Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCEL MAC 2021 MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Microsoft Excel 2021 for Mac kaip praktinė vieno vartotojo licencija Microsoft Excel yra neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga sudėtingiems matematiniams ir komerciniams skaičiavimams atlikti. Dabartinėje Mac 2021 versijoje taip...
85,90 € *
MICROSOFT EXCEL MAC 2016 MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Microsoft Excel for Mac 2016 - veiksminga macOS skirta skaičiuoklės programa Klasikinė skaičiuoklių programa " Excel 2016 ", skirta įvairiems skaičiavimo veiksmams atlikti, taip pat prieinama "Mac" kompiuteriams kaip atskira programa....
50,90 € *
MICROSOFT EXCEL MAC 2019 MICROSOFT EXCEL MAC 2019
Microsoft Excel 2019 Mac kompiuteriui kaip patogi vieno vartotojo licencija Microsoft Excel yra iki šiol neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga, kuria galima atlikti sudėtingus matematinius ir komercinius skaičiavimus. Dabartinė...
63,90 € *

"Microsoft Excel for Mac": tobulos skaičiuoklės "Apple" įrenginyje

Sužinokite, kaip "Microsoft Excel for Mac" gali padėti išmaniai tvarkyti duomenis, atlikti sudėtingus skaičiavimus ir kurti prasmingas diagramas. Šiame straipsnyje supažindinama su naujausios "Microsoft Excel for Mac" versijos funkcijomis ir galimybėmis optimizuoti darbo eigą.

Vartotojo sąsaja ir veiksmingas duomenų valdymas

"Microsoft Excel for Mac" naudotojo sąsaja yra patogi ir efektyvi. Naudodamiesi intuityviais meniu ir įrankių juostomis lengvai kurkite ir formatuokite lenteles. Optimizuotas duomenų valdymas leidžia struktūrizuotai pateikti skaičius ir informaciją.

Formulės ir funkcijos

Pažinkite formulių ir funkcijų pasaulį "Microsoft Excel for Mac" programoje. Automatizuokite skaičiavimus ir analizes naudodami įvairias iš anksto nustatytas funkcijas. Išmanusis automatinis užbaigimas padeda įvesti formules be klaidų ir taupyti laiką.

Diagramos ir duomenų vizualizavimas

Kurkite įspūdingas diagramas ir grafikus duomenims vizualizuoti. "Microsoft Excel for Mac" siūlo daugybę diagramų tipų, padedančių aiškiai ir patraukliai pateikti informaciją. Dėl vilkimo ir nuleidimo funkcijos lengva kurti ir pritaikyti diagramas.

Bendradarbiavimas ir integracija su debesimis

Pasinaudokite sklandžiu bendradarbiavimu integruodami "Microsoft Excel for Mac" su "Microsoft 365 Cloud". Dalinkitės darbaknygėmis su kolegomis realiuoju laiku ir stebėkite pakeitimus. Integracija su debesimi taip pat leidžia pasiekti duomenis iš įvairių įrenginių.

Efektyvus duomenų valdymas

Efektyviai valdykite duomenis naudodami galingas "Microsoft Excel for Mac" funkcijas. Rūšiuokite, filtruokite ir grupuokite duomenis, kad greitai rastumėte reikiamą informaciją. Funkcija "PivotTable" leidžia atlikti sudėtingą duomenų analizę ir gauti reikšmingų įžvalgų.

Atnaujinimai ir palaikymas

Reguliariai tikrindami atnaujinimus, nuolat atnaujinkite "Microsoft Excel for Mac". Programinė įranga nuolat tobulinama, kad galėtumėte naudotis geriausiomis funkcijomis ir našumu. Jei kiltų klausimų ar problemų, "Microsoft" pagalbos tarnyba yra pasirengusi nedelsiant jums padėti.

Apskritai "Microsoft Excel for Mac" yra galinga skaičiuoklės platforma, sukurta specialiai "Mac" naudotojų poreikiams. Turėdama daugybę funkcijų ir patogią vartotojo sąsają, ji yra idealus sprendimas efektyviai tvarkyti duomenis ir kurti reikšmingas ataskaitas.

Kategorijos