Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - visapusiška biuro programinė įranga kaip pirkimo versija MS Office-Edition 2010 Standard priklauso populiariausioms Microsoft Office versijoms, kurių išsamiame programų ir funkcijų portfelyje yra viskas,...
29,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - išsamus rinkinys verslo profesionalams, kaip įsigyjama versija Su MS Office- 2010 m. leidimas Professional Plus verslo specialistai turi visas Microsoft programas viename pakete, nes portfelyje...
36,90 € *

"Office 2010": patikrinta biuro programinė įranga, skirta efektyviai darbo eigai

"Office 2010" kategorijoje pristatome patikimą "Microsoft" biuro programinę įrangą, kuri ir šiandien puikiai atitinka jūsų darbo reikalavimus. Šiame straipsnyje pateikiame išsamią "Office 2010" apžvalgą ir paaiškiname šio išbandyto paketo privalumus jūsų produktyvumui ir efektyvumui.

Ką siūlo "Office 2010"?

Geriausiai pažįstamos programos

Į "Office 2010" įeina geriausiai pažįstamos programos, tokios kaip "Microsoft Word", "Excel", "PowerPoint" ir "Outlook". Šios programos optimizuotos taip, kad galėtumėte sklandžiai ir efektyviai dirbti.

Vietinė duomenų saugykla ir nepriklausomybė nuo debesies

Skirtingai nuo naujesnių "Office" prenumeratų, "Office 2010" nereikia nuolatinio interneto ryšio. Dokumentus ir duomenis galite saugoti vietoje ir nesate priklausomi nuo debesies.

Kodėl verta rinktis "Office 2010"?

Vienkartinis įsigijimas, nuolatinis naudojimas

Įsigydami "Office 2010", įsigyjate vieną kartą ir galite nuolat naudotis rinkiniu nemokėdami mėnesinių prenumeratos mokesčių.

Duomenų apsauga ir visiška kontrolė

Su "Office 2010" galite visiškai kontroliuoti savo duomenis ir privatumo politiką, nes jums nereikia pasikliauti debesų saugyklomis.

Stabilumas ir patikimumas

Biuras "Office 2010" pasižymi stabilumu ir nuoseklia naudotojo sąsaja, be nuolatinių pertrūkių dėl atnaujinimų ir pakeitimų.

Išvada

Office 2010 yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikrintos ir patikimos biuro programinės įrangos sprendimo, neįsipareigodami mokėti nuolatinių prenumeratos mokesčių. Pažįstamos programos, visiška duomenų kontrolė ir stabili darbo aplinka - "Office 2010" yra aukščiausios klasės sprendimas tiems, kurie nori padidinti savo produktyvumą.

Nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar įmonės savininkas, "Office 2010" suteikia jums įrankius, kurių reikia, kad galėtumėte efektyviai dirbti ir kurti profesionalius dokumentus, pristatymus ir skaičiuokles. Investuokite į "Office 2010" ir išbandykite patikrintą šio išskirtinio biuro programų rinkinio našumą ir patikimumą.

Su "Office 2010" galėsite efektyviai atlikti darbą, kartu visiškai kontroliuodami savo duomenis. Tai ekonomiškas ir stabilus sprendimas tiems, kurie ieško patikrintos biuro programinės įrangos be prenumeratos mokesčių. Padidinkite savo produktyvumą ir investuokite į "Office 2010", kad galėtumėte naudotis pažįstamomis programomis ir daugybe šios patikimos biuro programinės įrangos privalumų.

Kategorijos