Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Įmonėje komunikacijos kanalai turi būti lankstūs, aiškūs, skaidrūs ir ekonomiški. Windows Exchange Server 2010 padeda tai padaryti ir pasiekti visiškai naują našumo ir patikimumo lygį. Svarbiausia...
76,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Versle komunikacijos kanalai turi būti lankstūs, aiškūs, skaidrūs ir ekonomiški. Windows Exchange Server 2013 padeda pasiekti visiškai naują našumo ir patikimumo lygį. Exchange Server užtikrina...
97,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Lyginant su ankstesniuoju produktu, jame įdiegta daug naujų paslaugų, funkcijų ir technologijų, skirtų padėti įmonėms kurti savo ryšių kanalus. Naudodami šią grupinės programinės įrangos ir el....
608,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 yra patikima pranešimų siuntimo platforma, su kuria galima centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis. Tai serverinė...
127,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Sistema Windows Server 2016 yra patikrinta pranešimų platforma, skirta centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis, ir serverinė Windows 10 versija. Todėl...
909,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Jūsų įmonei ypač svarbu, kad darbuotojai ir klientai visada turėtų lanksčius bendravimo kanalus. Ypač svarbu užtikrinti saugų el. pašto srautą, koordinuoti susitikimus, atlikti užduotis ir...
169,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Be tekstų apdorojimo ir skaičiuoklių, įmonėse svarbus vaidmuo tenka ir el. laiškų, susitikimų, kontaktų ir užduočių tvarkymui. Norint susidoroti su kasdienėmis bendravimo užduotimis, Microsoft...
1 001,90 € *

Šiuo metu "Wiresoft" parduotuvėje esančių "Windows Exchange Server" versijų apžvalga

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje rasite ne tik naujausią "Exchange Server 2019" versiją, bet ir ankstesnes versijas, kurioms "Microsoft" palaikymas paprastai taip pat teikiamas. Tai leidžia jums už priimtiną kainą papildyti turimas atitinkamos versijos serverio licencijas arba pereiti prie aukštesnės versijos. Šios "Exchange" versijos pateikiamos "Standard" ir "Enterprise Editions" versijose:

Visoms " Wiresoft" internetinėje parduotuvėje pateikiamoms "Windows Exchange Server" serverio licencijoms taip pat rasite atitinkamas klientų prieigos licencijas, kuriomis galite aprūpinti savo darbuotojus individualiai pritaikytu ir kartu ekonomišku būdu.

Norint naudoti "Windows Exchange Server" kaip darbalaukio programą, kaip kliento programinę įrangą rekomenduojama naudoti "Microsoft Outlook", nors ji nėra nė vienos iš "Exchange Server" versijų dalis. Jei nenaudojate "Office" pakete esančios "Outlook" programinės įrangos, iš "Wiresoft" taip pat galite įsigyti "Outlook" ir "Microsoft Exchange Server" kartu.

Toliau rasite trumpą svarbiausių atitinkamų serverių versijų funkcijų ir naujovių apžvalgą. Daugiau išsamios informacijos galite gauti atitinkamuose produktų puslapiuose, taip pat tiesiogiai iš mūsų komandos - el. paštu, telefonu arba pokalbių metu.

"Exchange Server 2019

"Microsoft Exchange Server 2019 " šiuo metu yra naujausia patikrintos pranešimų siuntimo platformos versija, kurioje įdiegta daug naudotojo nustatomų ir todėl lanksčių pranešimų siuntimo ir bendradarbiavimo visoje įmonėje funkcijų. Čia "Exchange" dar daugiau dėmesio skiria saugiam el. pašto srautui, kurį papildo išsamios susitikimų koordinavimo, užduočių atlikimo ir kontaktų valdymo parinktys. Pašto dėžučių serverio vaidmuo gerokai pagerina "Exchange Transport", "Mailbox Transport Submission", "Mailbox Transport Delivery" ir "Frontend Transport" našumą. "Exchange Server" programas galima diegti ir vietoje, ir debesyje. Pagrindinės "Exchange 2019" funkcijos:

 • "Meta Cache Database" (MCD), kad būtų sukurta atsarginė metainformacijos, pvz., pašto dėžutės aplanko struktūros, kopija ir pagreitinta prieiga bei paieška.
 • Dinaminė duomenų bazės talpykla (DDC), skirta nuo situacijos priklausančiam dinaminiam saugyklos talpos reguliavimui, ypač esant dideliam darbo krūviui.
 • Pertvarkyta paieškos rodyklė - dabar ji yra tiesiogiai atitinkamoje pašto dėžutės duomenų bazėje.
 • "Windows Server Core" - tai supaprastinta standartinės serverio sistemos versija, kurioje lengviau konfigūruoti ir išjungti nereikalingas, bet daug išteklių naudojančias paslaugas, o atakų taškų yra mažiau.
 • Klientų prieigos taisyklės leidžia apriboti prieigą prie serverių konfigūracijos srities tiek "Admin Centre", tiek "PowerShell".
 • Daug kalendoriaus patobulinimų, ypač susijusių su susitikimų organizavimu, įskaitant numatytąją pabaigos datą, funkciją "Nepersiųsti", patobulintą kalendoriaus valdymą ir daugiau galimybių konfigūruoti pranešimus, siunčiamus už biuro ribų, bei priskirti įgaliotinį per "PowerShell".
 • "OneDrive for Business" siūlo geresnį bendradarbiavimą su dokumentais, integruojant ir vietoje saugomus, ir internete esančius failus.

"Exchange Server 2016

2016 m. "Microsoft Exchange Server" versija užtikrina aukštą el. pašto srauto organizavimo kontrolę ir kartu skaidrumą, taip pat

Kitų komunikacijos procesų kontrolė ir valdymas. Elektroninius laiškus ir kontaktus galima tvarkyti ir archyvuoti centralizuotai, taip pat patobulintas bendras darbas su dokumentais, įskaitant versijų valdymą. Sumažinus serverio vaidmenis iki dviejų - pašto dėžutės ir kraštinio transporto - buvo optimizuota serverio architektūra ir kartu supaprastintas mastelio keitimas, įskaitant geresnį debesijos paslaugų palaikymą. "Exchange Server 2016", be kitų, turi šias pagrindines funkcijas:

 • "Outlook" žiniatinklyje - tai naujas "Outlook Web Access" arba "Outlook Web App" pavadinimas. "Exchange" serverio internetinė prieiga suteikia optimizuotą žiniatinklio sąsają, kuria taip pat galima naudotis prieš tai neįdiegus "Outlook" programos išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
 • "eDiscovery" paieškos architektūra veikia asinchroniškai ir decentralizuotai, įtraukiant kelis serverius. Įvedant paieškos žodžius "Outlook" arba "Outlook" žiniatinklyje, pateikiami pasiūlymai, pagrįsti dažnai naudojamais kontaktais, taip pat el. laiškais, kalendoriais ir ankstesnėmis paieškos užklausomis, įskaitant tokius filtrus kaip datos intervalai.
 • Patobulintas paieškos mastelio keitimas - pašto dėžučių ir archyvinių pašto dėžučių skaičių galima padidinti nuo 5000 iki 10000.
 • "OneDrive for Business" ir "SharePoint 2016" saugomus failus dabar galima tiesiog įterpti į el. laišką kaip nuorodą ir gavėjui atidaryti.
 • Palaikant hibridinius scenarijus, pašto dėžutė gali būti arba vietiniame serveryje, arba debesyje. Vietines pašto dėžutes taip pat galima naudoti naudojant "Exchange Online" archyvavimą arba "Azure Rights Management".
 • Duomenų praradimo prevencija (DLP) apsaugo el. pašto srauto duomenų saugumą tiek siunčiant konfidencialią informaciją, tiek gaunant suklastotus el. laiškus.

"Exchange Server 2013

"Exchange Server 2013 " siūlo daugybę praktinių funkcijų, kad darbuotojų ir komandų bendradarbiavimas būtų veiksmingas ir skaidrus. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas svarbiausių duomenų kontrolei ir apsaugai netrukdant verslo procesams. Kartu optimizuotas pašto dėžučių ir kalendorių valdymas, be kita ko, sumažinus serverio vaidmenų skaičių iki trijų - su: Pašto dėžutės serveris, klientų prieiga ir kraštinis transportas. Visos "Exchange Server" funkcijos gali būti teikiamos tiek vietoje, tiek debesyje. Patobulinta "Outlook Web App" naudotojo sąsaja: dėl jutiklinių ekranų palaikymo "Exchange 2013" galima naudoti ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Prie esminių 2013 m. serverio versijos naujovių taip pat priskiriamos šios funkcijos:

 • Pažangiosios paieškos funkcija padeda pagerinti ne tik paieškos rezultatų kokybę, bet ir bendravimą įmonėje: Taigi informaciją galima gauti iš įvairių šaltinių ir apibendrinti.
 • Funkcija "Compliance-eDiscovery" siūlo patobulintą "Microsoft Lync 2013" ir "Microsoft SharePoint 2013" integraciją, todėl dabar taip pat galima atlikti paiešką svetainių pašto dėžutėse.
 • "In-place eDiscovery" supaprastina duomenų paiešką naudodamas optimizuotas paieškos ir indeksavimo funkcijas, o tai taip pat palengvina atitikties reikalavimų vykdymą.
 • Supaprastintas el. pašto siuntų perdavimas naudojant pašto dėžučių serverio vaidmenį, kurį sudaro "Front-End Transport Service" (FET), "Hub Transport Service" (HT) ir "Mailbox Transport Service" (MT) ir kuris pakeičia ankstesnį "Hub Transport Server" vaidmenį. "Unified Messaging" paslauga apima funkcijas, kurias anksčiau atliko "Unified Messaging" serverio vaidmuo.
 • "Exchange Admin Centre" (EAC) apima ankstesnes "Exchange Management Console" (EMC) ir "Exchange Control Panel" (ECP); kartu jis optimizuotas vietiniam, internetiniam ir hibridiniam diegimui.
 • "Journal Report Decryption" suteikia galimybę apsaugoti el. laiškus naudojant "Microsoft Outlook" ir "Office Outlook Web App" informacijos teisių valdymą (IRM).
 • Duomenų praradimo prevencija - DLP - apsaugo ne tik nuo duomenų praradimo, bet ir nuo atsitiktinio ar tyčinio neskelbtinų duomenų siuntimo neįgaliotiems asmenims.
 • "ActiveSync Mobile Access" leidžia mobiliesiems įrenginiams sinchronizuoti duomenis su "Exchange" pašto dėžute, taip pat pasiekti kalendorius, kontaktus ir užduotis.

"Exchange Server 2010

"Exchange Server 2010" yra populiari "Microsoft" grupinės programinės įrangos versija, kuri vis dar naudojama daugelyje įmonių kaip el. pašto perdavimo serveris ir susitikimams bei užduotims tvarkyti. Dėl šios priežasties "Microsoft" siūlo išplėstą "Exchange Server 2010" palaikymą, tikriausiai iki 2020 m. spalio mėn. imtinai.

"Exchange Server 2010" įtikina patikimumu, našumu ir didele el. pašto srauto funkcijų apimtimi, kurios, ypač "Outlook Web Access" ir administravimo srityje, turi daug patobulinimų ir išplėtimų, kuriuos palaiko lankstumas taikant daugelį funkcijų ir atitikties taisyklių laikymasis. Konfigūravimas atliekamas naudojant "PowerShell", o žiniatinklio paslaugos valdo prieigą prie el. pašto dėžučių, viešųjų aplankų ir replikavimo. Kitos ypatybės ir naujovės, kurias verta paminėti:

 • "Outlook Web Access" arba "Outlook Web App" - OWA - siūlo "Outlook" žinomus paieškos aplankus, taip pat mėgstamiausius el. laiškų rūšiavimo būdus, įskaitant kelis rodinius, pavyzdžiui, kalendoriaus, ir archyvavimo funkciją. "Outlook 2010" galima prijungti prie kelių "Exchange" paskyrų nesukuriant atskiro profilio.
 • Elektroninius laiškus archyvuojant "Exchange" serveryje, juos galima pasiekti iš bet kurios vietos. Elektroninių laiškų saugojimas yra individualiai apibrėžtas pagal saugojimo laikotarpio politiką, todėl lengviau laikytis reikalavimų.
 • Dabar "Unified Messaging" siūlo vieną elektroninio pašto dėžutę elektroniniams laiškams, balso laiškams, taip pat SMS ir faksui; balso laiškai taip pat gali būti pristatomi kaip elektroniniai laiškai naudojant funkciją "Speech2Text" arba rodomi išmaniajame telefone kaip teksto peržiūros.
 • Vartotoją galima administruoti per "Exchange Management Console", "Remote PowerShell" arba "Outlook Web Access". Šiam tikslui OWA siūlo savo administravimo sąsają; pagal vaidmenis pagrįsta prieigos kontrolė (RBAC) taip pat suteikia atskiriems darbuotojams apibrėžtas teises, pavyzdžiui, administruoti paskirstymo grupes.
 • Funkcija "Mailbox Resiliency" siūlo ne tik atkūrimo po avarijos, bet ir didelio prieinamumo galimybę. Duomenų bazių grupės (DAG) funkcija taip pat leidžia "Exchange" duomenų bazes kopijuoti iš vieno serverio į kitą, o replikacija atliekama naudojant sandorių žurnalus.
 • Elektroninio pašto pokalbių organizavimą dar labiau palengvina įvairios praktinės funkcijos; pokalbius galima organizuoti kaip temas ir pagal temas, o pokalbių rodinyje el. laiškai atitinkamai surūšiuojami, o ignoruoti pokalbiai paslepia nesvarbius el. pašto pokalbius. "Office Communicator" funkcija OC rodo kolegų buvimo vietą, o "Consistent Experience" suvienodina funkcijų veikimą kompiuteryje, mobiliajame telefone ar internete. Žurnalo funkcija leidžia laikytis atitikties taisyklių.

"Microsoft" "Exchange Server" licencijavimo modelis su serverio licencija ir CAL

"Microsoft Exchange Server" versijų licencijavimas susideda iš serverio licencijos ir reikalingų kliento prieigos licencijų (CAL) skaičiaus. Pasak "Microsoft", būtina laikytis šių nuostatų:

1. Kiekvienam atskiram serveriui reikia atskiros "Exchange" serverio licencijos.

2. Serverio licencijoje yra administratoriams suteiktos prieigos teisės, kad jie galėtų valdyti "Exchange" serverį, tačiau jos nereiškia "Exchange" paslaugų naudojimo teisių.

3. Kiekvienas darbuotojas, norintis naudotis "Exchange Server" funkcijomis, turi turėti tam skirtą kliento prieigos licenciją (CAL).

4. "Exchange Server" licencijos yra dviejų variantų: su asmeniu susijusi vartotojo licencija ir su įrenginiu susijusi įrenginio licencija.

Kokios serverio licencijos yra prieinamos "Exchange Server" leidimams?

Kiekvienai "Exchange Server" versijai - paprastai "Standard" ir "Enterprise" - yra atskira serverio licencija. Įsigydami jas, įgyjate teisę įdiegti atitinkamą serverio programinę įrangą savo įmonės serveryje. Svarbiausias skirtumas tarp šių dviejų leidimų yra galimų pašto dėžučių duomenų bazių skaičius:

 • Jau "Standard Edition 2010" versija palaiko iki 5 pašto dėžučių duomenų bazių, todėl jos dažnai pakanka mažų ir vidutinių įmonių poreikiams patenkinti.
 • Enterprise Edition versija, palaikanti iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių, atitinka didelių įmonių ir organizacijų reikalavimus.

Atitinkamo "Windows Exchange Server 2010" leidimo funkcinė apimtis kontroliuojama naudojant kliento prieigos licencijas. Todėl jos nėra susietos su konkrečiu "Exchange" leidimu, todėl su "Enterprise CAL" galite naudoti ir "Exchange Standard Server", o su "Standard CAL" - "Exchange Enterprise Server". "Exchange Enterprise" verslui skirtų versijų CAL yra, galima sakyti, "Exchange Standard" versijų CAL priedas.

Daugiau informacijos apie licencijavimą naudojant CAL rasite čia arba "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje apie atskiras "Exchange Server" versijas.

"Exchange Server" licencijų pirkimas ir konsultacijos dėl licencijų "Wiresoft

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje rasite visų aprašytų serverio versijų - nuo "Exchange 2008" iki "Exchange 2019" - licencijas, kaip originalius "Microsoft" licencijų produktus. Be to, siūlome jums atitinkamas kliento prieigos licencijas, kad galėtumėte naudotis atitinkamo leidimo funkcijomis ir paslaugomis; patogiai galite jas įsigyti atskirai ir taip individualiai bei ekonomiškai patenkinti savo CAL reikalavimus.

Jums taikomos specialios, sumažintos visų serverio licencijų ir CAL licencijų kainos: Jie yra iš Europos bendrovių, nenaudoti, todėl visiškai veikiantys. Be to, "Wiresoft" patikrino jų 100 % autentiškumą. Būdami "Wiresoft" klientai, pirkdami licencijas visada esate saugioje pusėje, be to, galite pasinaudoti mūsų ekspertų patarimais visais rūpimais klausimais - pokalbiuose internetu, el. paštu arba telefonu.