Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
SQL Server 2012 Standard Ypač stipriosios pusės yra verslo žvalgybos ir kritinių programų srityje, taip pat debesijos integravimas pagal jūsų pageidavimus ir poreikius. Virtualizacija apibūdina procesą, kurio metu galutiniai naudotojai...
260,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2012 Enterprise SQL Server 2012 yra pagrindinė produkto versija, kurioje yra daug naujų funkcijų: Patikimumas svarbiausioms taikomosioms programoms - didesnis prieinamumas, žaibiškos užklausos ir pažangios saugumo...
3 695,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE
Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Pirkti serverį: Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Kad galėtumėte nuolat stebėti savo verslo procesus ir juos optimizuoti, jums reikia geros duomenų bazių valdymo sistemos. Jei...
2 618,90 € *

Microsoft SQL Server 2012: duomenų valdymo pagrindas

Įvadas: SQL Server 2012 iš pirmo žvilgsnio

Microsoft SQL Server 2012 yra išsami duomenų platforma ir galinga reliacinių duomenų bazių valdymo sistema, tinkama įvairioms duomenų valdymo ir analizės užduotims atlikti. Ją įdiegus buvo įdiegtos svarbios funkcijos, kurios gerokai pagerino įmonės duomenų našumą, prieinamumą ir galimybę juos išplėsti.

Pagrindinės SQL Server 2012 funkcijos

SQL Server 2012 pasižymi AlwaysOn prieinamumo grupėmis, geresniu našumu, Reporting Services ir Integration Services. Be to, jis siūlo glaudžią integraciją su Microsoft debesijos platforma Azure, palaikant hibridines aplinkas.

Našumas ir valdymas

Našumo patobulinimai

SQL Server 2012 našumas gerokai pagerintas įdiegus tokias funkcijas kaip stulpelių saugyklų indeksai, kurie pagreitina užklausas, ir optimizavus užklausų planuoklį.

Valdymo funkcijos

SQL Server Management Studio (SSMS) ir kitos administravimo priemonės buvo patobulintos SQL Server 2012, kad duomenų bazių administravimas būtų paprastesnis ir efektyvesnis.

Prieinamumas ir atkūrimas

AlwaysOn prieinamumo grupės

Viena svarbiausių SQL Server 2012 naujovių - įdiegtos AlwaysOn prieinamumo grupės, suteikiančios didesnes nei ankstesnėse versijose prieinamumo ir atkūrimo po avarijos galimybes.

Patobulintos atsarginių kopijų kūrimo galimybės

Naudodamos naujas ir patobulintas atsarginių kopijų kūrimo parinktis, organizacijos galėjo užtikrinti, kad jų duomenys būtų apsaugoti net ir įvykus gedimui.

Verslo žvalgybos plėtra

Ataskaitų rengimas ir analizė

SQL Server 2012 patobulintos Reporting Services, kad būtų galima kurti išsamesnes ir patogesnes ataskaitas. Buvo įdiegtos Power View ir PowerPivot, kad būtų sustiprinta savitarnos BI.

Duomenų saugyklos

Duomenų saugyklų galimybės sustiprintos patobulinus ETL (išskyrimo, transformavimo ir įkėlimo) galimybes ir integraciją su kitais Microsoft produktais.

Pasirengimas debesų kompiuterijai

Suderinamumas su Azure

Sklandi integracija su Azure leido organizacijoms išplėsti duomenų bazių sprendimus debesyje ir pasinaudoti debesijos mastelio keitimo privalumais.

Išvada: SQL Server 2012 poveikis

Microsoft SQL Server 2012 išlieka svarbia daugelio įmonių aplinkų dalimi. Jis suteikia tvirtą pagrindą taikomosioms programoms, kurioms reikalingas patikimas duomenų valdymas ir analizė. Nors yra naujesnių versijų, SQL Server 2012 išlieka patikimas pasirinkimas organizacijoms, ieškančioms brandžios technologijos su išsamiu funkcijų rinkiniu.

Kategorijos