Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - visiems verslo profesionalų poreikiams Dabartinė Office Suite 2019 m. versija profesionaliems naudotojams (be Home & Business, Professional ir Standard versijų), ypač su Professional Plus...
57,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - profesionaliems naudotojams skirtas leidimas Microsoft Office 2019 - tai naujausia patikrintos produktyvumo programinės įrangos versija, skirta tekstams ir skaičiavimams kurti ir projektuoti, įskaitant...
53,90 € *

Microsoft Office 2019, skirtas Windows

Lyginant su ankstesne Microsoft 2019 m. Office versija, joje siūloma daug naujų funkcijų, kurios leidžia dar lanksčiau dirbti su dokumentais - vienam ar komandoje. Pasiteisinusi OneDrive suteikia galimybę nesudėtingai dalytis duomenimis ir dokumentais debesyje, kad su dokumentais galėtų bendradarbiauti visos komandos nariai.

Microsoft taip pat papildė išbandytas Office programas, tokias kaip Word, Excel ir PowerPoint, papildomomis funkcijomis, kurios suteikia daugiau galimybių kurti tekstinius dokumentus, skaičiuokles ir pristatymus: Word programoje, be kita ko, įdiegta diktavimo funkcija Microsoft Dictate ir vertimo įrankis; Excel programoje, pavyzdžiui, naujas meniu punktas Publish in Power BI, o PowerPoint programoje - naujos animacijos, pavyzdžiui, Morph ir Zoom.

Be to, šiose programose taip pat galima naudoti baltą, tamsiai pilką ir juodą fono temas, o pastarosios spalvos ypač malonios akims, todėl darbas ekrane tampa dar malonesnis.

Naujosios Office versijos išvaizda šiek tiek skiriasi nuo 2016 m. versijos: programų pradžios puslapyje dabar taip pat rodomi Office failai, kuriuos naudotojai bendrino per debesį. Kitais atvejais naudotojų laukia įprasta intuityvi meniu navigacija. Microsoft OneNote nebeįtraukiama, bet ją galima naudoti Windows 10 sistemoje naudojant universaliąją Windows programėlę.

MS Office paketas 2019 taip pat prieinamas kaip neprisijungusi versija

Be programinės įrangos prenumeratos, naująją Microsoft Office versiją taip pat galima įdiegti kaip neprisijungus prie interneto. Tai reiškia, kad naudotojai, kurie nori dirbti su Windows programomis vietinėje aplinkoje, gali naudotis  Office 2019 programinės įrangos paketu kaip nuolatiniu be ryšio su debesimi.

Wiresoft siūlo du  Office 2019 leidimus  Standard ir  Professional Plus kaip atskirą variantą. Juose siūlomos dar išsamesnės funkcijos nei kituose leidimuose ir jie ypač tinka savarankiškai dirbantiems asmenims ar laisvai samdomiems specialistams bei mažoms ir didesnėms įmonėms.  

Įdiegimas per Click to Run

Palyginti su Office 2016, 2019 m. versijoje naudojama diegimo technologija Spustelk ir paleisk (angl. Click-to-Run). C2R kas mėnesį siūlo saugumo atnaujinimus, o naudodama atsisiuntimų optimizavimo technologiją sumažina tinklo reikalavimus.

Visos Office programos ir programėlės įdiegiamos automatiškai. Tačiau naudojant Office diegimo įrankį galima įdiegti tik atskiras programas.

MS Office 2019 palaiko tik kompiuterius su Windows 10; Mac kompiuteriuose turi būti įdiegta viena iš trijų paskutiniųjų aktualių MacOs versijų.

Visos Office 2019 versijos yra 32 ir 64 bitų versijos. 64 bitų versijai reikia bent 4 GB operatyviosios atminties.

Naujos bendrosios funkcijos Office 2019 programose

Į Office 2019 paketą įtraukta daugybė naujų funkcijų, kuriomis galima naudotis įvairiose programose, pavyzdžiui, Word, Excel ir PowerPoint; be to, atskirose programose patobulintos teksto tvarkymo, analizės, šablonų kūrimo ir kt. galimybės. Toliau trumpai paaiškinamos svarbiausios iš jų.

Vertimo funkcija

Dabartinėse Word, Excel ir PowerPoint versijose dabar yra vertimo funkcija; Outlook ją galima įdiegti vėliau, naudojant Office AddIn Translator for Outlook. Jos privalumas yra tas, kad norint išversti tekstą ar skirsnį nebereikia kviesti tinklalapio per naršyklę, o galima tai padaryti iš karto per meniu pasirinkus Patikrinti > Versti.

Piešimas laisva ranka

Šiuo įrankiu galite kurti ir įterpti eskizus, figūras ar net matematinius atvaizdus iš laisvos rankos piešinio; tai įmanoma net nenaudojant jutiklinio ekrano, nes programa veikia ir su pele.

Prieinamumo klaidų taisymo palaikymas

Palaikomasis klaidų taisymas teikia pasiūlymus, kaip padaryti dokumentą prieinamą, kad jį galėtų lengvai skaityti ir redaguoti žmonės su negalia. Tai pagrįsta tarptautiniu mastu privalomais prieinamumo standartais.

Garso grįžtamasis ryšys

Jei įjungtas garsinis grįžtamasis ryšys, išsiuntus el. laišką, ištrynus objektus arba įdėjus turinį, jis patvirtinamas garsiniu signalu. Taip pat yra garsinis pranešimas, kai pakeičiamos ekrano parinktys.

Patobulintas jutiklinių įrenginių rašiklio palaikymas

Ypač naudotojai, kurie  Office 2019 naudoja ir įrenginyje su jutikliniu ekranu, naudodamiesi rašikliu, naudojasi optimizuotu šio darbo režimo palaikymu. Patobulintas ne tik spaudimo intensyvumas, bet ir integruoti nauji posvyrio efektai. Kreivas linijas dabar galima braižyti skirtingu spaudimo intensyvumu, todėl linijos plotį ar intensyvumą galima keisti pakreipiant rašiklį.

Naujos funkcijos atskirose Office 2019 programose

Be to, Office 2019 atskirose programose siūloma keletas naujų funkcijų:

Word 2019: vektorinių piktogramų įterpimas

Naujausioje Word versijoje atsirado galimybė į tekstą įterpti vektorinę grafiką arba piktogramas. Piktogramų pasirinkime yra įvairių keičiamo mastelio grafikos elementų, kuriuos vienu spustelėjimu galima įterpti į Word dokumentą ir padidinti neprarandant kokybės.

Be to, dabar galima paslėpti redagavimo juostas ir rodyti tekstą per visą ekraną, kad būtų lengviau susikaupti skaitant.

Excel 2019: naujos duomenų analizės funkcijos ir diagramų tipai

Be naujų duomenų analizės funkcijų, Excel taip pat papildyta daugiau diagramų tipų, pvz., aiškiomis piltuvėlių diagramomis, skirtomis pardavimo linijoms ir pardavimo piltuvėliams rodyti, taip pat 2D žemėlapiais, skirtais geografiniams duomenims tiksliai vizualizuoti.

PowerPoint 2019: 3D objektų animacija

Dabar Office 2019 suteikia galimybę į Office dokumentus įterpti ir redaguoti 3D objektus iš internetinės galerijos arba darbalaukio. Ypač PowerPoint programoje, norint juos animuoti, pvz., pasukti vaizdą, galima naudoti tokias funkcijas kaip morph ir zoom.

2019 m. perspektyvos: dėmesys svarbiausiems dalykams

Naujoji funkcija Clutter - tai išmanioji funkcija, padedanti naudotojams valdyti kasdienį laiškų srautą. Clutter automatiškai atpažįsta, kurie el. laiškai yra svarbūs, ir persiunčia juos į gautųjų laiškų dėžutę. Įdiegus Office priedą Translator for Outlook taip pat galima naudotis vertimo funkcija.

Office 2019 leidimai Wiresoft

Office 2019 iš viso yra penkios versijos, iš kurių Wiresoft siūlo Office 2019 Standard ir  Office 2019 Professional Plus. Šios dvi versijos turi daugiau funkcijų ir programų nei Home & Student, Home & Business ir Professional versijos, o Professional Pro apima visas standartinės versijos funkcijas.

Microsoft Office 2019 Standard

Office 2019 Standard programinė įranga ypač tinka įmonėms ir asmenims, kuriems kasdien tenka valdyti sudėtingesnius verslo procesus ir užduotis.

Šiuo tikslu galima naudotis kitomis praktinėmis funkcijomis, pavyzdžiui, Update Control arba Telemetry App, taip pat Group Policy, Terminal Services arba RDS ir Microsoft Publisher.

Telemetrijos programa

Windows Office 2019 Standard telemetrijos programa su telemetrijos prietaisų skydeliu yra Excel sąsiuvinio formos įrankis. Jis sukonfigūruotas įmonės duomenų bazei ir naudojamas duomenims apie Office dokumentų naudojimą, inventorių ir vientisumą rinkti. Ją galima naudoti tikrinant konkrečios įmonės priedų suderinamumą, kad būtų galima optimizuoti jų naudojimą.

Nuotolinio darbalaukio paslaugos

Office Standard nuotolinio darbalaukio paslaugos (RDS) leidžia naudotis tokiomis programomis kaip Word, Excel ir PowerPoint kaip žiniatinklio programomis internete. Taigi pagrindinis licencijuoto terminalo naudotojas gali naudotis šiomis programomis antrame mobiliajame įrenginyje.

Publikacijų leidėjas

MS Publisher, kurią galima naudoti tik Windows versijoje, yra galingas įrankis, kuriuo galima įtikinamai kurti ne tik pristatymus, bet ir spaudinius. Naudojant vilkimo ir nuleidimo funkciją vaizdai ir grafika importuojami tiesiai į Publisher brėžinių sritį ir ten redaguojami.

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Pakete Professional Plus naudotojams suteikiamos visos programos funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Office 2019 leidimas. Tai funkcijos Access, Skype for Business, el. pašto išsaugojimas, duomenų praradimo prevencija, svetainės pašto dėžutės, archyvavimas, skaičiuoklės įrankiai ir įmonės balsas. Ypač paminėtini šie dalykai:

Prieiga reikliems verslo profesionalams

Access yra galingas Professional Plus versijos įrankis, leidžiantis naudotojams ne tik kurti duomenų bazes lanksčioms verslo programoms, bet ir visapusiškai jas valdyti. Galima naudoti universalias projektavimo priemones, skirtas intuityviai naudojamoms individualizuotoms duomenų rinkimo ir analizės sistemoms, pvz., būsenos ataskaitoms, kurti.

Duomenų praradimo prevencija (DLP), kad būtų išvengta duomenų praradimo

Konfidencialių duomenų, pavyzdžiui, kredito kortelių numerių ar sveikatos įrašų, kurie vis dažniau saugomi debesyje, apsauga yra esminė daugelio įmonių užduotis. Duomenų praradimo prevencija programoje MS Office Professional Plus 2019 užtikrina apsaugą nuo nesankcionuotos prieigos prie neskelbtinų duomenų, kurie yra prieinami, pavyzdžiui, per Exchange Online, SharePoint Online ar OneDrive for Business, taip pat vietoje esančiuose Word, Excel ir PowerPoint failuose, arba jų vagystės. Todėl DLP gali būti naudojama tokiems duomenims nustatyti ir stebėti bei atitikčiai užtikrinti.

Enterprise Voice - visapusiškam bendravimui

Šiame Skype for Business sprendime siūlomos išsamios vieningos komunikacijos funkcijos. Enterprise Voice galima prijungti prie esamų telefonų sistemų ir pasiūlyti praktinių funkcijų, tokių kaip atsakymų grupės, skambučių parkavimas ir komandos skambučių priėmimas bei valdymas.

Office 2019 sistemos reikalavimai

Kad kompiuteryje galėtumėte kuo geriau naudotis Office 2019, jis turi atitikti šiuos reikalavimus: Rekomenduojamas procesorius PC: 1,6 GHz, 2 branduolių procesorius: Mac: MacOs (viena iš 3 dabartinių versijų) su Intel procesoriumi.

Pagrindinė kompiuterio atmintis: 2 GB 32bit versijoje, 4 GB 64bit versijoje: Mac: 4 GB.

Laisvos vietos standžiajame diske PC: 4 GB, Mac: 10 GB. Kad vaizdas būtų rodomas optimaliai, ekrano skiriamoji geba turėtų būti 1280 x 768 taškų (PC) arba 1280 x 800 taškų (Mac).

Pirkite Microsoft Office 2019 Editions už mažą kainą Wiresoft

 Wiresoft galite rasti  MS Office 2019 versijas Standard ir Professional Plus už ypač mažą kainą kaip neprisijungusią versiją be prenumeratos. Abu produktai yra pilnos versijos su visišku Microsoft palaikymu, o ne OEM versijos. Wiresoft parduoda tik originalią Microsoft programinę įrangą, nenaudotas, todėl nemokamas licencijas, gautas iš Europos bendrovių, kurių autentiškumą ir funkcionalumą patikrino Wiresoft. Tai patvirtina daugybė patenkintų klientų, kurie pasitiki Wiresoft programinės įrangos produktais. Jei turite klausimų apie tai, kuri  Office 2019 versija geriausiai atitinka jūsų reikalavimus, nedvejodami kreipkitės į mus.