Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD
Microsoft SQL Server 2016 Standard SQL Server 2016 Standard suteikia įmonėms patikimą, keičiamo mastelio, hibridinę duomenų bazių platformą, skirtą pažangioms, kritinės svarbos programoms kurti, nes šiame leidime yra visos būtinos...
160,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2-Core SQL Server 2016 Standard 2-Core Edition suteikia įmonėms patikimą keičiamo mastelio ir hibridinę reliacinių duomenų bazių platformą, skirtą pažangiosioms programoms darbalaukyje, serveryje ir...
737,90 € *

Trumpai apie svarbius "Microsoft SQL Server" 2016 versijos privalumus ir funkcijas

 • "Stretch Databases" integracija užtikrina geresnį debesijos palaikymą sujungiant vietines aplinkas ir debesiją, taip pat galimybę saugoti OLTP duomenis "Microsoft Azure"
 • Naujoji "Always Encrypted" technologija padeda apsaugoti įmonės duomenis - vietinius ir debesyje
 • In-memory OLTP pagerina duomenų surinkimo našumą - užklausos atliekamos daugiau nei 100 kartų greičiau, o sandorių apdorojimas - iki 30 kartų greičiau
 • Palaikomi įprasti OLAP (Online Analytical Processing) sprendimai
 • R programavimo kalba gali būti naudojama statistinei analizei su pažangia analitika
 • Didesnis saugumas naudojant tokias funkcijas kaip "Always Encrypted", dinaminis duomenų maskavimas ir eilučių lygmens saugumas (RLS)
 • Didinkite SQL serverio našumą naudodami T-SQL (Transact-SQL)
 • "PolyBase" supaprastina reliacinių ir nereliacinių duomenų apdorojimą Transact-SQL užklausose
 • "Business Intelligence" galima naudoti visuose mobiliuosiuose įrenginiuose, įskaitant "Android" ir "iOS" išmaniuosius telefonus, ir skelbti ataskaitas "Excel 2016", kad jas būtų galima intuityviai suprasti naudojant turtingas vizualizacijas
 • Išplėstinė verslo žvalgyba naudojant "SQL Server Reporting Services" (SSRS)
 • "Microsoft Azure" galima naudoti hibridinius scenarijus atsarginėms kopijoms kurti, įskaitant didelį vietinių duomenų bazių prieinamumą ir atkūrimą, įskaitant aktyvių antrinių kopijų saugojimą "Always On" prieinamumo grupėse su tik skaitymo prieiga

Trumpas "Microsoft SQL Server 2016" privalumų ir paslaugų aprašymas

"Microsoft SQL Server 2016 " - tai dar viena pažangios ir patikimos duomenų platformos, kuri padeda produktyviai dirbti komandoje, versija. Naudodami "SQL Server 2016 Standard" galite įvairias verslui svarbias programas paversti išmaniosiomis programomis. Šiuo atveju "2016 Standard Edition" jau siūlo didesnį mastelio keitimą ir optimizuotą prieinamumą iki 24 branduolių. Be to, atvirojo kodo R integracija leidžia išplėsti analizės galimybes.

Taigi "Windows SQL Server 2016" suteikia išsamią verslo žvalgybos duomenų bazę, skirtą duomenims administruoti ir analizuoti. Visi įmonės darbuotojai, kurie turi kliento prieigos licenciją arba yra įgalioti patys naudotis duomenų baze, jei licencija išduodama 2 branduolių pagrindu, gali naudoti įvairias tipines verslo programas.

Administratoriai įvertins efektyvų duomenų bazių valdymą, nes "SQL Server 2016" reikia tik minimalių IT išteklių. Be to, serverio versijoje palaikomos įvairios kūrimo priemonės, skirtos ne tik vietiniam naudojimui, bet ir naudojimui debesyje. Ypač verta paminėti šias naujas 2016 m. "SQL Server" versijos funkcijas ir ypatybes:

"SQL Server 2016" siūlo dar didesnį našumą

Be daugelio kitų funkcijų, 2016 m. "Microsoft SQL Server" programinės įrangos versijoje taip pat optimizuotas našumas, įskaitant daugybę lanksčių diegimo galimybių. Tai taip pat užtikrina integruotos atmintyje esančios funkcijos, dėl kurių gerokai padidėja visų darbo krūvių našumas, o jų sparta prilygsta OLTP atmintyje esančioms funkcijoms. Be to, yra papildomų

SQL Server 2016" našumą didinančios funkcijos, tokios kaip "In-Memory Columnstore" ir "Query Store", taip pat "Temporal Tables" - integruota istorizavimo ir vienalaikio lentelių duomenų teikimo parama.

"R" paslaugos "Microsoft SQL Server

Integruodama naująją "SQL Server R Services", "Microsoft" taip pat suteikia galimybę naudoti statistikos kalbą R " SQL Server 2016". Taigi klientinės prieigos licenciją turintys naudotojai gali vykdyti "R" scenarijus tiesiogiai "SQL" serveryje, užuot pirmiausia eksportavę visus analizei reikalingus duomenis iš "SQL" duomenų bazės ir tik tada importavę juos į "R", kaip buvo anksčiau. Todėl "R" paslaugos ne tik taupo brangų laiką, bet ir užtikrina didesnį saugumą, nes nebereikia perduoti slaptų duomenų.

Pagrindinių duomenų paslaugos, skirtos efektyviam pagrindinių duomenų valdymui

"SQL Server 2016" įrankis "Master Data Services" (MDS) leidžia efektyviai valdyti įmonės ar organizacijos pagrindinių duomenų rinkinius. Naudojant MDS duomenis galima ne tik tvarkyti kaip modelius, bet ir apibrėžti jų atnaujinimo taisykles, įskaitant asmenų, galinčių atnaujinti šiuos duomenis, įgaliojimus. Pagrindinį duomenų rinkinį taip pat galima išleisti konkretiems asmenims "Excel" programoje.

"Reporting Services" (SSRS), skirta ataskaitoms teikti

SSRS - "SQL Server Reporting Services" - padeda kurti ir administruoti, įskaitant mobiliąsias ir puslapines ataskaitas, naudojant įvairias priemones ir paslaugas. "Analysis Services" teikia analitinius duomenis iš "Reporting" ir "Business Services" ataskaitų, taip pat gali būti naudojamos klientų programose arba kitų teikėjų "Business Intelligence" įrankiuose. Be to, "Reporting Services" funkcijos leidžia naudotojui kurti ataskaitas iš įvairių duomenų šaltinių ir skelbti jas įvairiais formatais. Darbuotojai juos gali skaityti naudodamiesi interneto portalo naršykle, el. paštu ar net mobiliuoju įrenginiu.

Aukštesnis saugumo lygis

2016 m. "Microsoft SQL Server" versijoje taip pat yra keletas svarbių patobulinimų saugumo srityje:

Naudojant "Always Encrypted" ypač jautrūs duomenys, pvz., kredito kortelių ar asmens tapatybės kortelių numeriai, apsaugomi ir užšifruojami bei saugomi "Azure SQL" arba "SQL Server" duomenų bazėje. "Always Encrypted" leidžia atskirti naudotojus, kurie turi teisę peržiūrėti šiuos duomenis, nuo naudotojų, kuriems leidžiama tik juos tvarkyti, bet kurie neturi prieigos prie jų.

Kita vertus, eilutės lygmens saugumas (angl. Row-Level Security, RLS) leidžia taikyti tikslius prieigos apribojimus atskiroms duomenų eilutėms. Tokiu būdu RLS reglamentuoja, kad tam tikras darbuotojas gali naudotis tik tomis duomenų eilutėmis, kurioms jis turi leidimą.

Dinaminis duomenų maskavimas (angl. Dynamic Data Masking, DDM) supaprastina saugumo kodavimą programose; DDM neleidžia neįgaliotiems naudotojams pasiekti konfidencialių duomenų, juos maskuodamas.

"SQL Server 2016 Standard Edition" galima įsigyti iš "Wiresoft

"Wiresoft" siūlo " SQL Server 2016 Edition Standard " už palankią kainą dviem variantais - 2 branduolių licencija ir serverio / CAL. Taip atsižvelgiama į skirtingus įmonių ir institucijų poreikius, susijusius su SQL paslaugų mastelio keitimu pagal serverio našumą.

"Microsoft" "SQL Server 2016" licencijavimo modelis

"Microsoft" 2016 m. "SQL Server" versijoje taip pat pakeitė vadinamąją licencijų metriką: pagal ją apskaičiuojamas serveriui, su kuriuo naudojama SQL programinė įranga, reikalingų licencijų skaičius. Ankstesnėse "Microsoft" serverių versijose nebuvo svarbu, kiek branduolių yra procesoriuje, tačiau dabar šis skaičius yra pagrindas licencijos reikalavimui nustatyti - priklausomai nuo atitinkamos serverio versijos. Licencijuojant branduolius atsižvelgiama į didėjantį procesorių našumą dėl vis didėjančio įdiegtų branduolių skaičiaus, o tai reiškia, kad galima apdoroti vis didesnes darbo apkrovas.

2016 m. "SQL Server" versijai "Microsoft" siūlo "Standard Edition" licencijavimą vienam serveriui / CAL, kurį galima įsigyti iš "Wiresoft", be papildomo 2 branduolių licencijavimo. Tai reiškia, kad mažesnės įmonės taip pat gali pasinaudoti "SQL Server 2016 Standard" našumo ir virtualizavimo funkcijomis, jei jų serverio našumas leidžia naudoti pigesnes alternatyvias "Server & CAL" licencijas.

Ar "SQL Server 2016" standartinės versijos licencijavimas pagal branduolius įmonei yra naudingesnis nei licencijavimas pagal serverį ir licencijas CAL, priklauso nuo atitinkamo naudojimo įmonėje ir priklauso, pavyzdžiui, nuo darbuotojų skaičiaus ir paslaugų virtualizavimo laipsnio. Galimas ir atvirkštinis variantas, kad serverio / CAL licencijavimas yra ekonomiškesnis. Mašinai, kurioje yra ne daugiau kaip 2 procesoriai su 8 branduoliais, galima pigiau licencijuoti "SQL 2016 Server/CAL" versiją, jei faktinis debesijos paslaugų ir kt. poreikis yra mažesnis.

"SQL Server 2016" licencija vienam serveriui/CAL

"Microsoft" licenciją kiekvienam serveriui/CAL sudaro šie komponentai:

Kiekvienam serveriui, kuriame bus paleistas "SQL Server 2016 Standard Edition", iš esmės reikia atskiros serverio licencijos. Kad darbuotojai galėtų naudotis visomis serverio paslaugomis ir funkcijomis, serverio licenciją reikia papildyti papildomomis kliento prieigos licencijomis (CAL). Kiekvienam naudotojui arba galutiniam įrenginiui reikia atskiros prieigos licencijos - naudotojo arba įrenginio CAL.

"SQL Server 2016" licencija 2 branduolių serveriui

Licencijuodama "SQL Server 2016" pagal procesoriaus branduolius, "Microsoft" apibrėžia skaičiavimo metodą pagal šiuos kriterijus: Viena branduolio licencija taikoma dviem branduoliams - priešingai nei ankstesniame skaičiavime, pagal kurį vienam procesoriui buvo apskaičiuota viena licencija.

Taigi, bendras "SQL Server 2016" licencijos poreikis dabar apskaičiuojamas pagal procesoriaus branduolių skaičių.

Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad "Microsoft" nustatė tokią taisyklę: Kiekvienam serveriui reikia mažiausiai 16 branduolių licencijų, t. y. 8 dviejų branduolių licencijų paketų. Taip yra todėl, kad "Microsoft" paprastai nustatė mažiausią branduolių skaičių. Tai reiškia, kad varikliams, kurių faktinis branduolių skaičius yra mažesnis, vis tiek negalima išduoti licencijos už mažesnę kainą. Tačiau, priešingai nei licencijavimo su serverio / CAL paketu atveju, papildomų CAL nereikia.

Pirkite "Microsoft SQL Server 2016" licencijas už mažą kainą "Wiresoft

Priklausomai nuo to, ar norite įsigyti "Microsoft SQL Server 2016 " licencijas su 2 branduolių, ar su serverio ir kalibravimo produktais, " Wiresoft" gaus abu licencijų paketus kaip originalias "Microsoft" licencijas ir už ypač palankią kainą. Taip yra todėl, kad parduodami nenaudojamas programinės įrangos licencijas, kurias Europos įmonės visiškai teisėtai įsigijo per mus, mes siūlome jums kainos pranašumą. Pagal teisiškai galiojantį Europos Teisingumo Teismo sprendimą programinės įrangos produktai, pavyzdžiui, serverio licencijos, gali būti perparduodami. Todėl galite būti tikri, kad iš "Wiresoft" įsigysite visiškai tinkamą naudoti licencijų paketą - visas licencijas iš anksto kruopščiai patikrinome. Daug entuziastingų klientų jau naudojasi mūsų siūlomomis licencijomis. Jei turite klausimų dėl "Microsoft SQL Server 2016" licencijavimo, kreipkitės į mus.