Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - visiems verslo profesionalų poreikiams Dabartinė Office Suite 2019 m. versija profesionaliems naudotojams (be Home & Business, Professional ir Standard versijų), ypač su Professional Plus...
118,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - profesionaliems naudotojams skirtas leidimas Microsoft Office 2019 - tai naujausia patikrintos produktyvumo programinės įrangos versija, skirta tekstams ir skaičiavimams kurti ir projektuoti, įskaitant...
109,90 € *

"Office 2019": patikrintas produktyvaus darbo rinkinys

"Office 2019" kategorijoje pristatome patikrintą ir patikimą "Microsoft Office" biuro programų rinkinį, kuris ir toliau siūlo puikų biuro programų sprendimą. Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgsime "Office 2019" ir paaiškinsime, kokią naudą šis patikrintas paketas suteikia jūsų produktyvumui ir efektyvumui.

Ką siūlo "Office 2019"?

Patikrintos geriausios programos

Į "Office 2019" įeina gerai pažįstamos programos, tokios kaip "Microsoft Word", "Excel", "PowerPoint" ir "Outlook", optimizuotos naujausia versija, kad galėtumėte sklandžiai ir efektyviai dirbti.

Jokios priklausomybės nuo debesies

Vienas iš pagrindinių skirtumų nuo naujesnių "Office" prenumeratų yra tas, kad "Office 2019" nereikia nuolatinio interneto ryšio. Tai reiškia, kad dokumentus ir duomenis galite saugoti vietoje, nepriklausydami nuo debesies.

Kodėl verta rinktis "Office 2019"?

Vienkartinis pirkimas, nuolatinis naudojimas

Kitaip nei "Office" prenumeratos, "Office 2019" yra vienkartinis pirkinys. Sumokėsite vieną kartą ir galėsite nuolat naudotis rinkiniu be mėnesinių prenumeratos mokesčių.

Didžiausia duomenų apsaugos kontrolė

Naudodami "Office 2019" išlaikote visišką savo duomenų ir duomenų apsaugos gairių kontrolę, nes jums nereikia pasikliauti debesų saugyklomis.

Jokių nuolatinių atnaujinimų ir pakeitimų

Office 2019" užtikrina stabilumą ir nuoseklias naudotojo sąsajas be nuolatinių atnaujinimų ir pakeitimų, išvedančių jus iš darbo eigos.

Išvada

Office 2019 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išbandyto ir patikimo biuro programų rinkinio, neįsipareigodami mokėti nuolatinių prenumeratos mokesčių. Pažįstamos programos, maksimali duomenų apsaugos kontrolė ir stabili darbo aplinka - "Office 2019" yra aukščiausios klasės sprendimas tiems, kurie nori padidinti savo produktyvumą.

Nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar įmonės savininkas, "Office 2019" suteikia jums įrankius, kurių reikia, kad galėtumėte efektyviai dirbti ir kurti profesionalius dokumentus, prezentacijas ir skaičiuokles. Investuokite į "Office 2019" ir išbandykite patikrintą šio pasaulinio lygio biuro programų rinkinio našumą ir patikimumą. Naudodami "Office 2019" galėsite efektyviai atlikti darbus, kartu visiškai kontroliuodami savo duomenis. Tai ekonomiškas ir stabilus sprendimas tiems, kurie ieško patikrinto biuro programų rinkinio be prenumeratos mokesčių. Padidinkite savo produktyvumą ir investuokite į "Office 2019", kad galėtumėte naudotis pažįstamomis programomis ir daugybe šios patikrintos biuro programinės įrangos privalumų.

Kategorijos