Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE
Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Pirkti serverį: Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Kad galėtumėte nuolat stebėti savo verslo procesus ir juos optimizuoti, jums reikia geros duomenų bazių valdymo sistemos. Jei...
2 908,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2012 Enterprise SQL Server 2012 yra pagrindinė produkto versija, kurioje yra daug naujų funkcijų: Patikimumas svarbiausioms taikomosioms programoms - didesnis prieinamumas, žaibiškos užklausos ir pažangios saugumo...
4 105,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
SQL Server 2012 Standard Ypač stipriosios pusės yra verslo žvalgybos ir kritinių programų srityje, taip pat debesijos integravimas pagal jūsų pageidavimus ir poreikius. Virtualizacija apibūdina procesą, kurio metu galutiniai naudotojai...
288,90 € *

Kitos naujos " SQL Server 2012" funkcijos, kurias verta paminėti, yra glaudesnė debesų kompiuterijos sprendimo "SQL Azure" integracija: duomenų bazes galima teikti internetu ir sinchronizuoti vietines duomenų bazes. "SQL Azure" valdoma "SQL Server Management Studio". Be to, naujoji funkcija "Contained Databases" gerokai supaprastina duomenų bazių, įskaitant priklausomus objektus, perkėlimą.

Stulpelių saugyklos indeksas (Transact-SQL) - tai didelių duomenų saugyklos lentelių saugojimo ir užklausų teikimo standartas. Stulpelių saugyklos indeksas naudoja stulpeliais pagrįstą duomenų saugyklą ir duomenų apdorojimą, todėl užklausų našumas yra iki dešimties kartų didesnis nei įprastos eilutėmis pagrįstos saugyklos.

Galiausiai naujosios "SQL Server Data Quality Services" (DQS) leidžia sukurti žinių bazę, kuri gali būti naudojama svarbioms duomenų kokybės užduotims, pavyzdžiui, duomenų standartizavimui, taisymui, išplėtimui ir deduplikacijai, atlikti.

"Microsoft" licencijavimo modelis taip pat buvo pritaikytas prie šiuolaikinių serverių sistemų našumo. Standartinė " SQL Server 2012" versija, kurią galima įsigyti 32 ir 64 bitų versijomis, jau turi ryšį su debesimi. Ją galima įsigyti su pagrindine licencija arba su serverio licencija ir CAL. Kiekvienam "SQL Server 2012" leidimui taikomos skirtingos teisingo licencijavimo taisyklės. Daugiau informacijos apie tai pateikiama toliau.

"SQL Server 2012" taip pat suderinamas su senesnėmis 7 arba 8 "Windows" versijomis. Taigi, įsigiję "SQL Server 2012" licenciją gausite itin galingą serverio programinę įrangą, kurią taip pat galima naudoti įvairiuose scenarijuose.

"Microsoft SQL Server 2012" iš "Wiresoft" galima įsigyti šių versijų ir už neprilygstamą kainą:

 • "SQL Server 2012 Standard
 • "SQL Server 2012 Business Intelligence
 • "SQL Server 2012 Enterprise

"SQL Server Standard" versijoje jau yra daug funkcijų, skirtų naudoti kasdienėje veikloje, taip pat daug administravimo įrankių, atitinkančių mažesnių įmonių ir organizacijų reikalavimus, įskaitant virtualizaciją ir duomenų saugumą

Virtualizacija ir duomenų saugumas.

"Business Intelligence Edition" papildė "SQL 2012" serverio versijų skaičių, o "SQL Server 2012 Enterprise" - aukščiausios klasės versija, kurioje galutiniams naudotojams siūlomas plačiausias funkcijų ir paslaugų asortimentas, su kuriuo galima kurti keičiamo mastelio ir kartu itin prieinamas "SQL Server" taikomąsias programas.

Mielai patarsime, kaip įsigyti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią "SQL Server" versiją, ir parengsime jums pritaikytą serverio licencijos paketą.

Trumpa "SQL Server 2012" leidimų apžvalga

Be iš ankstesnių SQL versijų pažįstamų "Standard", skirtos mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, ir "Enterprise" su visomis funkcijomis, sukurtomis atsižvelgiant į vidutinio dydžio ir didelių įmonių bei organizacijų poreikius, naujasis "Business Intelligence Edition" yra naujas didelės "SQL Server" šeimos, kuriai priklauso ir kiti leidimai, narys. Kaip matyti iš pavadinimo, BI versija sukurta specialiai pagal įmonių, kurios nori naudoti didelio našumo įrankius tipinėms verslo užduotims atlikti, reikalavimus.

Be 64 bitų versijos,"SQL Server 2012" galima įsigyti ir 32 bitų versiją, tačiau rekomenduojama įdiegti 64 bitų versiją. "Standard", "Business Intelligence" ir "Enterprise" versijose didžiausias duomenų bazių dydis yra 524 PByte (petabaitas).

Svarbios "SQL Server 2012" versijos verslo žvalgybos funkcijos

Naudodamos išsamias 2012 m. versijos "SQL Server BI" funkcijas, įmonės gali įdiegti funkcionalią BI platformą. Šiuo tikslu ji siūlo plačias ataskaitų ir analizės funkcijas Svarbiausios BI funkcijos yra šios:

 • BI semantinis modelis (BISM ): Naudojant BI semantinį modelį, "SQL Server 2012" suteikiama priemonė, skirta modeliams kurti "SQL Server Analysis Services" (SSAS) ir "Powerpivot for Excel" programose - pastarojoje administratoriai gali kurti tik lentelių modelius.
 • Semantinė paieška verslo žvalgybai : semantinė paieška išplečia jau esamą "SQL Server" viso teksto paieškos funkciją naujais scenarijais, kurie neapsiriboja raktinių žodžių paieška: Semantinė paieška leidžia ieškoti dokumentų panašumų, analizuojant jų reikšmes.
 • "SQL Server PowerPivot for SharePoint" : naudojant "SQL Server PowerPivot", "SharePoint" serveris prijungiamas prie "SQL Server 2012", kad būtų galima naudoti atitinkamas funkcijas. Naudojant "PowerPivot", "Excel" lentelėse arba "Access" duomenų bazėse saugomus duomenis galima padaryti prieinamus kitiems naudotojams ir greitai analizuoti.
 • Analizės paslaugos "SQL Server 2012" : SSAS teikia sprendimus, kaip kurti ir padaryti prieinamas analitines duomenų bazes, kurias vėliau galima naudoti BI programose, pavyzdžiui, "Excel", "Performance Point", "Reporting Services" ir t. t. "Analysis Services" egzempliorius galima naudoti įvairiais tikslais. "Analysis Services" egzempliorius skirtas įvairių tipų sprendimams: Administratoriai gali rinktis daugiamatį arba lentelinį sprendimą.
 • SQL Server Data Tools (SSDT ): SSDT yra "Business Intelligence Development Studio" įpėdinė SQL Server 2008 R2 versijoje.SQL Server Data Tools galima naudoti duomenų saugykloms kurti ir analizės paslaugoms valdyti SQL Server 2012.
 • Stulpelių saugyklos indeksai : "SQL Server 2012" stulpelių saugyklos indeksai yra veiksminga priemonė tipinėms duomenų saugyklos programoms. Jie leidžia grupuoti, tvarkyti ir gauti duomenis stulpeliais pagrįstu duomenų formatu. Šio proceso metu visi stulpeliai susiejami tarpusavyje, kad būtų sukurtas bendras indeksas.
 • Duomenų kokybės paslaugos (DQS) : Naudojant duomenų kokybės paslaugas (DQS), "SQL Server 2012" patobulintos tokios procedūros kaip duomenų valymas ir duomenų atitikimas. DQS valo ir optimizuoja duomenų rinkinius, ieškodama ir pašalindama pasikartojančius ar nenuoseklius duomenis prieš juos naudojant ataskaitose "Reporting Services" arba duomenų saugyklose.
 • "Power View": dar viena BI funkcija - "SharePoint" serverio priedas "Power View". "Power View" - tai žiniatinklio prietaisų skydelio įrankis, skirtas duomenų analizei ir ad hoc ataskaitų kūrimui, kuriuo galima greitai vizualizuoti duomenis.

Dabartinis "Microsoft" "SQL Server 2012" licencijavimo modelis

Pakeista licencijavimo metrika taikoma "SQL Server 2012" versijai. Tokiu būdu "Microsoft" apibrėžia licencijų, kurias galima įsigyti kiekvienam serverio leidimui, tipą ir poreikį. Tai reiškia, kad yra įvairių SQL programinės įrangos licencijavimo galimybių.

Iš ankstesnių versijų žinoma procesoriaus licencija nebeegzistuoja. Ją pakeitė branduolių licencijavimas, kai licenciją turi turėti kiekvienas visų serverio procesorių branduolys. Nors serverio našumas pagal branduolius neturėjo reikšmės licencijuojant senesnes "Microsoft" serverių versijas, branduolių skaičius yra atskaitos taškas apskaičiuojant licencijos reikalavimą "SQL Server Enterprise" versijose. Taigi, licencijavimo pagrindu tampa didėjantis serverių našumas, kuriuo galima apdoroti didesnes darbo apkrovas ir kurį užtikrina branduolių skaičius.

Be kita ko, virtualiuose serveriuose taip pat gali būti įdiegtos serverio / CAL licencijos. Šiuo atveju, kaip ir standartinės versijos atveju, be serverio licencijų reikia papildomų kliento prieigos licencijų (CAL). Kita vertus, naudojant pagrindinį licencijavimą, prieigos prie serverio CAL nereikia.

"SQL Server 2012" licencijavimo parinkčių apžvalga

Šioje apžvalgoje pateikiami skirtingi "Wiresoft" siūlomų "SQL Server 2012" versijų licencijavimo tipai:

 • "Standard Edition" (SE) - čia galite rinktis licencijavimą pagal branduolius arba pagal serverį ir CAL
 • "Business Intelligence Edition" (BI) - šią licenciją galima gauti tik vienam serveriui ir CAL
 • "Enterprise Edition" (EE) - galima licencijuoti tik pagrindinę versiją

Licencijavimas Standartinis leidimas

2012 m. "SQL Server" versijos "Standard Edition" versija yra vienintelė, kurioje galima rinktis licencijavimą pagal 2 branduolius ir licencijavimą pagal serverį / CAL. Ši aplinkybė grindžiama tuo, kad "Microsoft" skiria skirtingus mažų ir vidutinių įmonių reikalavimus, palyginti su didelėmis ir stambiomis įmonėmis, atsižvelgiant į "SQL Server" našumą ir mastelio keitimo galimybes

SQL funkcijų našumą ir mastelį. Naudodamiesi finansiškai palankesne serverio ir CAL licencijavimo alternatyva, įmonės taip pat gali naudotis " SQL Server 2012" našumu ir universaliomis "debesų" funkcijomis, pritaikytomis prie mažesnio, bet jų tikslams paprastai visiškai pakankamo serverio našumo.

Tačiau kartais mažesnėms organizacijoms ir įmonėms taip pat reikia visų SQL galimybių, kurias galima pasiekti tik turint pagrindinę licenciją. Kad iš pat pradžių įsigytumėte tinkamo tipo "SQL Server Standard Edition" licenciją, turėtumėte

Pirmiausia nustatykite tipines darbo apkrovas ir darbuotojų, kurie naudojasi SQL serverio paslaugomis, skaičių. Todėl kai kuriomis aplinkybėmis gali būti naudinga įsigyti pagrindines licencijas.

Toliau šiame skyriuje pabrėžiami dviejų "SQL Server 2012" licencijavimo parinkčių skirtumai. Norėdami sužinoti, kuri "Standard Edition" licencijavimo parinktis geriausiai tinka jūsų įmonei, tiesiog susisiekite su mumis dėl konsultacijos, taip pat kviečiame pasikalbėti.

"SQL Server Standard" ir "Enterprise Edition" licencijavimas su 2 branduolių paketais

Pagal "Microsoft" nustatytus kriterijus "SQL Server 2012" licencijavimo pagrindui taikomi šie reikalavimai:

 • Kiekviena branduolio licencija galioja lygiai dviem branduoliams - tokiu būdu neskaičiuojamas grynasis procesoriaus branduolių skaičius, o taip pat taikoma toliau nurodyta tvarka:
 • Mažiausias branduolių skaičius visada yra 16, nepriklausomai nuo to, ar variklis iš tikrųjų turi mažiau branduolių.
 • Serverio, kuriame yra mažiau branduolių nei 16, negalima licencijuoti už mažesnę kainą.
 • Pagrindines licencijas galima įsigyti tik 2 paketais.

Tai reiškia: turite įsigyti bent 16 branduolio licencijų = 8 2 branduolių licencijų paketus. Papildomas licencijavimas su naudotojo arba įrenginio licencijomis CAL netaikomas.

"SQL Server 2012 Standard" ir "Business Intelligence" serverio / CAL licencijavimas

SQL Server 2012 Standard " arba " Business Intelligence" su serverio licencija ir papildomomis kliento prieigos licencijomis (CAL) licencijavimas susideda iš šių dviejų komponentų:

 • Kiekvienam serveriui reikalinga atskira licencija. Čia pateikiamos administratoriaus prieigos teisės, skirtos tik administravimui.
 • Kiekvienam darbuotojui, kuris naudosis serverio paslaugomis ir funkcijomis, reikia kliento prieigos licencijos (CAL).
 • Šios CAL gali būti dviejų variantų: naudotojo CAL ir įrenginio CAL.
 • Išdavus kliento prieigos licenciją, jos negalima perduoti ar naudoti kitaip, nei nurodyta.

"Microsoft SQL Server 2012" licencijavimas su "Wiresoft" už ypač palankią kainą

"Wiresoft" siūlo " SQL Server 2012 " versiją "Standard", "Business Intelligence" ir "Enterprise" versijose kaip originalias "Microsoft" licencijas ypač mažomis kainomis. "Wiresoft" programinės įrangos kainos yra tokios palankios, nes siūlomos licencijos yra nepanaudotos, nemokamos naudojimo teisės, kurios kilusios iš Europos bendrovių ir kurias įsigijome visiškai teisėtai. Europos Teisingumo Teismas aiškiai leido pirkti ir perparduoti programinės įrangos produktus, pavyzdžiui, serverių licencijas.

Todėl galite būti tikri, kad perkate visiškai veikiantį "Wiresoft" licencijų paketą, kuris yra 100 % tinkamas naudoti ir kurio autentiškumas buvo kruopščiai patikrintas.

Daugelis klientų jau pasitiki "Wiresoft" neįprastais licencijų pasiūlymais, kurie padeda taupyti išlaidas, įskaitant ekspertų konsultacijas. Jei turite klausimų apie jums naudingiausią " Microsoft SQL Server 2012" licencijavimą, nedvejodami kreipkitės į mus.