Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - naujos funkcijos Šiame vadove daugiausia dėmesio skiriama Teams, SharePoint ir OneDrive galimybėms, įskaitant dokumentų saugojimą, bendradarbiavimą, bendrinimą ir pokalbius. Darbui atlikti nereikia...
2 079,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Pirkti SharePoint Server 2016 pigiai Nuolatinis poreikis tobulėti technologijoms ir ekonomikos augimas reiškia, kad įmonės kasdien ieško naujų programinės įrangos sprendimų. Taip užtikrinama, kad jie neatsiliktų nuo konkurentų ir...
1 796,90 € *

SharePoint Server: Inovatyvaus bendradarbiavimo platforma

SharePoint Server: Bendradarbiavimo revoliucija

Kai kalbama apie komandinį darbą, duomenų valdymą ir efektyvius verslo procesus, SharePoint Server yra pirmaujanti. Būdamas "Microsoft" pavyzdinė Enterprise bendradarbiavimo platforma, "SharePoint" suteikia įvairaus dydžio įmonėms įrankius, kurių reikia norint sėkmingai veikti šiuolaikiniame skaitmeniniu ryšiu susietame pasaulyje.

Jos esmė SharePoint Server

Kas yra "SharePoint" serveris?

Savo esme SharePoint Server yra tinklalapių kūrimo platforma. Tačiau šie tinklalapiai nėra paprasti. Jie specialiai sukurti tam, kad skatintų komandinį darbą, organizuotų duomenis, automatizuotų procesus ir būtų pagrindinis organizacijų informacijos šaltinis.

"SharePoint" istorija

Nuo pat sukūrimo "SharePoint" nuėjo nepaprastą kelią. Nuo paprastų dokumentų valdymo įrankių iki sudėtingų bendradarbiavimo funkcijų - "SharePoint" ir toliau tobulėjo, kad atitiktų augančius šiuolaikinių įmonių poreikius.

Pagrindinės funkcijos ir privalumai SharePoint Server

Dokumentų valdymas ir saugojimas

Viena iš išskirtiniausių SharePoint Server funkcijų yra galinga dokumentų valdymo sistema. Ji leidžia saugoti, bendrinti, tvarkyti ir redaguoti dokumentus realiuoju laiku, didinant produktyvumą ir bendradarbiavimą.

Intuityvi naudotojo sąsaja

SharePoint Server suteikia intuityvią naudotojo sąsają, kurioje lengva naršyti ir technologijų entuziastams, ir ne techninio profilio naudotojams. Dizainas orientuotas į tai, kad naudotojai dirbtų produktyviai, neapkraunant jų nereikalingu sudėtingumu.

Individualizuota patirtis

Kiekvienas naudotojas gali pritaikyti "SharePoint" aplinką pagal savo pageidavimus. Nesvarbu, ar tai būtų prietaisų skydeliai, pranešimų nustatymai, ar duomenų vizualizacijos, "SharePoint" yra pakankamai lankstus, kad atitiktų individualius poreikius.

Integracija su kitais "Microsoft" produktais

Vienas didžiausių SharePoint Server privalumų - sklandi integracija su kitais "Microsoft" produktais, tokiais kaip "Office", "Teams" ir "Yammer". Ši integracija leidžia naudotojams naudotis kasdien naudojamais įrankiais "SharePoint" sistemoje, taip padidinant jų efektyvumą.

Galimi naudojimo būdai SharePoint Server

Interneto svetainės

Daugelis įmonių naudoja "SharePoint", kad sukurtų vidinius portalus ir intraneto svetaines, kurios tarnauja kaip pagrindinis informacijos šaltinis darbuotojams.

Ekstranetai

SharePoint taip pat gali būti naudojamas ekstraneto svetainėms, skirtoms partneriams, tiekėjams ir išorės suinteresuotosioms šalims, kurti. Tai leidžia saugiai keistis duomenimis ir informacija.

Turinio valdymo sistema

Įmonėms, ieškančioms patikimo turinio valdymo sprendimo, "SharePoint" siūlo platų funkcionalumą - nuo turinio kūrimo ir valdymo iki optimizavimo paieškos sistemoms.

Verslo žvalgyba ir analizė

Integruoti "SharePoint" BI įrankiai leidžia įmonėms analizuoti duomenis, kurti ataskaitas ir racionalizuoti sprendimų priėmimo procesus.

Išvada: SharePoint Server šiuolaikiniame verslo pasaulyje

Amžiuje, kai duomenys yra aukso vertės, o komandinis darbas - sėkmingo verslo pagrindas, SharePoint Server tampa nepakeičiamu šiuolaikinių įmonių įrankiu. Dėl savo pritaikytų sprendimų, mastelio keitimo ir paprasto naudojimo SharePoint Server padeda optimizuoti verslo procesus ir parengti įmones skaitmeninės eros iššūkiams. Tai ne tik programinė įranga, bet ir visapusiškas kompanionas įmonėms kelyje į sėkmę.