Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - naujos funkcijos Šiame vadove daugiausia dėmesio skiriama Teams, SharePoint ir OneDrive galimybėms, įskaitant dokumentų saugojimą, bendradarbiavimą, bendrinimą ir pokalbius. Darbui atlikti nereikia...
4 213,90 € *

Microsoft SharePoint Server 2019: Šiuolaikinio komandinio darbo platforma

Apžvalga SharePoint Server 2019

Microsoft SharePoint Server 2019 yra pažangus sprendimas organizacijoms, ieškančioms patikimos ir integruotos bendradarbiavimo ir informacijos valdymo platformos. Būdama ankstesnių versijų įpėdinė, SharePoint Server 2019 remiasi tvirtu pagrindu ir siūlo naujas funkcijas, kurios palaiko šiuolaikinius darbo būdus ir gerina naudotojų patirtį.

Naujovės SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 atneša naudotojo patirties patobulinimų, ypač integracijos su šiuolaikinėmis paslaugomis, tokiomis kaip Office 365 ir SharePoint Online versija. Siūloma modernesnė ir intuityvesnė sąsaja bei patobulinta mobilioji patirtis, todėl naudotojai gali pasiekti turinį ir bendradarbiauti iš bet kurios vietos.

Pagrindinės funkcijos SharePoint Server 2019

Patobulintas komandinis darbas

Daug dėmesio skiriant komandiniam darbui, SharePoint Server 2019 palengvina dalijimąsi dokumentais ir informacija komandose. Ji palaiko bendradarbiavimą realiuoju laiku ir palengvina bei padidina projektų ir užduočių koordinavimą.

Mobilioji patirtis ir naudotojo sąsaja

Žymiai patobulinta mobiliojo ryšio patirtis, užtikrinant geresnį mobiliųjų įrenginių palaikymą ir pritaikomąjį dizainą. Dabar naudotojai gali pasiekti dokumentus ir bendrauti keliaudami, taip padidindami komandų lankstumą ir operatyvumą.

Pritaikymas ir valdymas

Išplėstinės pritaikymo parinktys

SharePoint Server 2019 leidžia administratoriams nuodugniai konfigūruoti ir pritaikyti platformą, kad ji atitiktų konkrečius jų organizacijos poreikius. Kūrėjai gali kurti galingus platformos pagrindu sukurtus sprendimus.

Supaprastintas administravimas

Supaprastintas platformos administravimas, padedantis IT komandoms dirbti efektyviau ir taupyti laiką. Patobulinus administravimo centrą ir valdymo įrankius, užtikrinama didesnė kontrolė, lengviau valdyti naudotojų teises ir saugumo nustatymus.

Saugumas ir atitiktis

Patobulintos saugumo funkcijos

SharePoint Server 2019 sustiprintos saugumo priemonės - patobulinti autentifikavimo metodai, stipresnis šifravimas ir geresni būdai stebėti ir užtikrinti atitiktį.

Atitikties standartų palaikymas

Organizacijos gali būti tikros, kad, naudodamos SharePoint Server 2019, laikosi reguliavimo standartų dėl patobulintų audito galimybių ir atitikties priemonių.

Apibendrinimas: pridėtinė vertė SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 siūlo daugybę patobulinimų, dėl kurių ji tampa patraukliu pasirinkimu organizacijoms, ieškančioms modernios ir galingos bendradarbiavimo ir informacijos valdymo platformos. Dėl patobulintos naudotojo patirties, galimybės naudotis mobiliuoju ryšiu ir stiprių saugumo funkcijų SharePoint Server 2019 yra svarbus organizacijų skaitmeninės transformacijos pagrindas.

Kategorijos