Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Įmonėje komunikacijos kanalai turi būti lankstūs, aiškūs, skaidrūs ir ekonomiški. Windows Exchange Server 2010 padeda tai padaryti ir pasiekti visiškai naują našumo ir patikimumo lygį. Svarbiausia...
156,90 € *

Microsoft Exchange Server 2010: tvirtas verslo ryšių pagrindas

Įvadas į Exchange Server 2010

Microsoft Exchange Server 2010 buvo esminis lūžis įmonių pranešimų perdavimo sprendimų kūrime, nes buvo daug patobulintas efektyvumas, valdymas ir naudotojų patirtis. Kaip patikima ir brandi platforma, Exchange 2010 ir toliau padeda daugeliui organizacijų visame pasaulyje.

Kas naujo Exchange Server 2010

Įdiegus Exchange Server 2010 atsirado svarbių funkcijų, pavyzdžiui, duomenų bazių prieinamumo grupės (DAG), užtikrinančios geresnes didelio prieinamumo ir atkūrimo galimybes, taip pat naujų atitikties ir archyvavimo funkcijų, kurios labai naudingos reguliuojamų pramonės šakų organizacijoms.

Pagrindinės Exchange Server 2010 funkcijos

Patobulinta naudotojo patirtis

Serveryje Exchange Server 2010 įdiegta optimizuota Outlook Web App (OWA) versija, kuri suteikė turtingesnę žiniatinklio naršyklės patirtį, įskaitant pirmą kartą Internet Explorer, Firefox ir Safari įdiegtas aukščiausios kokybės funkcijas.

Patobulintas bendradarbiavimas

Integruojant SharePoint ir Office Web Apps, Exchange 2010 pagerino naudotojų galimybes bendradarbiauti, dalytis ir redaguoti dokumentus per OWA.

Patobulintas saugumas ir atitiktis

Serveryje Exchange Server 2010 sustiprintos saugumo ir atitikties užtikrinimo funkcijos, suteikiant galimybę įgyvendinti duomenų praradimo prevencijos politiką ir paprastesnes e. paieškos parinktis.

Vaidmenimis pagrįsta prieigos kontrolė (RBAC)

Naudodami RBAC, administratoriai galėjo nustatyti tikslias prieigos kontrolės priemones, todėl pagerėjo vidinis saugumas ir sumažėjo klaidų.

Geresnis prieinamumas ir atkūrimas po avarijos

Įdiegus duomenų bazių prieinamumo grupes, atsirado paprastas sprendimas, leidžiantis išlaikyti duomenų bazes itin prieinamas ir sumažinti prastovas sugedus serveriui.

Supaprastintas atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas

Dėl naujosios architektūros daugelį atsarginių kopijų darymo ir atkūrimo procesų buvo galima supaprastinti ar net panaikinti, todėl supaprastėjo administravimas ir sumažėjo bendra nuosavybės kaina.

Exchange Server 2010 tvarumas

Nuolatinis palaikymas

Nors yra naujesnių Exchange Server versijų, Exchange 2010 dėl savo stabilumo ir patikimumo vis dar vertinamas ir naudojamas daugelyje organizacijų.

Ateities platforma

Organizacijoms, norinčioms palaipsniui pereiti prie Exchange Server 2010 arba taikyti hibridinį požiūrį su debesijos paslaugomis, Exchange Server 2010 gali būti stabilus atspirties taškas.

Microsoft Exchange Server 2010 įsitvirtino kaip patikimas ir funkcionalus ryšių sprendimas, kuris ir šiandien atitinka daugelio įmonių reikalavimus. Šios kategorijos tekste pateikiama išsami informacija apie Exchange Server 2010 funkcijas, privalumus ir nuolatinį aktualumą dabartinėje technologijų aplinkoje.

Kategorijos