Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Microsoft Office 2021 Standard - nepakeičiama verslo programinė įranga įmonėms ir savarankiškai dirbantiems asmenims Naujausia Microsoft Office paketo versija 2021 Standard Edition profesionaliems naudotojams įmonėse ir savarankiškai...
81,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2021 Professional Plus - nepakeičiamas verslo profesionalams Naujausia visame pasaulyje naudojamo universalaus Microsoft Office biuro programų paketo versija Professional Plus Edition profesionaliems naudotojams įmonėse...
88,90 € *

Microsoft Office 2021 - naujausia Office programinė įranga profesionaliems ir privatiems naudotojams

Office 2021 - tai naujausia išbandyto Microsoft programinės įrangos rinkinio versija, kurią galima įsigyti įvairių versijų profesionaliems ir privatiems naudotojams. Office 2021 Standard ir Office 2021 Professional Plus vėl siūlo gerokai daugiau funkcijų, taip pat atskirų programų ir išplėstinių funkcijų, taigi itin platų pagrindą šiuolaikinėms įmonėms būdingoms verslo užduotims įvaldyti: tiek kuriant ir redaguojant tekstus, tiek atliekant skaičiavimus, tiek visapusiškai bendradarbiaujant su dokumentais, tiek saugiai keičiantis duomenimis pagal išsamius saugumo standartus, įskaitant visapusišką bendravimą su darbuotojais ir verslo partneriais. Šie Office 2021 rinkiniai taip pat pakelia bendradarbiavimą debesyje, pavyzdžiui, namų biure, į naują lygmenį ir užtikrina dar aukštesnį funkcionalumo ir efektyvumo standartą.

Naujosiose Office 2021 Standard ir Office 2021 Professional Plus versijose vėlgi yra daugybė optimizavimų ir papildymų išbandytose Office programose Word, Excel, PowerPoint ir Outlook bei papildomose programose, kurios priklauso nuo versijos, ypač bendro dokumentų redagavimo realiuoju laiku, taip pat saugaus keitimosi duomenimis ir informacija komandose srityje, o dėl duomenų praradimo prevencijos funkcijos jie gali naudotis ypač aukštu saugumo standartu.

MS Office 2021 papildo skaitmeninė užrašų knygelė OneNote ir Microsoft Teams, kuri pakeičia Skype. Office programas taip pat galima naudoti kaip Office Web Apps. Ypač Professional Plus versijoje naudotojai taip pat gali naudoti naująją MS Access įvairioms duomenų analizėms atlikti,

Po oficialaus išleidimo Microsoft Office 2021 leidimus Standard ir Professional Pro galite rasti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje kaip naudotą programinę įrangą - galėsite pasinaudoti mažesne kaina, palyginti su atitinkamu nauju produktu - tiesiog susisiekite su mūsų komanda ir sužinokite, kada šie Office leidimai bus jums prieinami.

Toliau apžvelgiamos jau žinomos Office 2021 Standard ir Professional Plus funkcijos, taip pat kitos šios versijos naujovės, kuriomis galite pasinaudoti.

Klasikinės Office programos - dar galingesnės MS Office 2021 versijoje

Standartinėje ir Professional Plus Edition versijose klasikinės atskiros programos Word, Excel, PowerPoint ir Outlook vėl sudaro naujojo MS Office 2021 pagrindą: jas papildo skaitmeninė užrašų knygelė OneNote, MS Publisher ir bendravimo priemonė Microsoft Teams. MS Access 2021 taip pat įtraukta tik į Professional Plus versiją.

Šioje apžvalgoje trumpai pristatomos šios Office programos ir jų ypatybės. Norėdami gauti naujausios informacijos apie papildomas MS Office 2021 Standard ir Professional Plus versijų funkcijas, kreipkitės į Wiresoft komandos narį.

 • Microsoft Word 2021  yra viena svarbiausių visų Office versijų programų, skirta įvairiems tekstiniams dokumentams kurti tiek profesiniais, tiek asmeniniais tikslais. Dabartinėje versijoje teksto kūrimo programa dar plačiau palaiko susirašinėjimą - ne tik dėl daugybės formatavimo parinkčių ir vaizdo bei skaičiavimo elementų integravimo, bet ir dėl įvairių optimizuotų funkcijų, kurios vis labiau palengvina šias užduotis. Tai į Word integruota vertimo priemonė, diktavimo funkcija ir rašybos taisymas, įskaitant gramatikos taisymą. Be to, rašydami naudotojai gali garsiai skaityti tekstus, taip pat patobulinta kalbinės įvesties funkcija. Naudojant Word Editor, žodžių ir rašybos pasiūlymus galima priimti tiesiogiai spustelėjus. Geresnis skaitmeniniu rašikliu parašyto teksto ženklų atpažinimas taip pat pagreitina teksto įvedimą. Taip pat patobulintas vaizdų ir grafikos integravimas, pavyzdžiui, integruotas Apple HEIC vaizdų formatas be išankstinio konvertavimo, į Word dokumentą galima integruoti sudėtingesnę SVG grafiką, taip pat ją mastelizuoti ir redaguoti nenaudojant daugiau atminties.
 • Naujojoje Microsoft Excel 2021  biuro versijoje vėl pateikiama daugybė galingų funkcijų ir filtrų, tarp jų - dinaminiai masyvai ir optimizuota funkcija XVERWEIS, kuria galima išsamiai analizuoti ir toliau apdoroti duomenis. Pavyzdžiui, taip pat galima naudoti laiko ašies filtrus, o įvairios funkcijos optimizuotos specialiai finansiniams skaičiavimams; be to, Excel vėl plačiai suderinama su kableliais atskirtų verčių (CSV) failų formatu.
 • Kaip ir ankstesnėje versijoje, Microsoft PowerPoint 2021 vėl yra daugybė dizaino parinkčių informatyvioms prezentacijoms ir išsamioms ataskaitoms rengti. Be nuostabių efektų, pavyzdžiui, grafikos ir vaizdų morfavimo ir dinamiškų perėjimų, juos taip pat galima laisvai mastelizuoti PowerPoint 2021 arba animuoti naudojant priartinimo funkciją. Visas animacijas taip pat galima atlikti naudojant skaitmeninį rašiklį. Be to, Office programa bendrinimo parinktyse siūlo PowerPoint dokumentų vaizdą kalbėtojui, o naudodamiesi bendravimo priemone Microsoft Forms kalbėtojai gali pradėti prezentacijos dalyvių apklausą.
 • Microsoft Outlook 2021 siūlo išsamius įrankius, skirtus bendrauti ne tik su darbuotojais ir verslo partneriais, esančiais pasiekiamoje vietoje, bet ir pasauliniu mastu keistis pranešimais ir duomenimis. Be kita ko, automatinis atsižvelgimas į skirtingas laiko juostas arba laiko skirtumą palengvina bendrų susitikimų planavimą. Outlook 2021 taip pat palaiko bet kokį el. pašto paskyrų skaičių vienam naudotojui, todėl naudojant kelias paskyras lengviau administruoti. Be to, Outlook 2021 galima naudotis nauja diktavimo įrankių juosta  , įskaitant išplėstines balso komandas ir automatinę skyrybą rašant el. laiškus.

Be šių patikrintų Office programų, Office 2021 Standard arba Professional Plus Edition naudotojai taip pat gali naudotis šiomis programomis:

 • Publisher 2021 - tai universalus įrankis, skirtas visų rūšių pristatymams ir leidiniams, kuriuos taip pat galima spausdinti, kurti; dabartinėje versijoje taip pat patobulintas rašiklio atpažinimas ir profesionalaus grafikos redagavimo funkcijos.
 • OneNote 2021 yra praktiška skaitmeninė užrašų knygelė, kurioje galima spontaniškai užsirašyti idėjas ir eskizus. Ją galima prijungti prie kitų Office programų ir iš karto jas įgyvendinti.
 • Microsoft Teams pakeičia Skype. Pavyzdžiui, juo galima tiesiogiai dalytis Outlook pranešimais su kitais kolegomis ir partneriais.

Tik MS Office 2021 versijoje Professional Plus naudotojai taip pat gali naudotis Access 2021:

 • Be kita ko, Access 2021 siūlo optimizuotą įvairių duomenų bazių programų teikimą: jas galima paleisti tiesiai naršyklėje, todėl taupoma atminties vieta ir didėja efektyvumas. Pavyzdžiui, Access 2021 saugomi duomenys taip pat gali būti saugiai prieinami Microsoft SQL duomenų bazėje.

Išsamios Office 2021 Standard ir Professional Plus saugumo funkcijos

MS Office 2021 versijoje dokumentų ir duomenų saugumas vėl tapo pagrindiniu klausimu, juo labiau kad daugelio darbuotojų bendradarbiavimas vykdant projektus debesyje kelia naujų iššūkių, susijusių su apsauga nuo informacijos praradimo ir atskleidimo.

Šiuo tikslu Office 2021 vėl bus galima naudoti grupės politikos objekto (GPO) funkciją, skirtą administruoti grupės politiką, kuri yra apsaugota ADMX failais (vadinamaisiais ADMinistrative XML Template Files). Šią funkciją taip pat galima naudoti išoriniuose dokumentuose esančių makrokomandų saugumo nustatymams valdyti. Tikėtina, kad Office 2021 Standard & Professional Plus taip pat galima naudoti terminalo arba nuotolinio darbalaukio serveryje; dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Wiresoft atstovą.

Viena iš išskirtinių 2021-osios MS Office versijos saugumo funkcijų yra išbandyta duomenų praradimo prevencija (DLP), skirta išsamiai apsaugoti konfidencialią informaciją ar duomenis nuo tikslingo ar netyčinio darbuotojo atskleidimo. Tai ypač naudinga siekiant apsaugoti neskelbtinus duomenis, pavyzdžiui, asmeninę informaciją organizacijose ar įmonėse. Taigi DLP taip pat atitinka DSVGO reikalavimus. Visi duomenų judėjimai stebimi naudojant dinaminę turinio kontrolę, o jei kyla duomenų praradimo pavojus, jų perdavimas el. paštu ar kitomis interneto programomis blokuojamas.

Naudodamiesi duomenų praradimo prevencija, administratoriai gali sukurti diferencijuotas prieigos prie duomenų, apibrėžtų kaip jautrūs, gaires, kuriomis galima iš dalies arba visiškai apriboti prieigą, taip pat informuoti naudotojus apie galimą duomenų praradimo riziką.

MS Office 2021 Standard ir Professional Plus programose šias taisykles taip pat galima nustatyti atskiroms programoms: Kokią informaciją galima įtraukti į dokumentą ar dalytis ja ir pan.

Naudojant debesijos paslaugas, pavyzdžiui, Microsoft OneDrive, duomenys neprarandami net ir sugedus serveriui ar sutrikus galutinio įrenginio funkcijoms; naudotojai gali juos pasiekti ir redaguoti savarankiškai vietoje.

Daug bendrų Microsoft Office 2021 privalumų

Be šių ypatingų atskirų Office programų funkcijų, MS Office 2021 Buy Standard ir Professional Plus versijos taip pat įtikina daugybe praktinių bendro pobūdžio funkcijų, kurios, pavyzdžiui, padeda dirbti mobiliai ir intuityviai dirbti komandoje - padidinti dokumentų, skaičiuoklių ar pristatymų kūrimo efektyvumą ir palengvinti darbuotojų bendravimą.

Pavyzdžiui, daugelį Office funkcijų naudotojai gali pasiekti ir keliaudami išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu su Windows operacine sistema - šiuo atveju Office 2021 turimos žiniatinklio programos palengvina prieigą prie jų; aiškus atskirų funkcijų ir elementų išdėstymas palengvina dokumentų redagavimą keliaujant; su jomis taip pat galima atidaryti ir bendrinti failus debesyje.

Naujoji MS Office 2021 darbalaukio sąsaja stebina dar aiškesniu visų elementų pateikimu ir išdėstymu; daugelį programų taip pat galima paleisti tamsiuoju režimu, o tai ypač palengvina akių darbą. Peržiūrėtas išplečiamasis meniu palengvina el. laiškų ir dokumentų paiešką - šiuo tikslu galima vienu spustelėjimu perjungti pašto dėžutę ir atidarytą aplanką. Darbalaukio kliento istorijos meniu taip pat galima grįžti į paskutines aplankytas vietas. Telefono numerius taip pat galima užmaskuoti, kad būtų užtikrintas didesnis privatumas ir anonimiškumas.

Be to, visos MS Office 2021 perkamos programos dar labiau palaiko prieinamumą, pavyzdžiui, taikant tarptautinius standartus ir praktinius pasiūlymus, kaip padaryti dokumentus lengviau suprantamus, įskaitant garso įrašus. Didelis garsų pasirinkimas taip pat padeda dirbti su MS Office 2021.

Pirkite Microsoft Office 2021 Standard ir Professional Plus Wiresoft naudotos programinės įrangos parduotuvėje

Du naujuosius Microsoft Office 2021 leidimus Standard ir Professional Plus netrukus, po oficialaus išleidimo, bus galima įsigyti iš Wiresoft kaip naudotą programinę įrangą.

Jums bus naudingi šie privalumai

 • Originali Microsoft programinė įranga su galiojančiu licencijos raktu, o ne riboto naudojimo ar terminuotos bandomosios versijos.
 • Ženklas naudota programinė įranga nereiškia jokių programinės įrangos funkcionalumo apribojimų.
 • Naudotą programinę įrangą prieš perparduodant išbandė Wiresoft, kad ji būtų visiškai tinkama naudoti.
 • Prekyba Microsoft naudojama programine įranga ir jos naudojimas yra teisėti, nes tai leidžiama pagal įstatymus.
 • Pirkdami naudotą licenciją iš Wiresoft visada įsigyjate legalų ir originalų Microsoft produktą.

Jei turite klausimų apie Microsoft Office 2021 Edition Standard arba Professional Plus, tiesiog susisiekite su mumis pokalbiais, telefonu arba el. paštu.