Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10002
 • 79P-00123
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32 bitų)
Terminalserver Suderinama


MS Office 2007 - taigi ir leidinys 2007 Professional Plus   - yra svarbus etapas Office paketų istorijoje: Lyginant su senesnėmis versijomis ir pirmtakėmis, Plus funkcionalumo ir efektyvumo prasme ji yra nepakeičiamas įrankis įmonėms, o privatiems naudotojams ir savarankiškai dirbantiems asmenims taip pat padeda efektyviai atlikti visas kasdienes biuro ir administracines užduotis: Word 2007 - kurti tekstus įvairiais formatais, Excel 2007 - atlikti sudėtingus skaičiavimus, Outlook 2007 - išsamiai bendrauti ir planuoti užduotis, PowerPoint 2007 - kurti aiškias ataskaitas ir prezentacijas. Plus Be to, 2007 m. Office leidimas Professional Plus siūlo daugybę papildomų programų: su Publisher 2007 - įvairioms galimybėms spausdintiniuose leidiniuose, taip pat internete, su Access 2007 - įvairioms duomenų bazių programoms ir galiausiai su InfoPath 2007 - praktinių duomenų rinkimo ir analizės formoms kurti. Taigi Professional Plus leidinio pirkėjai gauna pažangią Office versiją, kuri leidžia profesionaliai dirbti ir išsamiai bendrauti.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

"Microsoft Office 2007" Professional Plus - visos verslo profesionalams skirtos programos vienoje pakuotėje kaip viena licencija

MS Office 2007, o kartu ir 2007 m. Professional Plus leidimas yra svarbus etapas Office paketų istorijoje: Palyginti su senesnėmis versijomis ir pirmtakais, ji pasižymi didesniu funkcionalumu ir našumu, todėl kartu su įtrauktomis programomis yra nepakeičiamas įrankis įmonėms, o privatiems naudotojams ir savarankiškai dirbantiems asmenims taip pat padeda efektyviai atlikti visas kasdienes biuro ir administracines užduotis: su "Word 2007" galima kurti įvairių formatų tekstus, su "Excel 2007" - sudėtingus skaičiavimus, su "Outlook 2007" - visapusišką bendravimą ir užduočių planavimą, o su "PowerPoint 2007" - kurti ryškias ataskaitas ir prezentacijas. Ypač Office-Edition 2007 Professional Plus papildomai siūlo daugybę kitų programų: Publisher 2007 - įvairioms spausdintinių leidinių galimybėms, be to, on-line, Access 2007 - duomenų bazių programoms ir galiausiai InfoPath 2007 - praktiniam duomenų rinkimui ir vertinimui skirtoms formoms. Pirkėjai, įsigiję Professional Plus leidinį, gali naudotis brandžia Office versija, kuri leidžia profesionaliai dirbti ir išsamiai bendrauti.

Tai naujovė MS Office 2007 Professional Plus

Professional Plus leidime, be kita ko, įvairiose programose siūlomos šios naujos funkcijos:

 • Nauja juostelė: Atnaujinta naudotojo sąsaja leidžia greičiau ir intuityviau naršyti.
 • Pritaikomi nustatymai, temos ir išdėstymai didina produktyvumą.
 • Naujoji tiesioginė peržiūra rodo šablonus ir dizainą pagal realiuoju laiku dokumento lange esančius duomenis.
 • XML failo formato palaikymas užtikrina didesnį saugumą, sumažina dokumento dydį ir pagreitina įkrovimo laiką.
 • Dabar "Outlook" siūlo paieškos el. laiškuose funkciją, taip pat RSS kanalų prenumeratą ir nepageidaujamų laiškų filtrą.
 • "Access" siūlo paruoštus Standard formatus, kuriuos galima redaguoti.
 • Automatizuotos "Excel" formulės pagreitina skaičiavimus.

Naujoji juostos sąsaja

Visos šios klasikinės "Microsoft" programos, esančios Professional Plus 2007, tokiu būdu prisistato visiškai iš naujo sukurta išvaizda: ankstesnę Office- pirmtakų meniu struktūrą atskirose Office 2007 programose pakeitė aiški daugiafunkcinė juosta - taip pat vadinama "Ribbon". Lentoje dabar kiekvienai Office programai siūlomos atskiros apibendrintų komandų grupės, kurias papildo sąrašų ir dialogo langai. Tuomet jie paprastai pateikiami kaip skirtukai, kurie toliau skirstomi pagal kontekstą. Tokiu būdu visos tam tikram veiksmui atlikti reikalingos komandos ar funkcijos yra sugrupuotos ir iš karto pateikiamos vienoje aiškioje vietoje, pavyzdžiui, norint suformatuoti "Word" dokumentą pagal savo specifikacijas arba įterpti ir redaguoti grafiką dokumente.

Be to, "Ribbon" taip pat suteikia galimybę atitinkamuose meniu nustatyti naudotojo nustatymus ir taip pritaikyti juos savo poreikiams, kad dažnai naudojamos funkcijos būtų tiesiogiai pasiekiamos, o tai taip pat padidina darbo našumą.

Naujoji tiesioginė peržiūra

Be to, svetainėje Office 2007 m Professional Plus taip pat kitų leidinių

vadinamoji tiesioginė peržiūra: Priklausomai nuo atidarytos programos, ši funkcija rodo ne tik šablonus ir dizainus, bet ir formato funkcijas dokumento lange realiuoju laiku.

Naujas failų formatas "OpenXML

Naudojant "OpenXML", Office 2007 versijoje taip pat pateikiamas naujas XML pagrįstas Standard failų formatas Professional Plus leidime, kuris suteikia daugybę šiuolaikiniame verslo pasaulyje svarbių privalumų: Pavyzdžiui, XML palaikymas sumažina failų dydį, todėl, viena vertus, sutaupoma vietos kompiuteryje, kita vertus, gerokai sutrumpėja interneto puslapių dokumentų įkėlimo laikas.

Dėl XML palaikymo interneto puslapiuose veiksmingai sumažinamas dokumentų dydis, todėl jų įkrovimo laikas gerokai sutrumpėja. XML failai taip pat geriau apsaugo nuo duomenų praradimo naudojant duomenų praradimo prevenciją (DLP).

Naujas suderinamumo režimas

Programoje "Microsoft Office 2007" dokumentus, sukurtus senesnėmis Office programų versijomis (Office 97), galima atidaryti, redaguoti ir išsaugoti vadinamuoju suderinamumo režimu, todėl jie vėl tampa prieinami senesnėms Office versijoms, skirtoms Windows ir "Mac OS", taip pat juos galima redaguoti. Tai, be kita ko, pasiekiama dėl to, kad visos funkcijos, kurių nėra senesnėje programos versijoje, čia neprieinamos, todėl nekyla suderinamumo problemų.

"Microsoft" Office Professional Plus 2007 m. leidimas "Wiresoft

Įsigydami 2007 m. Professional Plus MS Office leidimą, daugelis pirkėjų, viena vertus, turi didelį privalumą, nes jį vis dar palaiko senesnės "Microsoft" operacinės sistemos nuo versijos Windows XP SP3, kuri vis dar naudojama senesnėje techninėje įrangoje, todėl šis platus suderinamumas yra gana svarbus pirkimą lemiantis veiksnys. Kita vertus, įprastose parduotuvėse šį leidimą galima įsigyti tik kaip tūrinę licenciją. Tačiau "Wiresoft" parduotuvėje klientai taip pat gali įsigyti Professional Plus 2007 kaip vieną licenciją naudotos programinės įrangos pavidalu.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite įsigyti Office 2007 Professional Plus, taip pat kitus šios versijos leidimus ir naujesnius Office paketus. Toliau apžvelgiamos atskiros Professional Plus 2007 esančios programos ir jų naujovės Office 2007 Professional Plus.

MS Office 2007 Professional Plus - visi verslo įrankiai viename rinkinyje

Be jau patikrintų Office klasikinių programų Word, Excel, PowerPoint ir Outlook, Professional Plus 2007 leidime yra ne tik DTP programa Microsoft Publisher 2007, bet ir duomenų bazės programa Access 2007 bei formų kūrimo įrankis InfoPath 2007.

Visų programų, įtrauktų į MS Office Edition 2007 Professional Plus, apžvalga:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Publisher 2007
 • Access 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

"Microsoft Word 2007" siūlo daug patobulinimų, taip pat keletą naujų funkcijų ir ypatybių: galima naudotis daugeliu standartinių šablonų, kad iš karto būtų galima kurti tekstinius dokumentus, skirtus tiek verslo, tiek asmeniniams tikslams, kurie yra profesionaliai iš anksto suformuoti ir kuriuos taip pat galima papildomai pritaikyti. Taip pat galima naudoti naujus efektus, pavyzdžiui, skaidrumą ir 3D, kad tekstai taptų patrauklesni. "Word" taip pat galima sukurti makrokomandas, kad tam tikri teksto redagavimo veiksmai būtų atliekami veiksmingiau. Didelis privalumas yra ir centrinis versijų ar pakeitimų bei komentarų valdymas.

Excel 2007

Galingoje skaičiuoklių programoje dabar siūlomos išplėstinės formulių kūrimo ir duomenų vizualizavimo funkcijos, įskaitant sukamąsias lenteles ir galimybę vos keliais veiksmais sukurti profesionalias aprašomąsias diagramas. Ryšys su "Microsoft SharePoint Services" užtikrina konfidencialių duomenų apsaugą bendraujant su kitais asmenimis.

PowerPoint 2007

Naudojant skaidrių meistrą " PowerPoint 2007" suteikia veiksmingą visų šablonų valdymo įrankį, kad būtų užtikrinta nuosekli visų juo sukurtų prezentacijų išvaizda ir sutaupyta laiko. Dizaine galima naudoti daug naujų teksto ir tipografijos efektų bei formatavimo įrankių, kurių didžiąją dalį galima iš karto pritaikyti vos vienu spustelėjimu.

Integruotas dokumentų tikrintuvas patikimai pašalina komentarus, paslėptą tekstą ar asmeninę informaciją prieš publikuojant ar dalijantis prezentacija, o skaitmeninis parašas taip pat užtikrina, kad turinio nebūtų galima pakeisti. Dėl naujai sukurto Office Open XML formato .pptx šiuo formatu sukurtos prezentacijos taip pat gali būti skelbiamos kaip HTML tinklalapiai.

Outlook 2007

Pasiteisinusi komunikacijos programinė įranga siūlo veiksmingas kasdienio el. pašto srauto administravimo funkcijas, be kita ko, su "Sofortsuche", kad būtų galima ieškoti el. laiškų, įskaitant priedus, pagal tam tikrus terminus ar raktinius žodžius, taip pat kad būtų galima tikslingai skelbti duomenis ir informaciją atskiriems naudotojams ir tikslams, taip pat nepageidaujamų laiškų filtrą. Žinučių kūrimas, įskaitant formatavimą, taip pat tapo intuityvesnis ir todėl paprastesnis. Integruotoje užduočių juostoje su kalendoriumi yra daugybė susitikimų ir projektų koordinavimo galimybių. Turinys gali būti žymimas spalvomis ir, pavyzdžiui, pagal asmenis ar svarbą.

InfoPath 2007

"InfoPath 2007" naudojama kurti, tvarkyti ir keistis formomis, skirtomis įvairiems duomenims rinkti. Kadangi jos pagrįstos XML, jas taip pat galima pateikti žiniatinklyje per Office SharePoint Server 2007 su integruotomis "Forms Services" ir taip užpildyti nenaudojant "InfoPath" programinės įrangos.

"InfoPath 2007" naudojami tokie scenarijai kaip inventoriaus stebėjimas, projekto būklės ataskaitos, išlaidų ataskaitos ir draudimo polisai. "InfoPath 2007" taip pat sukurta integruoti su "Outlook 2007", kad naudotojai galėtų atidaryti ir redaguoti "InfoPath" formas iš "Outlook 2007".

Publisher 2007

Ši galinga DTP programa skirta akimirksniu ir lengvai kurti aukštos kokybės leidinius, skirtus įvairiems tikslams - nuo skrajučių ir asmeninių laiškų formų iki didelių brošiūrų. Į "Publisher 2007" įtraukti šablonai apima ne tik spausdintinius produktus, bet ir el. pašto naujienlaiškių siuntimo bei tinklalapių kūrimo formatus. Dėl visapusiško suderinamumo su kitomis Office programomis galima naudoti tekstus, paveikslėlius, lenteles ir kt. iš "Word", "Excel", "Access", "Outlook" ir "PowerPoint".

Access 2007

Patikrinta duomenų bazės programa naudojama centralizuotai rinkti ir struktūrizuoti duomenis iš įvairių šaltinių, kad jie būtų prieinami įmonės viduje arba išorėje, kad klientai galėtų juos toliau apdoroti. Dėl įvairių formato šablonų surinktą informaciją galima geriau analizuoti ir naudoti, taip pat pateikti suprantama forma kaip prasmingas ataskaitas.

Naudodamiesi Windows "SharePoint Services", " Access 2007" naudotojai gali bet kada redaguoti užfiksuotus duomenis, atkurti ištrintą informaciją ir nustatyti individualias prieigos teises.

MS Office 2007 sistemos reikalavimai Professional Plus

Office 2007 m. Professional Plus leidimas suderinamas su daugeliu senesnių Windows operacinių sistemų, tačiau Windows 10 nebepalaikomas. Tačiau naujoji juostos sąsaja, įdiegta Office 2007 versijoje, reikalauja daugiau vietos diske, palyginti su ankstesnėmis versijomis. Apskritai visoms paraiškoms tinkamai vykdyti taikomi šie minimalūs reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: nuo "Microsoft Windows XP Service Pack 3" iki Windows 8.1 arba "Microsoft Windows Server 2003" ar naujesnės versijos
 • Procesorius: ne mažiau kaip 500 MHz - kad galėtumėte naudotis visomis "Outlook" funkcijomis, rekomenduojama naudoti 1 GHz
 • Atmintis: ne mažiau kaip 256 MB RAM - rekomenduojama 512 MB, kad galėtumėte tinkamai naudotis "Outlook" paslaugomis
 • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 2 GB
 • Ekrano skiriamoji geba: mažiausiai 1 024 x 768

Pirkite MS Office 2007 Professional Plus "Wiresoft" kaip vieną licenciją už mažą kainą

" Microsoft" 2007 m. Professional Plus Edition priklauso Office-Editions, kurie įprastinėje prekyboje siūlomi tik kaip įmonėms skirtos didelės apimties licencijos, todėl jų negalima įsigyti kaip vienkartinių licencijų. Office "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite įsigyti "2007 Professional Plus Edition" kaip vieno vartotojo licenciją be jokių prenumeratos įsipareigojimų; pirkdami "Wiresoft" parduotuvėje turite sumokėti tik vienkartines išlaidas už pilnąją šios Office Edition versiją, kuri siūlo tokį patį funkcijų spektrą kaip ir atitinkama apimties licencija.

Pagrindinę licenciją paprastai suteikia didesnė įmonė, o "Wiresoft" ją įsigijo. Įsigydama didelės apimties licencijas įmonė taip pat turi teisę perparduoti perteklines programinės įrangos licencijas arba visą didelės apimties licenciją, neatsižvelgiant į tai, ar buvo naudojamos atskiros licencijos, ar visa didelės apimties licencija, ar ne. Pardavimo metu apimties licencija ištirpinama ir paverčiama atskiromis licencijomis, kurios vėliau vadinamos naudota programine įranga. Šis suskirstymas ar pavadinimas neturi jokios įtakos bendram siūlomo Office 2007 Professional Plus Edition ar jame esančių programų funkcionalumui. "Wiresoft" siūlo šias vieno naudotojo licencijas už ypač mažą kainą kaip pirkimo versiją.

"Wiresoft" programinę įrangą įsigysite ne tik nebrangiai, bet ir saugiai: Office 2007 Professional Plus programinę įrangą galite įdiegti savo kompiuteryje sėkmingai užbaigę pirkimo procesą ir iš karto atsisiuntę bei aktyvuoti ją naudodami atitinkamą pateiktą licencijos raktą, kuris galioja ir veikia tik jūsų asmeninei vienkartinei licencijai. Kadangi "Wiresoft" parduoda tik Office 2007 Professional Plus programinę įrangą arba kitus Office leidimus ar versijas, kurie yra identiški originaliems "Microsoft" produktams; bendrovės, iš kurių šios buvusios tūrinės licencijos yra kilusios, yra tik Europoje, todėl perkant šį Office 2007 Professional Plus leidimą kaip naudotą programinę įrangą nekyla jokios teisinės rizikos, nes prekyba naudota programine įranga yra leidžiama pagal įstatymus, kurie taip pat ne kartą patvirtinti teismų sprendimais.

Naudotos programinės įrangos įsigijimas "Wiresoft" parduotuvėje yra palanki galimybė jums, kaip klientui, naudotis kitaip neprieinama programine įranga Office-Kitaip neprieinamų leidinių, pavyzdžiui, Professional Plus 2007. Todėl mūsų klientai yra ne tik MVĮ, bet ir savarankiškai dirbantys bei privatūs asmenys, kurie naudojasi nebrangių "Microsoft" programų asortimentu.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite MS Office-Edition 2007 Professional Plus, taip pat kitus šios versijos leidimus ir naujesnius leidimus bei kitas "Microsoft" programas, kurias galite atsisiųsti už mažą kainą. Klausimai apie Professional Plus arba bet kurią kitą "Microsoft" Office programinę įrangą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos