Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISIO 2010 STANDARD MICROSOFT VISIO 2010 STANDARD
Pirkti Microsoft Visio 2010 kaip Standard atsisiųsti Naudodamiesi MS Visio 2010 Standard generuokite, pavyzdžiui, tinklo diagramas arba organizacines schemas, kurios automatiškai remiasi jūsų duomenimis ir kurias galima sukurti per...
20,90 € *
MICROSOFT VISIO 2010 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2010 PROFESSIONAL
Microsoft Visio Professional 2010 pirkti kaip atsisiųsti Atraskite Microsoft Visio professional 2010 kaip galingą diagramų kūrimo įrankį. Naudodami jį galite vizualiai patraukliai pavaizduoti verslo procedūras ar procesus. Visio galima...
25,90 € *

Pirkti Visio 2010: Išsamus žvilgsnis į diagramų kūrimo programinę įrangą

"Visio 2010" - tai galinga "Microsoft" programinė įranga, kuria naudotojai gali kurti diagramas, srauto diagramas, organizacines schemas ir daug daugiau. Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgsime "Visio 2010", jos funkcijas, taikymo sritis ir kodėl ją vis dar vertina daugelis įmonių ir specialistų.

Jo kūrimo istorija

Pirmą kartą "Visio" 1992 m. sukūrė korporacija "Shapeware", o vėliau ją įsigijo "Microsoft". Visio 2010 buvo viena iš išskirtinių programinės įrangos versijų, išleista 2010 m. birželio mėn.

Pagrindinės funkcijos

Programoje "Visio 2010" buvo siūloma daugybė funkcijų ir įrankių, leidžiančių naudotojams kurti profesionalias diagramas. Štai keletas pagrindinių funkcijų:

  1. Plati šablonų biblioteka: "Visio 2010" buvo daugybė įvairių tipų diagramų šablonų, įskaitant organizacines diagramas, srauto diagramas, tinklo diagramas, aukštų planus ir kt. Šie šablonai palengvino darbo pradžią ir sutaupė laiko.
  2. Intuityvi naudotojo sąsaja: "Visio 2010" naudotojo sąsaja buvo patogi ir lengvai suprantama. Įrankiai ir piktogramos buvo gerai išdėstyti ir lengvai randami.
  3. Duomenų susiejimas: galinga "Visio 2010" funkcija buvo galimybė susieti diagramas su duomenų šaltiniais. Tai leido naudotojams automatiškai kurti atnaujintas diagramas, pritaikytas prie duomenų pokyčių.
  4. Diagramų peržiūra: "Visio 2010" siūlė diagramų peržiūros funkciją, kuri atkreipdavo dėmesį į klaidas ir neatitikimus diagramose ir padėdavo naudotojams juos ištaisyti.
  5. Komandinis bendradarbiavimas: programinė įranga suteikė galimybę komandiniam bendradarbiavimui, nes vienu metu diagramas galėjo redaguoti keli naudotojai.

Taikymo sritys

Programa "Visio 2010" buvo naudojama įvairiose pramonės šakose ir profesinėse srityse, pvz:

Įmonių procesų modeliavimas: įmonės naudojo "Visio 2010" savo verslo procesams modeliuoti ir dokumentuoti. Srauto diagramos ir organizacinės schemos padėjo padaryti procesus skaidresnius.

Tinklo diagramos: IT specialistai naudojo programinę įrangą tinklo diagramoms, kuriose buvo vaizduojama IT sistemų struktūra ir ryšiai, kurti. Tai buvo ypač naudinga planuojant tinklus ir šalinant gedimus.

Grindų planavimas: architektai ir pastatų valdytojai naudojo šią programinę įrangą pastatų grindų planams kurti ir tvarkyti. Tai padėjo planuoti ir valdyti erdves.

Duomenų vizualizavimas: tyrėjai ir duomenų analitikai naudojo "Visio 2010" duomenims vizualiai pateikti. Diagramos padėjo lengviau suprasti sudėtingą informaciją.

Kodėl verta rinktis "Visio 2010"?

Nepaisant to, kad yra naujesnių "Visio" versijų, yra priežasčių, dėl kurių kai kurie naudotojai vis dar renkasi "Visio 2010".

Pažįstamumas ir stabilumas: Naudotojai, kurie yra susipažinę su "Visio 2010", vertina stabilumą ir gerai pažįstamą naudotojo sąsają. Jie gali efektyviai atlikti savo darbą, neprivalėdami priprasti prie naujų sąsajų.

Kaina: kai kurioms įmonėms pirkti naują "Visio" versiją gali būti brangu. Visio 2010 ir toliau užtikrina pakankamą funkcionalumą už mažesnę kainą.

Specialūs reikalavimai: Kai kuriais atvejais dėl specialių projektų ar verslo poreikių reikia naudoti "Visio 2010", ypač kai reikia integruoti su senosiomis sistemomis.

Išvada

Visio 2010 buvo galinga diagramų kūrimo programinė įranga, plačiai naudojama įvairiose pramonės šakose ir profesinėse srityse. Dėl savo plačių funkcijų, šablonų ir gebėjimo susieti duomenis ji tapo naudingu šaltiniu įmonėms ir specialistams. Nors yra naujesnių versijų, ji išlieka daugeliui naudotojų gerai pažįstama ir ekonomiška. Tačiau svarbu pažymėti, kad "Microsoft" nutraukė palaikymą, o tai reiškia, kad naudotojai, norėdami gauti saugumo atnaujinimus ir naujausią funkcijų rinkinį, turėtų atnaujinti versiją į naujesnę.