Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Microsoft Office 2013 Standard - verslui ir asmeniniam naudojimui skirtas leidimas MS Office-Suite 2013 Standard su įvairiomis patikrintomis programomis ir veiksmingomis funkcijomis siūlo viską, ko reikia šiuolaikinei biuro programinei...
32,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2013 Professional Plus - pirkti kaip vieno vartotojo licenciją MS Office-Suite 2013 Professional Plus yra išsamiausias programinės įrangos paketas, skirtas šiai Office versijai. Be dabartinių, galingų "Word", "Excel",...
39,90 € *

"Office 2013": patikrinta biuro programinė įranga efektyviam darbui

"Office 2013" kategorijoje pristatoma patikima "Microsoft" biuro programinė įranga, kuri ir šiandien puikiai atitinka jūsų darbo poreikius. Šiame straipsnyje pateikiame išsamią informaciją apie "Office 2013" ir paaiškiname šio išbandyto paketo privalumus jūsų produktyvumui ir efektyvumui.

Ką siūlo "Office 2013"?

Geriausiai pažįstamos programos

Į "Office 2013" įeina geriausiai pažįstamos programos, tokios kaip "Microsoft Word", "Excel", "PowerPoint" ir "Outlook". Šios programos optimizuotos taip, kad galėtumėte sklandžiai ir efektyviai dirbti.

Vietinė duomenų saugykla ir nepriklausomybė nuo debesies

Skirtingai nuo naujesnių "Office" prenumeratų, "Office 2013" nereikia nuolatinio interneto ryšio. Dokumentus ir duomenis galite saugoti vietoje ir nesate priklausomi nuo debesies.

Kodėl verta rinktis "Office 2013"?

Vienkartinis įsigijimas, nuolatinis naudojimas

Įsigydami "Office 2013", įsigyjate vienkartinį pirkinį ir galite nuolat naudotis rinkiniu, nemokėdami mėnesinių prenumeratos mokesčių.

Duomenų apsauga ir visiška kontrolė

Su "Office 2013" galite visiškai kontroliuoti savo duomenis ir privatumo politiką, nes jums nereikia pasikliauti debesų saugyklomis.

Stabilumas ir patikimumas

Biuras "Office 2013" pasižymi stabilumu ir nuoseklia naudotojo sąsaja, be nuolatinių pertrūkių dėl atnaujinimų ir pakeitimų.

Išvada

Office 2013 yra optimalus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikrinto ir patikimo biuro programinės įrangos sprendimo, neįsipareigodami mokėti nuolatinių prenumeratos mokesčių. Pažįstamos programos, visiška duomenų kontrolė ir stabili darbo aplinka - "Office 2013" yra aukščiausios klasės sprendimas tiems, kurie nori padidinti savo produktyvumą.

Nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar įmonės savininkas, "Office 2013" suteiks jums įrankius, kurių reikia, kad galėtumėte efektyviai dirbti ir kurti profesionalius dokumentus, prezentacijas ir skaičiuokles. Investuokite į "Office 2013" ir išbandykite patikrintą šio išskirtinio biuro programų rinkinio našumą ir patikimumą.

Su "Office 2013" galėsite efektyviai atlikti darbą, kartu visiškai kontroliuodami savo duomenis. Tai ekonomiškas ir stabilus sprendimas tiems, kurie ieško patikrintos biuro programinės įrangos be prenumeratos mokesčių. Padidinkite savo produktyvumą ir investuokite į "Office 2013", kad galėtumėte naudotis pažįstamomis programomis ir daugybe šios patikimos biuro programinės įrangos privalumų.

Kategorijos