Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Microsoft Office Standard 2021 for Mac MS Office 2021 Standard for Mac šiuo metu yra naujausias išbandytos Microsoft biuro programinės įrangos, skirtos Apple kompiuteriams, leidimas, kurį taip pat galima atsisiųsti. Taigi naudotojai dar...
162,90 € *

"Office 2021 for Mac": galinga biuro programinė įranga "Apple" vartotojams

"Office 2021 for Mac" kategorijoje pristatome naujausią "Microsoft" patikrintos biuro programinės įrangos versiją, skirtą "Mac" operacinėms sistemoms. Šiame straipsnyje pateikiama išsami "Office 2021 for Mac" apžvalga ir paaiškinama, kodėl šis paketas yra puikus pasirinkimas "Mac" naudotojams, ieškantiems galingų biuro programų.

Ką siūlo "Office 2021 for Mac"?

Geriausiai pažįstamos programos

Į "Office 2021 for Mac" rinkinį įtrauktos patikrintos geriausios "Microsoft Word", "Excel", "PowerPoint" ir "Outlook" programos. Šios programos buvo specialiai optimizuotos "Mac" platformai ir užtikrina vientisą naudotojo patirtį.

Naujos funkcijos ir patobulinimai

Su "Office 2021 for Mac" galėsite naudotis naujomis funkcijomis ir patobulinimais, kurie padidins jūsų produktyvumą. Nuo patobulintų pristatymo funkcijų iki patobulintos duomenų analizės - "Office 2021 for Mac" siūlo daugybę naujovių.

Kodėl verta rinktis "Office 2021 for Mac"?

Sklandi integracija į "Mac" aplinką

"Office 2021 for Mac" sukurtas taip, kad sklandžiai integruotųsi į "Mac" aplinką. Programos vizualiai prisitaiko ir naudoja "Mac" pritaikytas funkcijas.

Nereikia prenumeratos

Skirtingai nuo "Office" prenumeratos, už "Office 2021 for Mac" nereikia mokėti nuolatinio mėnesinio mokesčio. Programinę įrangą įsigyjate vieną kartą ir naudojate ją nuolat.

Didžiausia duomenų apsaugos kontrolė

Naudodami "Office 2021 for Mac" visiškai kontroliuojate savo duomenis, nes jums nereikia pasikliauti debesų saugyklomis. Jūsų failai lieka saugūs ir patikimi "Mac" kompiuteryje.

Išvada

Office 2021 for Mac" yra idealus biuro programinės įrangos sprendimas "Mac" naudotojams, kuriems reikia galingų ir gerai pažįstamų programų. Su naujomis funkcijomis, geresniu veikimu ir sklandžia integracija į "Mac" aplinką "Office 2021 for Mac" siūlo geriausią savo klasėje sprendimą tiems, kurie nori padidinti savo produktyvumą.

Nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar kūrybingas specialistas, "Office 2021 for Mac" leidžia efektyviai kurti dokumentus, prezentacijas ir skaičiuokles "Mac" kompiuteryje. Investuokite į "Office 2021 for Mac" ir pasinaudokite daugybe šios galingos ir lengvai naudojamos biuro programinės įrangos privalumų. Padidinkite savo produktyvumą ir visiškai kontroliuokite savo duomenis, naudodamiesi pažįstamomis ir patobulintomis programomis.

Kategorijos