Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Versle komunikacijos kanalai turi būti lankstūs, aiškūs, skaidrūs ir ekonomiški. Windows Exchange Server 2013 padeda pasiekti visiškai naują našumo ir patikimumo lygį. Exchange Server užtikrina...
199,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Lyginant su ankstesniuoju produktu, jame įdiegta daug naujų paslaugų, funkcijų ir technologijų, skirtų padėti įmonėms kurti savo ryšių kanalus. Naudodami šią grupinės programinės įrangos ir el....
1 233,90 € *

Microsoft Exchange Server 2013: šiuolaikinės verslo komunikacijos pagrindas

Įvadas į Exchange Server 2013

Microsoft Exchange Server 2013 - tai reikšmingas pokytis Exchange produktų linijos istorijoje. Daugiau dėmesio skiriant patogumui, saugumui ir mobilumui, Exchange 2013 suteikia tvirtą bendravimo ir bendradarbiavimo organizacijoje platformą.

Exchange Server 2013 naujovės

Šioje versijoje įdiegtos kelios pagrindinės naujovės, įskaitant patobulintą architektūrą, kurioje integruotos tiek priekinės, tiek galinės dalies funkcijos, supaprastintą naudotojo patirtį ir patobulintas funkcijas, užtikrinančias sklandžią integraciją su Microsoft Office produktų grupe.

Pagrindinės Exchange Server 2013 funkcijos

Patobulinta naudotojo sąsaja

Į Exchange Server 2013 įdiegta atnaujinta Outlook Web App (OWA), kuri užtikrina turtingesnę, švaresnę ir greitesnę naudotojo patirtį įvairiuose įrenginiuose ir naršyklėse.

Optimizuota jutikliniams ekranams

OWA buvo optimizuota jutikliniams ekranams, todėl gerokai pagerėjo naudotojo patirtis planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, o mobilioji prieiga prie el. pašto, kalendoriaus ir kontaktų tapo paprastesnė.

Patobulintos saugumo funkcijos

Serveris Exchange Server 2013 sustiprino neskelbtinų duomenų apsaugą naudodamas integruotus saugumo mechanizmus, kurie apsaugo ir nuo išorės grėsmių, ir pagerina vidinę duomenų kontrolę.

Duomenų praradimo prevencija (DLP)

Įdiegus DLP funkcijas, organizacijos galėjo geriau stebėti ir kontroliuoti jautrią informaciją, kad ji nebūtų netyčia ar sąmoningai nutekinta.

Supaprastintas valdymas

Internetinė valdymo konsolė Exchange Admin Center (EAC) supaprastino Exchange Server 2013 valdymą, suteikdama administratoriams centralizuotą sąsają.

Standartizuota pranešimų architektūra

Siekiant sumažinti sudėtingumą ir padidinti patikimumą bei našumą, ypač didelio prieinamumo ir atkūrimo po avarijos požiūriu, supaprastinta Exchange 2013 architektūra.

Exchange Server 2013 vaidmuo šiuolaikiniame IT kraštovaizdyje

Ilgalaikis veiklos patikimumas

Nepaisant savo amžiaus, Exchange Server 2013 ir toliau naudojamas daugelyje organizacijų, kurios vertina stabilumą ir patikrintas technologijas.

Žingsnis modernizavimo link

Serveris Exchange Server 2013 yra tvirtas pagrindas organizacijoms, ieškančioms patikrintų vietinių sprendimų arba planuojančioms laipsnišką perėjimą prie debesijos.

Microsoft Exchange Server 2013 išlieka patikima platforma, padedanti organizacijoms įveikti komunikacijos iššūkius. Šios kategorijos tekstas skirtas padėti suprasti Exchange Server 2013 svarbą ir funkcijas bei tai, kaip jos vis dar gali būti aktualios šiuolaikinėje sparčiai besikeičiančioje IT aplinkoje.

Kategorijos