Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 Standard - šiuolaikiniam biurui ir verslo organizavimui Office-Edition 2016 Standard sukurta taip, kad būtų galima atlikti visas šiuolaikiniam verslui būdingas užduotis ir dar daugiau: daug praktinių, intuityvių...
91,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
MS Office 2016 Professional Plus - lemiamas daugiau verslui MS Office 2016 Professional Plus - tai išsamiausias "Microsoft" Office 2016 versijos leidimas, kuriame yra visos programos, reikalingos įmonėje ne tik įprastoms kasdienėms...
102,90 € *

"Office 2016": patikima biuro programinė įranga produktyviam darbui

"Office 2016" kategorijoje pristatome išbandytą ir patikrintą "Microsoft" biuro programinę įrangą, kuri šiandien vis dar siūlo puikų sprendimą visiems jūsų darbo reikalavimams. Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgsime "Office 2016" ir paaiškinsime šio išbandyto paketo privalumus jūsų produktyvumui ir efektyvumui.

Ką siūlo "Office 2016"?

Patikrintos geriausios programos

Į "Office 2016" įtrauktos gerai žinomos programos, tokios kaip "Microsoft Word", "Excel", "PowerPoint" ir "Outlook", kurios naujausioje versijoje buvo optimizuotos, kad galėtumėte sklandžiai ir efektyviai dirbti.

Vietinė saugykla ir nepriklausomybė nuo debesies

Skirtingai nuo naujesnių "Office" prenumeratų, "Office 2016" nereikia nuolatinio interneto ryšio. Dokumentus ir duomenis galite saugoti vietoje ir nesate priklausomi nuo debesies.

Kodėl verta rinktis "Office 2016"?

Vienkartinis įsigijimas, nuolatinis naudojimas

Kitaip nei "Office" prenumeratos, "Office 2016" yra vienkartinis pirkinys. Sumokėsite vieną kartą ir galėsite nuolat naudotis rinkiniu be mėnesinių prenumeratos mokesčių.

Duomenų apsauga ir kontrolė

Naudodami "Office 2016" išlaikote visišką duomenų kontrolę ir duomenų apsaugos gaires, nes nesate priklausomi nuo debesų saugyklų.

Stabilumas ir patikimumas

Office 2016 užtikrina stabilumą ir nuoseklią naudotojo sąsają be nuolatinių atnaujinimų ir pakeitimų, trukdančių jūsų darbo eigai.

Išvada

Office 2016 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikrintos ir patikimos biuro programinės įrangos, neįsipareigodami mokėti nuolatinių prenumeratos mokesčių. Pažįstamos programos, maksimali duomenų apsaugos kontrolė ir stabili darbo aplinka - "Office 2016" yra aukščiausios klasės sprendimas tiems, kurie nori padidinti savo produktyvumą.

Nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar įmonės savininkas, "Office 2016" suteikia jums įrankius, kurių reikia, kad galėtumėte efektyviai dirbti ir kurti profesionalius dokumentus, prezentacijas ir skaičiuokles. Investuokite į "Office 2016" ir išbandykite patikrintą šio pasaulinio lygio biuro programų rinkinio našumą ir patikimumą.

Naudodami "Office 2016" galėsite efektyviai atlikti darbus, kartu visiškai kontroliuodami savo duomenis. Tai ekonomiškas ir stabilus sprendimas tiems, kurie ieško patikrintos biuro programinės įrangos be prenumeratos mokesčių. Padidinkite savo produktyvumą ir investuokite į "Office 2016", kad galėtumėte naudotis pažįstamomis programomis ir daugybe šios patikrintos biuro programinės įrangos privalumų.

Kategorijos