Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Pirkti SharePoint Server 2016 pigiai Nuolatinis poreikis tobulėti technologijoms ir ekonomikos augimas reiškia, kad įmonės kasdien ieško naujų programinės įrangos sprendimų. Taip užtikrinama, kad jie neatsiliktų nuo konkurentų ir...
3 640,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - naujos funkcijos Šiame vadove daugiausia dėmesio skiriama Teams, SharePoint ir OneDrive galimybėms, įskaitant dokumentų saugojimą, bendradarbiavimą, bendrinimą ir pokalbius. Darbui atlikti nereikia...
4 213,90 € *

Microsoft SharePoint Server: bendradarbiavimo ir valdymo platforma

Įvadas į SharePoint Server

Microsoft SharePoint Server yra galinga bendradarbiavimo ir dokumentų valdymo platforma, kuri padeda įmonėms organizuoti informaciją, dalytis ja ir bendradarbiauti. Turėdama įvairias turinio valdymo, paieškos, verslo žvalgybos ir kitas funkcijas, SharePoint Server leidžia komandoms dirbti kartu efektyviau ir veiksmingiau.

Kas yra SharePoint Server?

SharePoint Server tai serverio pagrindu sukurtas produktas, suteikiantis organizacijoms vieningą platformą informacijos portalams, intraneto svetainėms ir dokumentų saugykloms kurti. Jis palaiko bendradarbiavimo procesus ir palengvina svarbių įmonės duomenų valdymą bei prieigą prie jų.

Pagrindinės funkcijos SharePoint Server

Bendradarbiavimas ir dalijimasis

SharePoint Server siūloma daug funkcijų, padedančių dirbti komandoje, įskaitant dalijimąsi dokumentais, kalendorių ir užduočių sąrašus. Komandos gali vienu metu dirbti su dokumentais, matyti pakeitimus realiuoju laiku ir saugiai dalytis svarbia informacija.

Dokumentų valdymas ir saugojimas

Galingos dokumentų valdymo funkcijos leidžia naudotojams saugoti, tvarkyti ir rasti dokumentus. Versijų nustatymas, prieigos kontrolė ir darbo eigos integracija - tai tik keletas įrankių, kuriuos SharePoint siūlo veiksmingam dokumentų valdymui.

Pritaikymas ir integracija

Lankstus dizainas

SharePoint Server yra labai lengvai pritaikomas, todėl įmonės gali pritaikyti savo portalus ir svetaines pagal konkrečius reikalavimus. Taip pat palaikomos įvairios žiniatinklio dalys ir priedai, kurie išplečia funkcionalumą.

Integracija su Microsoft produktais

Kadangi SharePoint Server yra Microsoft produktų šeimos dalis, ji sklandžiai integruojama su kitomis Microsoft programomis, tokiomis kaip Office 365, taip dar labiau padidinant produktyvumą ir efektyvumą.

Saugumas ir atitiktis

Patikimos saugumo funkcijos

SharePoint Server užtikrina tvirtą saugumo infrastruktūrą, įskaitant pažangių autentifikavimo metodų ir leidimų lygių palaikymą, siekiant užtikrinti, kad prieigą prie neskelbtinos informacijos turėtų tik įgalioti naudotojai.

Atitikties standartų laikymasis

SharePoint padeda organizacijoms laikytis teisės aktų reikalavimų, nes suteikia išsamias audito parinktis ir dokumentų valdymo politiką.

Išvada: ateitis su SharePoint Server

SharePoint Server išlieka svarbiu daugelio organizacijų IT infrastruktūros ramsčiu. Dėl reguliarių atnaujinimų ir didelės kūrėjų bendruomenės, nuolat teikiančios naujus sprendimus ir patobulinimus, SharePoint išlieka svarbiausiu įmonės turinio organizavimo ir bendradarbiavimo skatinimo tašku. Tai keičiamo dydžio ir lankstus sprendimas, kuris auga ir prisitaiko prie kintančių verslo aplinkos poreikių.

Kategorijos