Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - išsamus rinkinys verslo profesionalams, kaip įsigyjama versija Su MS Office- 2010 m. leidimas Professional Plus verslo specialistai turi visas Microsoft programas viename pakete, nes portfelyje...
38,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - visapusiška biuro programinė įranga kaip pirkimo versija MS Office-Edition 2010 Standard priklauso populiariausioms Microsoft Office versijoms, kurių išsamiame programų ir funkcijų portfelyje yra viskas,...
31,90 € *

MS Office 2010 Standard

 Office 2010 standartinėje versijoje jau yra daugiau programų nei Office 2010 Home and Student ar Home and Business: į ją taip pat įtrauktos programos Outlook ir Publisher, kurios yra būtinos bendraujant ir publikuojant spausdintą ir internetinę žiniasklaidą. Tai išplečia ne tik asmeninio naudojimo galimybes ir leidžia profesionaliai dirbti visose srityse. Be to, buvo peržiūrėta ir modernizuota darbalaukio sąsaja, todėl ja naudotis tapo dar intuityviau.

MS Office 2010 Standard yra šios atskiros programos

 • Word 2010, skirtas žodžių tvarkymui
 • Excel 2010 skaičiuoklėms
 • PowerPoint 2010, skirtas prezentacijoms
 • Outlook 2010, skirta el. laiškams, kalendoriams ir kontaktams tvarkyti
 • OneNote 2010 - užrašams kurti ir naudoti
 • Publisher 2010, skirta darbalaukio leidybai

Word 2010 - universali teksto redagavimo programa

Word yra klasikinė kiekvienos Office versijos sudedamoji dalis. Šioje universalioje teksto redagavimo programoje yra daugybė funkcijų ir šablonų, kuriuos galima intuityviai naudoti norint iš bet kokio teksto sukurti profesionalų, patrauklų dokumentą bet kokiam tikslui: nuo verslo korespondencijos įmonėje iki referatų ir baigiamųjų darbų mokykloje ir universitete, taip pat skrajučių ir knygų, kurias galima paskelbti paruoštas spausdinimui.

Excel 2010 - didelėms skaičiuoklėms

Excel yra galingas pagrindas sudėtingiems matematiniams, ekonominiams ir statistiniams skaičiavimams bei analizėms atlikti. Skaičiuoklės programinė įranga siūlo platų šiam tikslui skirtų funkcijų spektrą, kuris pradžiugins net reikliausius naudotojus. Be to, programoje taip pat yra daug diagramų tipų, skirtų aiškiam analizės rezultatų pateikimui.

PowerPoint 2010 - įtikinamam prezentacijų dizainui kurti

PowerPoint siūlo viską, ko reikia įvairiai informacijai vizualizuoti. Daugybė prezentacijų skaidrių šablonų ir elementų padeda kurti profesionalias prezentacijas, kad būtų galima aiškiai pristatyti paskaitų turinį ir taip pritraukti auditorijos dėmesį. Programą PowerPoint galima naudoti prezentacijoms kurti ne tik įmonėse, bet ir moksliniuose tyrimuose, mokyklose ir universitetuose.

Outlook 2010 - tvarkykite el. laiškus, kontaktus, susitikimus ir dar daugiau

Outlook yra būtinas šiuolaikinio bendravimo įmonėse pagrindas: Tai apima ne tik profesionalų el. pašto srauto organizavimą, bet ir centrinį susitikimų ir verslo kontaktų administravimą bei koordinavimą - tai viena iš tipiškų šiuolaikinio biuro rutinos užduočių.

OneNote 2010 - skaitmeninė užrašų knygutė

OneNote suteikia naudotojams didžiausią lankstumą vienoje centrinėje vietoje kaupti tekstą, vaizdus, skaitmeninius rankraščius ir garso bei vaizdo įrašus. Galingos paieškos funkcijos padeda naudotojams greitai surasti saugomą informaciją, todėl jie gali veiksmingai bendradarbiauti su kitais naudotojais.

Publisher 2010 - profesionaliai darbalaukio leidybai

Naudodami Publisher,  Office 2010 Standard naudotojai gali naudotis universalia DTP programine įranga, kad galėtų profesionaliai kurti įvairią reklaminę medžiagą internete ir ne internete. Šiuo tikslu programinė įranga suteikia daugybę dizaino galimybių ne tik įmonėms, bet ir privatiems naudotojams, įskaitant vaizdų redagavimą - spausdintinoms skrajutėms, laiškams ir pan., taip pat internetiniams naujienlaiškiams.

MS Office 2010 Professional Plus

Be atskirų programų, jau įtrauktų į  MS Office 2010 Standard , Professional Plus Edition taip pat siūloma:

 • Access 2010 duomenų bazėms kurti
 • InfoPath 2010, skirta formoms kurti ir tvarkyti

Access 2010 - duomenų bazių programos profesionalams ir pradedantiesiems

Microsoft Access - tai galinga ir lengvai suprantama programa, kuria vos keliais veiksmais galima sukurti ir valdyti sudėtingas duomenų bazes ir taikomąsias programas pagal individualius reikalavimus, kad jomis galėtų naudotis ne tik kiti įmonės naudotojai, bet ir klientai. Duomenų bazių valdymo sistema siūlo įvairias priemones, kuriomis galima prasmingai struktūrizuoti ir tvarkyti net didelius duomenų kiekius.

InfoPath 2010 - galingų formų kūrimas

InfoPath yra universali priemonė, skirta individualiai sukurtoms formoms naudoti, kad būtų pagreitinti verslo procesai, susiję su informacijos rinkimu ir tvarkymu. Galingomis InfoPath funkcijomis naudojasi ne tik įmonių verslo naudotojai, bet ir IT skyriai bei programuotojai, kurie gali kurti, pavyzdžiui, laiko apskaitos, apklausų ar draudimo formas. Galingas XML redagavimo modulis kartu su integruotais standartiniais valdikliais leidžia automatizuoti daugelį procesų prijungus prie SharePoint Server 2010.

MS Office 2010 Standard / Professional Plus sistemos reikalavimai

Skirtingai nei ankstesnę versiją, dabar  Office 2010 galima atsisiųsti dviejų versijų: 32 ir 64 bitų. Pagal numatytuosius nustatymus atsisiunčiant įdiegiama 32 bitų versija, kad būtų išvengta suderinamumo problemų su 64 bitų versija senesniuose kompiuteriuose ar operacinėse sistemose. 64 bitų versija daugiausia tinka redaguoti Excel arba MS Project failus, kurių dydis didesnis nei 2 GB, nes joje yra daugiau nei 4 GB atminties. Naujoji juostinė sąsaja taip pat reikalauja daugiau vietos standžiajame diske nei senesnė versija. Kitais atvejais taikomi šie minimalūs reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: ne mažiau kaip Windows 7 ir ne daugiau kaip Windows 10 arba ne mažiau kaip Windows Server 2003
 • Procesorius: ne mažiau kaip 500 MHz - rekomenduojama 1 GHz, kad būtų galima naudoti Microsoft Outlook
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 256 MB operatyviosios atminties - naudojant Outlook paslaugas rekomenduojama ne mažiau kaip 512 MB
 • Vietos kietajame diske: ne mažiau kaip 3,5 GB Office 2010 Professional Plus
 • Vaizdo skiriamoji geba: ne mažesnė kaip 1 024 x 576, ne mažesnė kaip vaizdo plokštė su DirectX9c spartinimu

Pirkti MS Office 2010 Editions Standard and Professional Plus pigiai Wiresoft

 Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite  Office 2010 leidimų Standard ir Professional Plus vieno naudotojo licencijas - paprastai jas galima įsigyti tik kaip  apimties licencijas įmonėms.

Jūsų privalumai perkant Office 2010 programinę įrangą su Wiresoft:

 • Naudodami šiuos leidimus galite naudotis papildomomis Office programomis, kurios neįtrauktos į įprastus laisvai prieinamus leidimus.
 • Abiejų Office 2010 versijų vieno naudotojo programos licencijos yra tik pirkimo versijos, kurios nereikalauja programinės įrangos prenumeratos, kaip vis dažniau siūloma su naujesnėmis versijomis, tačiau paprastai tai reiškia atnaujinimus, už kuriuos imamas mokestis.

Dėl šių priežasčių pirkti Wiresoft programinę įrangą verta dvigubai, ypač jei nenorite pereiti prie naujesnės operacinės sistemos. Tai reiškia, kad ypač privatūs naudotojai, taip pat savarankiškai dirbantys asmenys ir MVĮ gali naudotis visais programinės įrangos parduotuvėje esančių MS Office 2010 versijų privalumais ir sutaupyti pinigų, nes juos gauna ypač palankia kaina. Kaip tai veikia?

Pirkti Microsoft Office 2010 kaip naudotą programinę įrangą

Wiresoft siūlo  MS Office 2010  minėtus leidimus ir kitas versijas kaip naudojamą programinę įrangą. Tai reiškia, kad vadinamoji naudota programinė įranga yra gauta iš ankstesnio naudotojo - paprastai iš didesnės įmonės, todėl Wiresoft jos kaina yra gerokai mažesnė nei tos pačios programinės įrangos licencijos, jei ją dar galima įsigyti pas kitą pardavėją.

Tokia naudota programinė įranga nebūtinai turi būti įdiegta ar naudojama. Beveik kiekviena Wiresoft siūloma programinės įrangos licencija, ypač  MS Office 2010  licencija, yra apimties licencija, kuri visada skirta didesniam darbo vietų ar naudotojų skaičiui ir kurią įmonės įsigijo tam tikrais nustatytais mastais. Jos turi teisę parduoti tokias licencijas ar jų dalis, kurių nereikia Wiresoft. Tokiu būdu jos suskirstomos į atskiras licencijas.

Tai neturi įtakos bendram jų funkcionalumui ir jo neriboja, tačiau klientai gali įsigyti tam tikrus leidimus, pvz., Standard ir Professional Pro.

 MS Office 2010 ir kitų Microsoft programų licencijų dalijimas ir perpardavimas yra teisėtas, tai aiškiai patvirtino ir teismai.

Saugumas perkant programinę įrangą su Wiresoft

Norint kompiuteryje aktyvuoti Office programinę įrangą, reikia turėti licencijos raktą, dar vadinamą daugiafunkciniu aktyvavimo raktu (MAK). Tai galioja tiksliai tokiam kompiuterių skaičiui, koks nustatytas tūrio licencijoje. Su Wiresoft visada galite būti tikri, kad gausite visiškai tinkamą naudoti programinės įrangos produktą, kuris jūsų kompiuteryje veiks funkcionaliai ir neribotą laiką!

Be šių  Office 2010 versijų, Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje taip pat galite rasti naujesnių versijų ir kitos parduodamos Microsoft programinės įrangos. Jei turite klausimų apie  Office 2010 Standard ir Professional Plus ar bet kurią kitą MS programą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingomis konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais.