Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core SQL Server 2017 Enterprise Edition didesnėms organizacijoms suteikia galingą naujesnę Microsoft patikrintos reliacinių duomenų platformos versiją, kurioje suderintos visos svarbiausios duomenų...
6 711,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise - tai išsamiausia nauja patikimos reliacinių duomenų platformos iš Microsoft versija, kuri įmonėms ir organizacijoms suteikia visas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų...
9 485,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo...
2 475,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo...
620,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition yra naujausios Microsoft reliacinės duomenų valdymo sistemos versijos dalis; ji sujungia visas svarbias duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas,...
442,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core editionšiuo metu yra naujausia visame pasaulyje naudojamos patikimos Microsoftreliacinių duomenų platformos versija, nes joje pateikiamos visos šiuo metu svarbios...
1 842,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core versija šiuo metu yra išsamiausia ir naujausia Microsoft patikrintos reliacinės duomenų platformos versija; joje pateikiamos visos naujausios duomenų bazių,...
7 321,90 € *
2 2

Microsoft SQL Server: Pagrindinis šiuolaikinio duomenų valdymo ramstis

Microsoft SQL Server apžvalga

Microsoft SQL Server - tai išsami integruota duomenų valdymo sistema, leidžianti organizacijoms efektyviai saugoti, gauti ir analizuoti duomenis. Kaip reliacinė duomenų bazių valdymo sistema (RDBMS), ji yra duomenų bazių programų valdymo platforma įvairiais organizacijos dydžio lygmenimis.

SQL serverio svarba

SQL serveris žinomas dėl savo našumo, mastelio keitimo ir saugumo funkcijų. Ji palaiko operacijų apdorojimo, verslo žvalgybos (BI) ir analizės taikomąsias programas debesų ir vietinėse aplinkose.

Pagrindinės Microsoft SQL Server funkcijos

Našumas ir mastelio keitimas

SQL serveris garsėja dideliu našumu ir palaiko tiek mažų, tiek didelių įmonių sistemas. Jame siūlomos pažangios funkcijos, pavyzdžiui, atminties technologija ir stulpelių saugyklos indeksai, leidžiantys apdoroti didelius duomenų kiekius ir greitai atsakyti į užklausas.

Pažangus užklausų apdorojimas

Išplėstinis užklausų apdorojimas leidžia SQL Server atlikti sudėtingas duomenų operacijas su optimizacijomis, užtikrinančiomis geriausią vykdymo našumą.

Saugumas ir atitiktis

Microsoft daug dėmesio skiria saugumui, o SQL Server tai atspindi įvairiomis saugumo funkcijomis, tokiomis kaip šifravimas, eilučių lygmens saugumas ir patikimos autentifikavimo parinktys.

Duomenų apsaugos funkcijos

Naudojant Transparent Data Encryption ir Always Encrypted, SQL Server suteikia saugumo mechanizmus, kurie apsaugo jautrius duomenis tiek ramybės būsenoje, tiek juos perduodant.

Verslo žvalgybos integracija

SQL Server užtikrina išsamią BI integraciją, kuri leidžia priimti duomenimis pagrįstus sprendimus toje pačioje valdymo aplinkoje.

SQL Server Reporting Services (SSRS)

SSRS yra neatsiejama SQL Server dalis, palaikanti ataskaitų rengimą ir analizę, padedanti organizacijoms geriau suprasti savo duomenis.

Naudojamas SQL Server

Lankstumas naudojant skirtingus leidimus

SQL serverį galima rinktis iš skirtingų versijų: nuo Express, skirtos nesudėtingoms taikomosioms programoms, iki Enterprise, skirtos plačioms, strateginėms įmonių taikomosioms programoms.

Integracija su debesimis

Turėdama galimybę naudoti SQL Server debesyje su Azure SQL, Microsoft siūlo vientisą integraciją, kuri suteikia lankstumo ir mastelio galimybių įvairaus dydžio organizacijoms.

Microsoft SQL Server išlieka kertiniu akmeniu duomenų valdymo ir analitikos pasaulyje, nes nuolat skatina naujoves, kartu išlaikydamas gerai pažįstamą ir patikimą aplinką. Šios kategorijos tekstas skirtas padėti jums geriau suprasti SQL Server svarbą ir tai, kaip jis gali padėti jūsų organizacijai valdyti duomenis.

Kategorijos