Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2008 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2008 STANDARD
"Microsoft" Windows Server 2008 Windows Serveris 2008 yra tiesioginis "Microsoft" 2003 m. serverio versijos įpėdinis. "Longhorn", kaip neoficialiai vadinama sisteminė programinė įranga, yra ne tik daug patobulinimų, palyginti su senesniu...
53,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD
"Microsoft" Windows Server 2008 R2 Windows Serveris 2008 yra tiesioginis "Microsoft" 2003 m. serverio versijos įpėdinis. "Longhorn", kaip neoficialiai vadinama sisteminė programinė įranga, yra ne tik daug patobulinimų, palyginti su...
53,90 € *

Microsoft Windows Server 2008: serverių technologijų era

Įvadas į Windows Server 2008

Windows Server 2008 žymi svarbų Microsoft Windows Server produktų linijos raidos etapą. Ją išleidus atsirado daug patobulinimų ir naujų funkcijų, kurios yra labai svarbios įmonėms ir IT specialistams ir toliau daro įtaką šiandienos serverių technologijoms.

Kuo ypatinga Windows Server 2008?

Būdama Windows Server 2003 įpėdinė, Windows Server 2008 plėtojo esamas funkcijas ir kartu pristatė naujoviškas funkcijas, pavyzdžiui, patobulintas saugumo, valdymo ir virtualizavimo galimybes, kurios padėjo pagrindus tolesnei plėtrai.

Pagrindinės Windows Server 2008 savybės

Patobulintas saugumas ir valdymas

Sistemoje Windows Server 2008 įdiegtos tik skaitymui skirto domeno valdiklio (RODC) ir serverio branduolio diegimo parinktys, kurios suteikė naujų serverių saugumo ir valdymo būdų.

Tik skaitymui skirtas domeno valdiklis (RODC)

RODC pasiūlė saugų būdą teikti Active Directory paslaugas didelės rizikos svetainėms, nes neleido rašyti į Active Directory.

Virtualizacijos pažanga

Sistemoje Windows Server 2008 pirmą kartą buvo pristatyta virtualizavimo technologija Hyper-V, kuri tapo neatsiejama operacinės sistemos dalimi.

Hyper-V

Hyper-V pradėjo naują Windows virtualizavimo erą, nes pagerino išteklių naudojimo efektyvumą ir kartu padidino virtualių mašinų izoliaciją.

Naujos tinklo funkcijos

Tinklo prieigos apsauga (NAP) ir patobulintas terminalo paslaugų šliuzas - tai tik keletas tinklo funkcijų, patobulintų Windows Server 2008.

Tinklo prieigos apsauga (NAP)

NAP buvo nauja saugumo funkcija, kuri tikrino tinklo klientų sveikatos būklę prieš suteikiant jiems prieigą prie tinklo išteklių ir taip užtikrino papildomą apsaugos nuo nesaugių įrenginių liniją.

Windows Server 2008 svarba šiandien

Palikimas ir priežiūra

Oficialiai baigėsi Windows Server 2008 gyvavimo ciklas, o tai reiškia, kad Microsoft nebeteikia reguliaraus palaikymo. Organizacijoms svarbu pereiti prie naujesnių versijų, kad sumažintų saugumo riziką.

Palaikymas ir migravimas

Organizacijos turėtų pereiti prie naujesnių versijų, kad ir toliau gautų saugumo atnaujinimus ir techninę pagalbą, o kartu galėtų naudotis naujausiomis technologijomis.

Windows Server 2008 buvo novatoriškas produktas, nutiesęs kelią būsimoms serverių technologijų naujovėms. Čia pateiktame kategorijos tekste pateikiama išsami sistemos, jos pagrindinių funkcijų ir jos aktualumo šiandien apžvalga.

Kategorijos