Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Įmonėje komunikacijos kanalai turi būti lankstūs, aiškūs, skaidrūs ir ekonomiški. Windows Exchange Server 2010 padeda tai padaryti ir pasiekti visiškai naują našumo ir patikimumo lygį. Svarbiausia...
76,90 € *

Exchange Server 2010: svarbiausias įmonių komunikacijos etapas

Žvilgsnis į Exchange Server 2010

Tuo metu, kai bendravimas el. paštu ir kalendorių sinchronizavimas buvo būtini įmonėms, Microsoft Exchange Server 2010 įžengė į sceną kaip novatoriška bendravimo priemonė. Jis suteikė centralizuotą el. pašto, kalendoriaus, kontaktų ir užduočių sprendimą ir iš esmės pakeitė įmonių tarpusavio bendravimą.

Pagrindinės Exchange Server 2010 funkcijos

Patobulintas el. pašto valdymas

Serveryje Exchange Server 2010 patobulintas el. pašto valdymas. Tarp jų buvo tokios funkcijos kaip el. laiškų archyvavimas, išplėstinės paieškos galimybės ir galimybė perkelti pašto dėžutes į kelias duomenų bazes nedarant poveikio naudotojų prieigai.

Suvienodintas pranešimų siuntimas

Unified Messaging leido naudotojams į savo pašto dėžutę gauti balso pranešimus, kuriuos vėliau buvo galima atkurti kaip teksto transkripcijas. Tai iš esmės pakeitė įmonių balso pašto pranešimų tvarkymą ir padidino produktyvumą.

Geresnė apsauga ir atitiktis

Serveris Exchange Server 2010 užtikrino konfidencialios informacijos saugumą. Naudojant tokias funkcijas kaip transportavimo taisyklės, kurios galėjo automatiškai nustatyti ir taikyti veiksmus su slaptais duomenimis, ir MailTips, kurios įspėdavo naudotojus prieš jiems atliekant galimai nesaugius ar reikalavimų neatitinkančius veiksmus, Exchange 2010 nustatė naujus saugumo standartus.

Didelis prieinamumas ir atkūrimas

Įdiegus duomenų bazės prieinamumo grupę (DAG), Exchange Server 2010 galėjo užtikrinti duomenų bazės replikaciją ir atkūrimą taip, kaip anksčiau nebuvo įmanoma. Tai padidino atsparumą ir sumažino galimus verslo sutrikimus.

Kodėl Exchange Server 2010 buvo toks svarbus

Pritaikomumas

Serveris Exchange Server 2010 suteikė įmonėms galimybę lanksčiai pritaikyti diegimą prie konkrečių poreikių. Kiekviena įmonė galėjo rinktis, ar tai būtų vietinis, ar hibridinis, ar visiškai debesų kompiuterijos sprendimas.

Intuityvi naudotojo patirtis

Dėl sklandžios integracijos su Microsoft Office serveriu Exchange Server 2010 buvo sukurta gerai pažįstama naudotojo sąsaja. Taip pat buvo patobulinta Outlook Web App (OWA), todėl naudotojai galėjo pasiekti savo el. paštą iš bet kurios vietos nesumažindami funkcionalumo.

Sutaupytos išlaidos

Įdiegus tokias funkcijas, kaip asmeninė archyvinė pašto dėžutė ir galimybė naudotis pigiomis saugojimo galimybėmis, organizacijos galėjo sutaupyti lėšų ir kartu laikytis duomenų saugojimo reikalavimų.

Exchange Server 2010 savo laikmečio kontekste

Žvelgiant atgal, matyti, koks svarbus Exchange Server 2010 buvo įmonių komunikacijų raidai. Tai buvo ne tik produktas, bet ir Microsoft integruotų ir veiksmingų ryšių vizijos liudijimas. Nors rinkoje yra naujesnių Exchange Server versijų, Exchange Server 2010 išlieka svarbiu etapu, kuris nustatė Standard vėlesnėms naujovėms.

Baigiamosios mintys

Galbūt Exchange Server 2010 yra pasenęs pagal šiandieninius standartus, tačiau jo įtaka įmonių komunikacijoms yra neginčijama. Jis liudijo Microsoft įsipareigojimą kurti novatoriškus sprendimus ir padėjo formuoti skaitmeninių komunikacijų kraštovaizdį tokį, kokį žinome šiandien. Jis tebėra įspūdingas technologinės pažangos ir įmonės vizijos pavyzdys.