Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Pirkti SharePoint Server 2016 pigiai Nuolatinis poreikis tobulėti technologijoms ir ekonomikos augimas reiškia, kad įmonės kasdien ieško naujų programinės įrangos sprendimų. Taip užtikrinama, kad jie neatsiliktų nuo konkurentų ir...
3 640,90 € *

Microsoft SharePoint Server 2016: bendradarbiavimo ir produktyvumo platforma

Įvadas į SharePoint Server 2016

Microsoft SharePoint Server 2016 yra galinga platforma, specialiai sukurta siekiant patenkinti organizacijų bendradarbiavimo, failų valdymo ir dalijimosi informacija poreikius. Naudodamos SharePoint Server 2016, organizacijos gali padidinti produktyvumą, suteikdamos darbuotojams efektyvaus bendradarbiavimo įrankius ir lengvą prieigą prie reikiamos informacijos.

Kas naujo SharePoint Server 2016?

Svetainėje SharePoint Server 2016 Microsoft įdiegė patobulinimų, kad naudotojai galėtų naudotis sklandesne ir labiau integruota patirtimi. Tai apima patobulintas hibridines funkcijas, kurios sumažina atotrūkį tarp vietinių serverių ir Microsoft Office 365 debesijos.

Pagrindinės SharePoint Server 2016 funkcijos

Patobulintas bendradarbiavimas

SharePoint Server 2016 m. skatinamas komandinis bendradarbiavimas su bendromis darbo vietomis, kuriose naudotojai gali vienu metu dirbti su dokumentais ir dalytis informacija realiuoju laiku.

Hibridinės konfigūracijos parinktys

Viena svarbiausių SharePoint 2016 naujovių - galimybė susieti vietinius įrenginius su internetinėmis paslaugomis, kad naudotojai galėtų naudotis abiejų pasaulių privalumais.

Vartotojo patirtis ir administravimas

Nauja naudotojo sąsaja

Naudotojo sąsaja supaprastinta ir suderinta su internetinėmis Office 365 versijomis, todėl skirtingose platformose naudotojo patirtis yra nuosekli.

Patobulintos paieškos funkcijos

Paieška tapo išmanesnė ir pateikia tinkamesnius rezultatus, todėl naudotojams lengviau rasti informaciją, kurios jiems reikia, kad galėtų efektyviai atlikti darbą.

Saugumas ir patikimumas

Patikimas saugumas

SharePoint Server 2016 m. nustatomi nauji saugumo standartai, pavyzdžiui, tokios funkcijos kaip MinRole architektūra, leidžianti priskirti konkrečius serverio vaidmenis, ir Zero Downtime Patching, didinanti paslaugų prieinamumą.

Atitikties užtikrinimo priemonės

Organizacijoms, kurios pasikliauja atitiktimi ir duomenų saugumu, SharePoint 2016 siūlo patobulintas stebėjimo ir ataskaitų teikimo galimybes.

Išvada: Kodėl verta rinktis SharePoint Server 2016?

Organizacijoms, ieškančioms stabilaus ir saugaus vietinio bendradarbiavimo sprendimo, Microsoft SharePoint Server 2016 yra platforma, palaikanti šiuolaikinius darbo būdus ir lengvai integruojama į esamas IT infrastruktūras. Dėl patobulintų naudojimo galimybių, hibridinių galimybių ir išsamių saugumo funkcijų SharePoint 2016 padeda organizacijoms dirbti efektyviau ir bendradarbiauti.

Kategorijos