Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008 MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008
Microsoft SQL Server for Small and Business 2008 Windows: Pirkti SQL Server for Small Business 2008 Ar turite mažą įmonę, naudojančią Windows operacinę sistemą? Įsigykite SQL Server for Small Business 2008 ir atlikite operacijas...
102,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup Windows Cumpărați SQL Server: Versiunea 2008 Grup de lucru Sunteți în căutarea unei platforme de management și raportare fiabile și sigure pentru afacerea dumneavoastră? Cumpărați Microsoft SQL Server...
205,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise pirktiWindows Serveris: Microsoft SQL Server 2012 Enterprise Ieškote geros duomenų bazių valdymo sistemos savo verslui ir darbui su Windows operacine sistema? Įsigykite Microsoft SQL Server 2012...
884,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2
Microsoft SQL Server 2008 Standard R2 Pirkti SQL Server 2008 Standard R2 už Windows Įsigykite Windows Microsoft SQL Server 2008 m. versijos Standard R2 versiją savo įmonei ir sukurkite naujas darbo struktūras. Duomenų bazių valdymo...
102,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup R2 Pirkti Windows SQL Server 2008 Workgroup R2 pigiai Norint efektyviai dirbti įmonėje, reikia turėti gerą duomenų bazių valdymo sistemą, su kuria būtų galima greitai ir lengvai atlikti tiek...
205,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 Pirkti Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 Windows Ar savo įmonėje naudojate operacinę sistemą Windows ir norite įsigyti SQL Server? Tuomet čia rasite nebrangų variantą. Dėl išsamių naujovių ir...
884,90 € *

"SQL Server 2008 R2" - dar daugiau "Business Intelligence" jūsų įmonei

Palyginti su ankstesne versija, SQL 2008 R2 versijoje pirmiausia patobulintos BI funkcijos, kad būtų galima dar geriau palaikyti "SharePoint 2010" ir "Office 2010". Svarbiausias tikslas vis dar yra teikti išsamius savitarnos BI sprendimus bendrovėse, kad būtų patenkinti vis sudėtingesni duomenų analizės ir teikimo reikalavimai. "SQL Server 2008 R2" taip pat siūlo patobulintą "SQL Azure Server" ir atskirų BI įrankių ryšį. Labai lengvai keičiamo mastelio BI platformoje "SQL Server 2008 R2" yra šios paslaugos, kuriose yra patobulintų funkcijų ir naujų ypatybių:

 • Analizės paslaugos (SSAS)
 • Integravimo paslaugos (SSIS)
 • Ataskaitų teikimo paslaugos (SSRS)
 • Pagrindinių duomenų paslaugos (MDS)
 • Duomenų gavyba ir duomenų saugyklos
 • Paslaugų tarpininkas
 • "StreamInsight"
 • Ataskaitų kūrimo programa V3.0

Toliau rasite daugiau informacijos apie atskiras "SQL Server 2008 R2" verslo žvalgybos funkcijas.

SSAS, skirta "SQL Server 2008 R2

Analizės paslaugos yra visų ataskaitų, taip pat OLAP analizių ir duomenų gavybos pagrindas. SSAS suteikia integruotą, vienodą visų verslo duomenų vaizdą. Naudojant internetinį analitinį apdorojimą (OLAP), juos galima analizuoti įvairiais aspektais, pvz., hierarchijos, matmenų ir gilinimo ar didinimo, ir rodyti kaip kubą.

Šiuo tikslu "PowerPivot for Excel 2010" taip pat galima naudoti kaip SSAS priedą kartu su "Office Suite 2010". Tai reiškia, kad iš duomenų saugyklos galima importuoti ir analizuoti net didelius duomenų kiekius. Be įvairių optimizavimų, "PowerPivot" taip pat yra funkcinių patobulinimų, pavyzdžiui, palaikoma pavadinimų ir pavadintų rinkinių laukų paieška. Taip pat galima atpažinti sąsajas tarp nesusijusių lentelių sukamojoje lentelėje. Šios "PowerPivot" analizės ir ataskaitos gali būti prieinamos kitiems darbuotojams per "SharePoint" dokumentų bibliotekas ir nuolat atnaujinamos.

Integravimo paslaugos (SSIS)

"SQL Server" integravimo paslaugos (SSIS), jau žinomos iš ankstesnių "SQL Server" versijų, taip pat pateikiamos "SQL 2008 R2" versijoje. Jie sudaro tris kertines visų verslo žvalgybos taikomųjų programų įmonėse dalis: Duomenų integravimas, analizė ir ataskaitų teikimas. Jie taip pat yra visų ETL (Extract, Transform and Load) procesų pagrindas ir suteikia platų duomenų saugyklų funkcijų repertuarą.

Ataskaitų teikimo paslaugos (SSRS)

Praktinės "SQL Server Reporting Services" siūlo keletą įdomių funkcijų, ypač teksto laukams: Pavyzdžiui, juos galima pasukti 270 laipsnių kampu, o puslapių pertraukos, esančios skirtuko "Tablix" duomenų diapazonuose, grupėse ir pan., išplečia išdėstymo galimybes kuriant ataskaitas.

Pagrindinių duomenų paslaugos (MDS)

Pagrindinių duomenų paslaugos yra nauja "SQL Server 2008 R2" funkcija. Dabar jie leidžia duomenis valdyti centralizuotai ir tuo pačiu metu juos pateikti įvairioms programoms. Tai apima produktų, taip pat klientų ir sąskaitų duomenų valdymą ir apsaugą.

Duomenų gavyba ir duomenų saugyklos

Duomenų saugyklų srityje patobulintas "SQL Server 2008" našumas leidžia greičiau integruoti duomenis į duomenų saugyklą. Taip pat optimizuotas administravimas ir našumas, ypač didelių lentelių su skyriais.

Paslaugų tarpininkas

Naudodamiesi "Service Broker" kūrėjai gali įdiegti "SQL Server" vietines asinchroninių pranešimų siuntimo funkcijas. Tai leidžia paskirstyti darbo krūvį tarp kelių duomenų bazių be sudėtingo programavimo. Be kita ko, "SQL Server 2008 R2" "Service Broker" gavo patobulintas instrukcijų funkcijas tvarkant neapdorotus pranešimus eilėje, taip pat palaikomas ryšys tarp skirtingų duomenų bazių.

"StreamInsight", skirta "SQL Server 2008 R2

"SQL Server 2008 R2" versijoje "StreamInsight" taip pat įdiegta CEP (angl. Complex Event Processing) technologija. "StreamInsight" leidžia nuolat stebėti, apdoroti ir valdyti duomenų srautus realiuoju laiku. Ši technologija visų pirma naudojama elektroninėje prekyboje kredito kortelių informacijai apdoroti, logistikoje ir tinklo stebėsenai.

Ataskaitų kūrimo programa V3.0

Ataskaitų kūrimo programa V3.0 taip pat yra nauja "SQL Server 2008 R2" funkcija. Naudojant spartinančiąją atmintinę, ataskaitos ir grafikai rodomi greičiau. Tam tikras ataskaitų sritis galima paskelbti kaip žiniatinklio turinį per "SharePoint". Be to, nauji geoinformacinių sistemų duomenų tipai leidžia vaizdžiai pateikti duomenis geografiniuose žemėlapiuose.

"Microsoft SQL Server 2008 R2" administratoriaus funkcijos

Administratoriai taip pat įvertins daugybę "SQL Server 2008 R2" vedlių, saugyklų ir funkcijų, nes jos ne tik palengvina ir supaprastina administravimo darbą, bet ir specializuotų reikalavimų įgyvendinimą bei paslaugų lygio susitarimų (SLA) laikymąsi. Be to, "SQL 2008 R2" patobulintas "PowerShell 2.x" palaikymas.

"SQL Server Management Studio" taip pat suteikia veiksmingų "SQL Server 2008 R" administravimo funkcijų. Integruotas objektų tyrėjas renka reikiamą informaciją iš visų registruotų serverių, o naujasis prietaisų skydelis leidžia aiškiai pateikti įvairius serverio ir duomenų bazės parametrus.

"Microsoft" licencijavimo modelis "SQL Server 2008" / R2 versijoms

"SQL Server 2008" ir "2008 R2" versijos licencijavimas apima dvi galimybes, kurios priklauso nuo atitinkamo leidimo.

Galimi šie programinės įrangos licencijavimo modeliai:

 • Vienam procesoriui - pagal fizinių ir virtualių procesorių, naudojamų operacinės sistemos aplinkoje, kurioje veikia šios serverio programinės įrangos egzemplioriai, skaičių.
 • Serverio / kliento prieigos licencija (CAL) - priklauso nuo serverio programinės įrangos egzempliorių skaičiaus ir prietaisų bei naudotojų, kurie naudojasi serverio programinės įrangos egzemplioriais ir funkcijomis, skaičiaus.

"SQL Server 2008" ir "SQL Server 2008 R2" licencijavimas

SQL Server 2008" versijoje "Microsoft" leidžia naudoti po 1 virtualų duomenų bazės egzempliorių vienam (virtualiam) procesoriui kiekvienoje " Wiresoft" siūlomoje "Workgroup" ir "Standard" bei SBS versijoje. "Enterprise Edition" versijoje virtualizavimas neribojamas, jei tik įsigyjate reikiamą licencijų skaičių visiems procesoriams.

"SQL 2008 R2" versijoje "Enterprise Edition" taikomas 4 virtualių serverių limitas.

"Microsoft SQL Server 2008" leidimų, kuriuos galima įsigyti "Wiresoft", apžvalga

"Wiresoft" rasite "SQL Server 2008" ir versijos "SQL Server 2008 R2" programinės įrangos licencijų. Kaip jau minėta, kai kurios šios versijos funkcijos skiriasi nuo 2008 m. versijos. Iš mūsų galima įsigyti šių dviejų SQL versijų leidimus:

 • "SQL Server 2008 Enterprise R2
 • "SQL Server 2008 Standard R2
 • "SQL Server 2008 Workgroup R2
 • "SQL Server 2008 Enterprise
 • SQL Server 2008 Standard
 • "SQL Server 2008 Workgroup
 • SQL serveris smulkiajam verslui 2008 (SBS)

"Microsoft SQL Server 2008" versijos su "Wiresoft" už priimtiną kainą

Wiresoft" rasite originalias "Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Standard", "Enterprise", "Workgroup" ir "Small Business" versijų ir leidimų serverių licencijas už ypač palankią galutinę kainą. Jums taikomos specialios sąlygos, kurias "Wiresoft" suteikia ne tik šioms, bet ir kitoms programinės įrangos licencijoms: Visi mūsų siūlomi "Microsoft" produktai yra nepanaudotos vienkartinės Europos bendrovių licencijos, kurias jos įsigijo visiškai teisėtai: Remiantis Europos Teisingumo Teismo sprendimu, programinės įrangos produktų, serverio licencijų arba CAL, pirkimas ir perpardavimas yra visiškai teisėtas. Todėl visi mūsų licencijų produktai yra 100 % tinkami naudoti, nes jų autentiškumas taip pat buvo kruopščiai patikrintas. Daugelis klientų nuolat pasitiki palankaus "Wiresoft" licencijavimo pasiūlymo privalumais. Ar turite klausimų dėl individualaus licencijavimo naudojant "Microsoft SQL Server 2008 Edition"? Tada nedvejodami susisiekite su mumis.