Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 for Mac - efektyvi biuro ir verslo programinė įranga Išsamus Microsoft programinės įrangos paketas Office 2016 taip pat prieinamas "Mac" kompiuteriams. Standard leidime yra išbandytos programos "Word", "Excel",...
69,90 € *

"Office 2016 for Mac": patikrinta biuro programinė įranga "Apple" naudotojams

Kategorijoje "Office 2016 for Mac" pristatome išbandytą "Microsoft" biuro programinę įrangą, sukurtą specialiai "Mac" operacinėms sistemoms. Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgiama "Office 2016 for Mac" ir paaiškinama, kodėl šis paketas yra puikus pasirinkimas "Mac" naudotojams, kuriems reikia galingų ir gerai pažįstamų biuro programų.

Ką siūlo "Office 2016 for Mac"?

Geriausiai pažįstamos programos

"Office 2016 for Mac" apima geriausiai pažįstamas programas, tokias kaip "Microsoft Word", "Excel", "PowerPoint" ir "Outlook". Šios programos buvo specialiai optimizuotos "Mac" platformai ir užtikrina vientisą naudotojo patirtį.

Produktyvumas ir bendradarbiavimas

Su "Office 2016 for Mac" galite dirbti efektyviai ir kartu pagerinti bendradarbiavimą komandoje. Pakete siūlomos bendro dokumentų redagavimo ir bendradarbiavimo realiuoju laiku priemonės.

Kodėl verta rinktis "Office 2016 for Mac"?

Sklandi integracija į "Mac" aplinką

"Office 2016 for Mac" sklandžiai integruojasi į "Mac" aplinką ir naudoja "Mac" skirtas funkcijas. Vartotojo sąsaja yra intuityvi ir paprasta naudoti.

Vienkartinis pirkimas, ilgalaikis naudojimas

Viena iš svarbiausių "Office 2016 for Mac" ypatybių yra ta, kad nereikia mokėti mėnesinio prenumeratos mokesčio. Programinę įrangą įsigyjate vieną kartą ir naudojate ją nuolat.

Didžiausia duomenų apsaugos kontrolė

Naudodami "Office 2016 for Mac" išlaikote visišką savo duomenų kontrolę, nes nesate priklausomi nuo debesų saugyklų. Jūsų failai lieka saugūs "Mac" kompiuteryje.

Išvada

Office 2016 for Mac" yra idealus biuro programinės įrangos sprendimas "Mac" naudotojams, kuriems reikia galingų ir gerai pažįstamų programų. Dėl patobulinto dizaino, našumo funkcijų ir sklandžios integracijos į "Mac" aplinką "Office 2016 for Mac" yra aukščiausios klasės sprendimas tiems, kurie nori padidinti savo produktyvumą.

Nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar kūrybingas specialistas, "Office 2016 for Mac" leidžia "Mac" kompiuteryje efektyviai kurti dokumentus, prezentacijas ir skaičiuokles. Investuokite į "Office 2016 for Mac" ir pasinaudokite daugybe šios patikrintos ir lengvai naudojamos biuro programinės įrangos privalumų. Visiškai kontroliuokite savo duomenis ir naudokitės pažįstamomis programomis, kad optimizuotumėte savo darbo eigą ir dirbtumėte efektyviau.

Kategorijos