Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10014
 • 3YF-00090
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
69,90 € * 76,90 € * (9,1% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Išsamus "Microsoft" programinės įrangos paketas Office 2016 taip pat skirtas "Mac" kompiuteriams. Į Standard leidimą įtrauktos patikrintos programos "Word", "Excel", "PowerPoint", "Outlook" ir "OneNote". "Mac" versijoje "MS Office 2016" siūloma nuodugniai peržiūrėti ankstesnius komponentus, juos optimaliai pritaikant "OS X", tačiau išlaikant iš "Windows" pažįstamą tipinę naudotojo sąsają su jai būdingu išdėstymu. Vartotojai gali rašyti tekstus, kurti skaičiavimus, rengti prezentacijas, tvarkyti el. laiškus ir apdoroti užrašus kaip įprasta, neapsieidami be pažįstamų "Mac" sistemos funkcijų. Iš "Windows" versijos pažįstami klaviatūros spartieji klavišai taip pat pritaikyti Microsoft Office 2016 for Mac , o tai ypač palengvina tuos naudotojus, kurie keičia abi operacines sistemas.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 for Mac - efektyvi biuro ir verslo programinė įranga

Išsamus Microsoft programinės įrangos paketas Office 2016 taip pat prieinamas "Mac" kompiuteriams. Standard leidime yra išbandytos programos "Word", "Excel", "PowerPoint", "Outlook" ir "OneNote". "Mac" versijoje "MS Office 2016" išsamiai peržiūrėtos ankstesnės sudedamosios dalys, jos optimaliai pritaikytos "OS X", išlaikant tipinę naudotojo sąsają, žinomą iš Windows, su tipiniu išdėstymu. Naudotojai gali rašyti tekstus, kurti skaičiavimus, rengti pristatymus, tvarkyti el. laiškus ir apdoroti pastabas kaip įprastai, nenaudodami gerai pažįstamų "Mac" sistemos funkcijų. Į " Microsoft Office 2016 for Mac" taip pat įtraukti iš Windows versijos pažįstami klaviatūros spartieji klavišai, todėl naudotojams, pereinantiems iš vienos operacinės sistemos į kitą, bus lengviau dirbti.

Visų pirma Office 2016 Mac optimizuotas Windows ir OS X sukurtų dokumentų suderinamumas tarp skirtingų platformų, užtikrinant vienodesnį jų pateikimą. Tai ypač naudinga bendradarbiaujant ir dalijantis dokumentais ne tik tarp Windows ir "Mac" naudotojų, bet ir debesyje, kur Office mieliau siūlo "Microsoft Cloud OneDrive".

Vis dėlto "Mac" kompiuteriams skirta MS Office 2016 Standard versija kai kuriais atžvilgiais skiriasi nuo Windows versijos: į Office for Mac 2016 neįtrauktos "Microsoft Publisher" ir "Microsoft Access" programos; taip pat nėra dviejų naujų funkcijų "Intelligent Search" - "Insights" - ir "What would you like to do?" - "Tell Me" - ir nauji diagramų tipai, įtraukti į "Word", "Excel" ir "PowerPoint".

Nepaisant to, Office for Mac 2016 programose yra daug praktinių patobulinimų, taip pat naujų įdomių funkcijų, kad galėtumėte be vargo atlikti visas iškilusias užduotis.

Microsoft Office 2016 for Mac galima įsigyti "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje kaip nebrangią vieną Standard leidimo licenciją. Toliau apžvelgiami visi Office 2016 for Mac teikiami privalumai.

Naujos funkcijos atskirose Office 2016 for Mac programose

Daugelis naujų Office 2016 for Mac funkcijų taip pat yra prieinamos visose trijose atskirose programose - Excel, Word ir PowerPoint, todėl galima dirbti su dokumentais įvairiose programose.

Supaprastintas dalijimasis dokumentais

Norėdami dar paprasčiau bendrinti dokumentus, naudotojai tiesiog spustelėkite juostoje esantį mygtuką "Bendrinti". Leidimus skaityti ir redaguoti taip pat galima priskirti atskirai.

Patobulinta dokumentų versijų istorija

Kai su dokumentu dirba keli kolegos, svarbu, kad būtų galima naudotis senesnėmis dokumento versijomis. Naudojant funkciją "Versijų istorija", jas galima ne tik iš karto parodyti, bet ir atkurti atitinkamas būsenas, kad būtų galima toliau jomis naudotis.

OneDrive integracija ir "Mac

"OneDrive" integracija į Office 2016 for Mac dabar gali naudotis ir "Mac" naudotojai, todėl prie "OneDrive" išsaugoto Office dokumento galima prisijungti iš bet kurio atitinkamo galutinio įrenginio, nepriklausomai nuo jo buvimo vietos. Todėl nebereikia jų išsaugoti vietoje kompiuteryje, panašiame kompiuteryje arba USB atmintinėje, kaip buvo anksčiau.

Apsauga nuo duomenų praradimo (DLP)

DLP taip pat galima naudoti "Word", "Excel" ir "PowerPoint" dokumentams per "OneDrive" Office 2016 for Mac. Visų pirma administratoriai gali naudoti DLP, kad centralizuotai sukurtų ir valdytų politikas, kuriose nustatomos gairės ir duomenų saugumo pranešimai kuriant ir dalijantis dokumentais su kitais naudotojais, taip pat jos rodomos, kai programa aptinka galimą pavojų.

Atskiros funkcijos Office 2016 Mac programose

Be šių naujų "Word", "Excel" ir "PowerPoint" programų funkcijų, Office 2016 for Mac taip pat turi keletą naujų funkcijų ir patobulinimų kitose atskirose programose, esančiose Standard leidime:

Naujos Word funkcijos Office 2016 for Mac

Toliau išvardytos funkcijos ypač palengvina kelių naudotojų bendrą darbą su "Word" dokumentu:

 • Jei su tuo pačiu "Word" dokumentu dirba keli naudotojai,realiuoju laiku galima parodyti, kur kiekvienas naudotojas šiuo metu atlieka pakeitimus, kuriuos galima stebėti arba iš karto patikrinti.
 • Komentarų funkcija: patobulinus komentarų funkciją, teksto redagavimas programoje "Word 2016" dabar daug aiškesnis ir veiksmingesnis, nes "Word" dokumente dabar yra visi įvairių dalyvių komentarai; be to, į juos taip pat galima tiesiogiai atsakyti, todėl nebereikia rašyti papildomo el. laiško.
 • Išsaugoti prisegtame aplanke : dabar "Word" dokumento aplankas gali būti optiškai prisegtas prie jo, kad kiekvienas naudotojas jį ir jame esančius dokumentus galėtų pasiekti dar greičiau ir paprasčiau, naudodamasis peršokimo sąrašu (peršokimo sąrašu).
 • PDF į "Word": norint perkelti PDF turinį į "Word", nebereikia "Word for Office 2016 for Mac" programoje jo kopijuoti ir įklijuoti - kartais tai daroma labai kruopščiai: tam pakanka tiesiogiai atidaryti PDF failą programoje "Word" ir perkelti ne tik tekstą, bet ir visus grafinius elementus. Šiuos ir dabar galima laisvai redaguoti "Word" programoje. Jei "Word" dokumentą vėl norima pateikti kaip PDF dokumentą, jį taip pat galima vėl išsaugoti šiuo formatu.

Naujos Excel funkcijos Office 2016 for Mac

Excel 2016 Mac kompiuteriams patobulintos esamos funkcijos ir įdiegta naujų įrankių:

 • PROGNOSE.ETS: PROGNOSE.ETS funkcija gali būti naudojama ekstrapoliuoti laiko eilutes į duomenis naudojant eksponentinį išlyginimą (ETS) - tarp naudotojų gerai žinomą algoritmą. Ši funkcija naudojama trumpalaikėms alternatyvioms prognozėms, kurios taip pat gali būti pateikiamos kaip vadinamoji prognozių lentelė, sudaryti.
 • Funkcija LET: Naudojant LET dabar galima formulėje įvardyti atskirus intervalus; tai ne tik pagerina skaičiavimo našumą, bet ir skaitomumą bei galimybę derinti "Excel".
 • Rodinių filtras: ypač dirbant kartu su "Excel" dokumentu dažnai svarbu turėti galimybę rodyti tik tam tikrus rodinius, pvz., savo, kad būtų galima susidaryti geresnį vaizdą. Naudojant filtro rodinį, dabar galima paslėpti kitų naudotojų rūšiavimą ir filtrus.

Naujos Outlook funkcijos Office 2016 for Mac

"Mac" naudotojai, kurie mėgsta naudoti "Outlook" el. laiškams ir susitikimams tvarkyti, neabejotinai įvertins šias naujas funkcijas; jos ne tik sutvarko kasdienį laiškų srautą, bet ir palengvina turinio ir dokumentų paiešką.

 • Failų priedų apžvalga: Jei el. laiškas turi būti siunčiamas su prisegtu failu, "Outlook 2016 for Mac" aiškiai rodo visus neseniai naudotus dokumentus sąraše.
 • Dalijimasis dokumentais: "Mac" "OneDrive" naudotojai gali lengvai dalytis dokumentais su kitais naudodami šią funkciją, įskaitant individualų bendrinimo leidimų skaitymo ir redagavimo leidimų konfigūravimą ir kt.
 • Netvarkos funkcija: šis įrankis yra svarbus pagalbininkas rūšiuojant didelį kiekį el. laiškų ir taip atskiriant grūdus nuo pelų: Ji automatiškai rūšiuoja nesvarbius el. laiškus į atskirą aplanką ir kasdien per "Outlook" siunčia jame saugomų el. laiškų santrauką, kad jie nebūtų pamiršti.
 • Supaprastinta paieška: norėdami pakeisti esamą aplanką arba pašto dėžutę, kai ieškote turinio, tiesiog naudokite išskleidžiamąjį sąrašą "Nauja paieškos sritis" ir pakeiskite paiešką.

Naujos PowerPoint funkcijos Mac kompiuteryje Office 2016

Naujosios "Outlook" funkcijos Office Standard for Mac, be kita ko, siūlo praktinių būdų, kaip pagerinti laiko valdymą pristatymo metu ir ryškiai paryškinti turinį:

 • Laiko stebėjimas: sumažinkite stresą, kai pristatymai rengiami laikantis griežtų terminų: Laiko stebėjimas pagerina laiko valdymą ir padeda efektyviai išnaudoti tam tikrą prezentacijos laiką, nes parodo, kiek laiko yra likę prezentacijos metu, todėl naudotojas bet kuriuo metu gali atitinkamai reaguoti ir koreguoti savo prezentaciją.
 • Glaustesnės pastabos naudojant teptuko įrankį: Užuot prezentacijos metu naudoję lazerinę rodyklę ar net lazdelę, kad atkreiptų dėmesį į tam tikrus elementus ar procesus, kaip anksčiau, dabar naudotojai gali naudoti integruotą teptuką ir nukreipti auditorijos dėmesį, spalvotai paryškindami svarbius elementus. Tai vyksta tik pristatymo režimu, todėl originalus "PowerPoint" failas lieka nepakitęs.
 • Dalijimosifunkcija : Patobulinta "PowerPoint" dalijimosi funkcija, kad būtų lengviau ir greičiau dalytis prezentacijomis per socialinius tinklus.

Naujos OneNote funkcijos Mac kompiuteryje Office 2016

OneNote - užrašų knygelė iš Office, kurioje dar patogiau užsirašinėti, redaguoti ir dalytis svarbiomis idėjomis su kitais:

 • Dalintis Užrašų knygelės: Visą svarbią projekto informaciją, pavyzdžiui, nuotraukas, brėžinius, vaizdo įrašus ir kt., galima centralizuotai kaupti naujojoje "OneNote" ir sinchronizuoti su kitais - tai pagerina bendradarbiavimą vykdant projektus.
 • Vaizdo įrašų įterpimas: Netgi "Vimeo" ir "YouTube" vaizdo įrašus dabar galima lengvai integruoti į "OneNote" puslapį.
 • Kurkite užrašus tiesiai tinklalapyje: "Mac" naudotojai, naudojantys "Microsoft Edge" naršyklę, gali ja naudotis norėdami lengvai rašyti pastabas ar paryškinimus tinklalapyje ir dalytis jais per "OneNote".

Sistemos reikalavimai Office 2016 for Mac Standard

Office 2016 "Mac" skirta tik 64 bitų versija. Be to, Office 2016 for Mac negalima naudoti "iOS" telefonuose "iPhone" įsigytoje versijoje.

 • Procesorius: "Intel" procesorius
 • Operacinė sistema: "Mac OS", bent 10.10 (Yosemite) iki 10.12.6 (Sierra) versijos
 • Atmintis: bent 4 GB RAM
 • Kietojo disko vieta: 6 GB HFS+ formatu (taip pat: "Mac OS Extended" arba "HFS Plus")
 • Ekranas: bent 1 280 x 800

MS Office 2016 for Mac pirkti pigiai internetinėje parduotuvėje Wiresoft

Wiresoft svetainėje Standard rasite Office 2016 for Mac versiją su integruotomis programomis:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Įsigydami Standard-edition of Office 2016 for Mac, be mažos kainos už naudotą programinę įrangą, taip pat galėsite pasinaudoti šiais papildomais Wiresoft privalumais:

 • Įsigydami kiekvieną Microsoft Office 2016 for Mac Standard licenciją iš Wiresoft, gaunate programinės įrangos produktą, kurį galėsite naudoti tik patys.
 • Kiekviena pradinio pirkėjo naudota Office programinės įrangos licencija buvo ištrinta, kai buvo parduota Wiresoft, todėl ji vėl tapo 100 % nemokama ir tinkama naudoti.
 • Wiresoft kruopščiai patikrino atskiras Office for Mac licencijas, gaunamas iš tūrinių licencijų, kad užtikrintų, jog jas galima tinkamai naudoti.
 • Wiresoft, kaip rimtas programinės įrangos pardavėjas, savo internetinėje parduotuvėje nesiūlo bandomųjų versijų, kurios galioja tik ribotą laiką arba turi ribotas funkcijas.
 • Pirkdami iš Wiresoft visada galite būti visiškai tikri, kad perkate originalų Microsoft programinės įrangos produktą, kuris atitinka teisiškai galiojančias taisykles, todėl jokiu būdu neatsidursite teisinėje pilkojoje zonoje.

Jei turite klausimų apie Microsoft Office 2016 for Mac Standard arba kitų Microsoft programinės įrangos produktų įsigijimą, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbio metu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos