supaprastintas el. pašto siuntimas

Exchange Server 2013 " už el. laiškų siuntimą dabar atsakingos trys paslaugos: "Front-End Transport Service" (FET), "Hub Transport Service" (HT) ir "Mailbox Transport Service" (MT). Jie yra pašto dėžutės serverio vaidmens sudedamosios dalys. Dabar šios paslaugos atlieka ankstesnio Hub Transport Server vaidmens funkcijas. Funkcijas, kurias ankstesnėje "Exchange 2010" versijoje atliko "Unified Messaging" serverio vaidmuo, čia atlieka "Unified Messaging" paslauga.

Skirtumai tarp "Exchange Server 2013 Standard" ir "Enterprise Edition" versijų

Kaip jau paaiškinta, pagrindinis skirtumas tarp "Microsoft Exchange Server 2013 Standard Edition" ir "Enterprise Edition" yra duomenų bazių, kurias galima valdyti, skaičius. Tai reiškia, kad jos skirtos skirtingo dydžio įmonėms, todėl jų poreikiai, susiję su "Exchange Server" paslaugų mastelio keitimu, taip pat skiriasi. Pavyzdžiui, "Standard Edition" versijoje vienam serveriui galima valdyti tik penkias duomenų bazes, o "Enterprise Edition" versijoje vienam serveriui galima valdyti iki 50 duomenų bazių.

Be to, "Microsoft", įsigydama "Exchange Server 2013 Enterprise Edition", profesionaliems naudotojams siūlo keletą papildomų funkcijų arba išplėstą funkcijų spektrą, palyginti su standartine versija. Tai:

Žurnalo ataskaitos iššifravimas

Todėl "Exchange Server 2013" suteikia naudotojams galimybę apsaugoti savo pranešimus naudojant informacijos teisių valdymą (IRM) "Microsoft Outlook" ir "Office Outlook Web App". Šiuo tikslu galima ne tik sukurti tam tikras apsaugos taisykles, pavyzdžiui, automatiškai suteikti pranešimams IRM apsaugą prieš juos išsiunčiant. Žurnalo ataskaitų iššifravimas taip pat suteikia galimybę žurnalo ataskaitose kartu su originaliu IRM apsaugotu pranešimu saugoti nešifruotą IRM apsaugoto pranešimo kopiją.

Duomenų praradimo prevencija - DLP

Duomenų praradimo prevencija yra svarbus įmonių pranešimų siuntimo aspektas, ypač kai svarbūs verslo ryšiai susiję su el. laiškų, kuriuose yra konfidencialių duomenų, siuntimu. "Exchange Server" duomenų praradimo prevencijos funkcijos ne tik labai supaprastina valdymą, bet ir, dar svarbiau, palengvina konfidencialių duomenų politikos laikymąsi netrukdant naudotojų produktyvumui. DLP ne tik apsaugo nuo duomenų praradimo organizacijoje, bet ir neleidžia darbuotojams atsitiktinai ar tyčia siųsti neskelbtinų duomenų neįgaliotiems asmenims.

"ActiveSync" mobilusis valdymas

Nors "Exchange Server 2013" standartinėje versijoje taip pat yra "ActiveSync Mobile Access" funkcija, leidžianti naudotojams sinchronizuoti vieną ar daugiau mobiliųjų įrenginių su "Exchange" pašto dėžute ir naudotis kalendoriais, kontaktais bei užduotimis, " Exchange Server 2013 " verslinėje versijoje "ActiveSync Mobile Management" funkcija suteikia išplėstines politikas, leidžiančias individualiai valdyti visas paslaugas.

Balso paštas su "Unified Messaging" (UM)

"Unified Messaging" leidžia naudotojams naudoti ne tik balso paštą, bet ir kitas balso pašto paslaugas, pvz., "Outlook Voice Access". Norint sujungti balso ar pokalbių pranešimus, garso ir vaizdo konferencijas, taip pat išplėstinę buvimo informaciją integruotoje bendravimo aplinkoje, UM gali naudoti "Microsoft Lync" serverį. Vartotojai gali naudoti bet kurį telefoną, kad galėtų klausytis pranešimų per savo el. pašto dėžutę arba per "Outlook Voice Access".

Atitikties archyvas

Atitikties gairėse reikalaujama, kad įmonė ar organizacija išsaugotų visą svarbią elektroniniu būdu saugomą informaciją, įskaitant el. laiškus, dėl galimų teisinių ginčų. Atitikties archyvavimas "Exchange Server" palaiko svarbių organizacijos pranešimų duomenų kontrolę, pakeičiant ankstesnį PST (Personal Store) failų saugojimą "Outlook" programoje archyvavimu atitikties archyve. Naudojant turinio analizę "Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise", konfidencialių duomenų apsauga ir stebėsena pagal reikalavimus yra dar veiksmingesnė.

Sistemos reikalavimai "Microsoft Exchange Server 2013

Norint įdiegti "Microsoft Exchange Server 2013 " standartinę ar įmonės versiją arba naudoti ją visa apimtimi, reikia laikytis toliau nurodytų būtiniausių reikalavimų:

 • Palaikomos operacinės sistemos: "Windows Server 2012" arba "R2 Standard" arba "Datacenter", taip pat "Windows Server 2008 R2 Standard" arba "Enterprise" su SP1 ir "R2 Datacenter RTM"
 • Procesorius: "Intel 64" arba AMD64
 • Pagrindinė atminties dėžutė: bent 8 GB
 • Kliento prieigos atmintis: bent 4 GB
 • "Edge Transport": bent 4 GB
 • Vietos kietajame diske: ne mažiau kaip 30 GB, 500 MB vietos kiekvienam UM kalbos paketui ir 200 MB vietos sistemos diske
 • Įrenginys: DVD-ROM
 • Ekrano skiriamoji geba: ne mažiau kaip 1 024 x 768 taškų
 • "Exchange 2013" palaikomi sambūvio su ankstesnėmis versijomis scenarijai:

            "Exchange 2013": įskaitant CU2

            "Exchange 2010": įskaitant SP3

            "Exchange 2007": įskaitant "Update Roll-Up 10 for SP3

            "Exchange 2003" ir ankstesnės versijos: nepalaikomos

           

            Taip pat gali būti kitų išankstinių sąlygų.

"Windows Exchange Server 2013" versijos - prieinamos mažomis kainomis iš "Wiresoft

"Wiresoft" siūlo " Microsoft Exchange Server" 2013 versiją dviem versijomis Standard ir Enterprise už ypač mažą kainą. Įsigijus "Exchange 2013" standartinę versiją, visi mažų ir vidutinio dydžio įmonių bei organizacijų pašto dėžučių reikalavimai jau yra puikiai patenkinti. Jei įsigysite "Enterprise Edition" versiją, didesnėms įmonėms ir įstaigoms bus naudingas ne tik galingas pašto dėžučių valdymas, bet ir visos šios " Exchange Server 2013 " versijos funkcijos.

"Windows Exchange Server 2013" licencijavimas

Įsigydami "Exchange Server 2013" versiją "Enterprise" arba "Standard Edition" iš "Wiresoft", pasirenkate originalų "Microsoft" programinės įrangos produktą, kurį teisėtai pardavėme arba įsigijome iš Europos bendrovės. Tai visada yra nenaudotos licencijos, kurias "Wiresoft" patikrino dėl visiško autentiškumo ir visiško funkcionalumo. Kaip klientas galite pasinaudoti mūsų siūlomu neprilygstamu kainų pranašumu. Tiesiog susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos ir turite klausimų apie programinės įrangos licencijavimo poreikius: