Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Čia pateikiama informacija apie Microsoft Office 2007 Standard kaip internetinį MLK parsisiuntimą vokiečių ir daugeliu kitų kalbų: Informacija apie produktą: Microsoft Office 2007 Standardgalima įsigyti nuo 2007 m. birželio mėn. ir...
14,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
Pas mus galite pigiai nusipirkti Microsoft Office 2007 Enterprise - atsisiųsti pilną versiją ESD! Čia pateikiama informacija apie "Microsoft Office 2007 Enterprise" kaip internetinį MLK atsisiuntimą vokiečių kalba ir daugeliu kitų kalbų:...
27,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
"Microsoft Office 2007" Professional Plus - visos verslo profesionalams skirtos programos vienoje pakuotėje kaip viena licencija MS Office 2007, o kartu ir 2007 m. Professional Plus leidimas yra svarbus etapas Office paketų istorijoje:...
21,90 € *

Kokios programos įtrauktos?

Priklausomai nuo pasirinktos programinės įrangos versijos, skiriasi įtrauktos programos. Paaiškiname, kokios programos yra prieinamos ir kokias užduotis jos atlieka.

Microsoft Word

Word yra bene plačiausiai pasaulyje naudojama teksto redagavimo programa. Ji įtraukta į Office paketą, skirtą ir Windows, ir Mac kompiuteriams. Programa tinka ne tik asmeniniam naudojimui, bet ir verslui.

Paprasčiau tariant, Microsoft Word turi visas reikalingas funkcijas, kad rašytinis darbas būtų paruoštas publikuoti. Word galima ne tik formatuoti tekstą, bet ir redaguoti dokumentus grafiškai. Be to, programa palaiko administracinius verslo procesus, pavyzdžiui, serijinių laiškų kūrimą.

Microsoft Excel

Microsoft Excel yra plačiausiai naudojama skaičiuoklės programa. Galite ne tik kurti lenteles, bet ir atlikti išsamius skaičiavimus naudodami formules ir funkcijas. Rezultatus galima vertinti naudojant rūšiavimo, grupavimo ir filtravimo funkcijas, taip pat sukamąsias lenteles ir grafiškai juos pavaizduoti diagramose.

Kad būtų galima geriau apžvelgti, Excel turi skirtingus darbaknygius su įvairiais skirtukais. Viename sąsiuvinyje galite sukurti 65 000 skirtukų

Microsoft PowerPoint

PowerPoint yra Microsoft programa, kuria galite kurti pristatymus. Kaip ir Word bei Excel, ją galima naudoti Windows ir Mac.

Microsoft PowerPoint laikoma programa, orientuota į puslapius, nes kiekvienai skaidrei galima pasirinkti plačias dizaino parinktis. Dizaino parinktys yra labai įvairios. Ar norite įterpti tekstus, grafiką, lenteles ir diagramas, ar daugialypės terpės turinį, pvz., filmus ir garsus, priklauso tik nuo jūsų. Yra daugybė skaidrių perėjimo efektų.

Microsoft Access

Kaip ir kitas programas, MS Office Access galima įsigyti kaip atskirą biuro programą arba kaip Office paketo dalį. Ši programinė įranga skirta tik Windows sistemai ir ypač tinka įmonėms. Naudodami Access daugiausia galite kurti ir tvarkyti duomenų bazių programas. Jos gali būti kuriamos ir kaip kompiuteriui skirtos programos, ir kaip naršyklei skirtos programos. Vėliau duomenų bazės gali būti prieinamos atitinkamiems kolegoms.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher yra darbalaukio leidybos programinė įranga. Ji naudojama spausdintiniams leidiniams, el. laiškų antraštėms ir produktų pristatymams kurti. Taip pat galima kurti sveikinimo atvirukus ir kvietimus. Programa skiriasi nuo MS Word tuo, kad šiuo atveju daugiausia dėmesio skiriama maketui redaguoti.

Programa skirta mažesnėms įmonėms ir privatiems klientams. Kadangi dizaino šablonai jau įtraukti, turinį galima greitai redaguoti ir skelbti.

Microsoft Outlook

MS produktų asortimentą papildo el. pašto paslauga Outlook. Joje galite gauti ir tvarkyti el. laiškus, kai tik nustatysite savo pašto adresą.

Be el. pašto funkcijos, taip pat yra integruotas kalendorius, į kurį galite tiesiogiai iš el. pašto persiųsti susitikimus į atitinkamą datą. Taip išvengsite klaidų perduodami datą ir laiką. Galite bet kada pasiekti archyvuotus laiškus ir susitikimus, net jei neturite interneto.

Microsoft Office 2007: paleidimas į rinką ir kūrimas

 • 2005 m. paskelbta apie naują Office versiją kodiniu pavadinimu Office 12.
 • 2006 m. gegužės 23 d. WinHEC (Windows techninės įrangos inžinerijos konferencijos) proga Billas Gatesas pristatė Beta 2 versiją. Buvo galima išbandyti Microsoft beta programą. Nuo 2006 m. gegužės pabaigos iki spalio pabaigos ši versija buvo atsisiųsta 3,5 mln. kartų. Vien Vokietijoje buvo atsisiųsta 500 000 kartų.
 • 2006 m. rugsėjo 14 d. pristatytas techninis Beta 2 atnaujinimas, kuriame buvo keletas naudotojo sąsajos pakeitimų. Be to, ištaisytos Beta 2 versijos programos klaidos.
 • Beta versija baigėsi 2006 m. spalio 30 d. ir nuo to laiko jos nebegalima atsisiųsti. Praėjus vos kelioms dienoms, buvo baigtas kurti ir išleistas į gamybą. 2007 m. sausio 30 d. Office 2003 įpėdinis pasirodė individualių vartotojų rinkoje tuo pačiu metu, kaip ir operacinė sistema Windows Vista. Įmonės galėjo įsigyti ir Office 2007, ir Windows Vista jau 2006 m. lapkričio mėn.
 • To paties pavadinimo metais rinkoje pasirodė vėlesnis Office 2010.
 • 2017 m. spalio 10 d. Microsoft nutraukė Office 2007 techninį palaikymą.

Šios naujovės laukia jūsų

 • Pirmą kartą Office 2007 neturi pažįstamos meniu struktūros ir įprastų įrankių juostų. Šioje versijoje meniu struktūra pakeista daugiafunkcine juosta, dar vadinama juosta. Tai naudinga tuo, kad komandos yra sugrupuotos, o jos savo ruožtu sugrupuotos skirtukuose. Tokiu būdu programa tampa aiškesnė, todėl galite greičiau pasirinkti norimas funkcijas.
 • Standartiniai biuro programos skirtukai yra papildyti įvairiais punktais, kuriuos galima naudoti priklausomai nuo konteksto. Yra dviejų tipų: Programos skirtukai, kuriuos galima pasirinkti tik tam tikru rodinio režimu, ir konteksto skirtukai, kuriuos galima naudoti, pavyzdžiui, dirbant su grafika, lentelėmis ir diagramomis.
 • Kita nauja  Office 2007 funkcija - vadinamosios tiesioginės peržiūros. Formatavimo funkcijos, šablonai ir dizainai rodomi realiuoju laiku dokumento lange.
 • Šioje versijoje Microsoft pristato naują standartinį failų formatą (OpenXML), pagrįstą XML. Ankstesnius MS Office modelius galima atidaryti ir redaguoti naudojant nemokamą konverterį.
 • Suderinamumo režimu galima išsaugoti senus failų formatus. Tai reiškia, kad dokumentus galima lengvai skaityti ir senesnėmis Office versijomis, skirtomis Windows ir Mac kompiuteriams.
 • Microsoft Office 2007 taip pat pateikia naują eksporto formatą (XPS), panašų į PDF.

Kuri Office 2007 versija tinka kuriam naudotojui?

Wiresoft® siūlo trijų skirtingų versijų Office 2007 programinę įrangą. Parodysime, kokių jų yra ir kuris geriausiai tinka jūsų planuojamai programai.

Professional Plus

Ši versija ypač tinka verslo klientams. Professional Plus palengvina kasdienį darbą biure. Naudodami įvairias paprastas ir intuityvias programas galite lengvai sudaryti įmonės procesų žemėlapį ir užtikrinti didesnį efektyvumą. Visapusišką biuro programinės įrangos sprendimą verslo klientai gali atsisiųsti ir jame įdiegtos visos gerai žinomų Microsoft produktų asortimento programos.

Šias programas galima naudoti

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Įmonė

Nesvarbu, ar dirbate darbe, ar namuose, Office 2007 versijoje Enterprise galėsite kuo geriau dirbti, kad ir kur būtumėte. Nesvarbu, ar naudojate kompiuterį, telefoną, ar interneto naršyklę. Galima naudotis tomis pačiomis programomis kaip ir Professional Plus. Wiresoft® gausite pilną versiją kaip vieno naudotojo licenciją su antrąja naudojimo teise.

Standartinis

Office Standard-2007 pirmiausia skirtas privatiems naudotojams ir mažoms įmonėms, kurioms reikia įvairių produktyvumo įrankių. Standartinė versija - tai biuro programinė įranga su pagrindinėmis programomis, kuriomis galima greitai ir lengvai atlikti užduotis. Nesvarbu, ar norite aiškiai projektuoti dokumentus, kurti skaičiuokles ar pristatymus, tvarkyti el. laiškus, kalendoriaus įrašus ir kontaktus - visa tai įmanoma.

Šios programos yra įtrauktos:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Kaip įdiegti Office 2007 į Windows 10?

Office 2007 nebepalaikomas pagrindinėje versijoje, tačiau vis dar galite jį įdiegti ir naudoti Windows 10. Žingsnis po žingsnio parodysime, kaip geriausia elgtis:

Įdiekite Microsoft Office 2007

 1. Įdėkite kompaktinį diską į įrenginį. Jei sąrankos vedlys nepradedamas automatiškai, eikite į CD diską ir pasirinkite SETUP.EXE.
 2. Jūsų bus paprašyta nurodyti produkto raktą. Įveskite jį. Produkto raktą paprastai galima rasti lipduke ant kompaktinio disko korpuso.
 3. Perskaitykite Microsoft programinės įrangos licencijos sąlygas ir su jomis sutikite. Dabar spustelėkite Next.
 4. Vykdykite nurodymus. Įdiegę Office 2007, galite uždaryti langą.

Aktyvinti Microsoft Office 2007

Kad visos Office programos ir toliau veiktų be sutrikimų, vis tiek reikia aktyvuoti Office.

 1. Spustelėkite mygtuką Microsoft Office. Tada spustelėkite Parinktys ir Aktyvinti Microsoft Office.

Taip pat turėtumėte žinoti šiuos dalykus

Microsoft Office 2007 nebėra jokių saugumo atnaujinimų, jokių palaikymo parinkčių, našumo ir suderinamumo atnaujinimų. Teikėjas Microsoft šias paslaugas nutraukė 2017 m. spalio mėn. Vis dar galima naudotis visomis Office 2007 programomis. Tačiau gali atsirasti saugumo spragų. Todėl atraskite naujesnius programinės įrangos paketus, tokius kaip Office 2013Office 2016 ir  Office 2019.

Apple produktų savininkai taip pat gali naudotis  Office for Mac. Nesvarbu, ar esate privatus naudotojas, ar studentas, ar įmonė, rasite tinkamą leidinį kiekvienai taikymo sričiai.

Užsisakykite MS Office Wiresoft® - greitai ir nesudėtingai

Užsisakykite  Office 2007 lengvai Wiresoft internetinėje parduotuvėje®! Su mumis galėsite ne tik mėgautis prieinamomis kainomis, bet ir aukščiausios klasės gaminiais. Ar jums įdomu, kodėl programinės įrangos licencijos pas mus tokios pigios, palyginti su kitais tiekėjais? Į šį klausimą lengva atsakyti. Naudotas licencijas įsigyjame per perėmimus, susijungimus ar bankrotus ir siūlome jas už mažesnę kainą. Naudotos programinės įrangos perdirbimo principas naudingas ir parduodančioms, ir perkančioms įmonėms. Didelis privalumas jums: visas  Microsoft Office 2007programas galima naudoti be apribojimų!

Kadangi prekės pristatomos tik skaitmeniniu būdu, jums nereikia mokėti jokių papildomų išlaidų. MS Office paketą galėsite gauti ne vėliau kaip po 24 valandų. Patogiai mokėkite pasirinktu mokėjimo būdu. Siūlome išankstinį apmokėjimą, PayPal, kredito kortelę, greitąjį banko pervedimą ir pirkimą į sąskaitą.