Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2008 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2008 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10590
 • P73-00354
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
53,90 € * 58,90 € * (8,49% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 16 Core 
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos 2x
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Windows Server 2008 yra tiesioginė 2003 m. versijos įpėdinė. "Longhorn", kaip neoficialiai vadinama sistemos programinė įranga, yra ne tik daug patobulinimų, palyginti su senesne pirmtake, bet ir naujų funkcijų, atitinkančių dabartinius reikalavimus, taip pat ir virtualizacijos srityje. Server Microsoft Business

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2008 STANDARD"

"Microsoft" Windows Server 2008

Windows Serveris 2008 yra tiesioginis "Microsoft" 2003 m. serverio versijos įpėdinis. "Longhorn", kaip neoficialiai vadinama sisteminė programinė įranga, yra ne tik daug patobulinimų, palyginti su senesniu pirmtaku, bet ir naujų funkcijų, atitinkančių dabartinius verslo reikalavimus, įskaitant virtualizaciją.

Windows Server 2008 yra patikimas pagrindas įmonės tinklui, kuriame galima sukurti saugias sąsajas su centriniu serveriu ir, žinoma, integruoti daugybę galutinių įrenginių, kurti. Dėl grafinės vartotojo sąsajos Windows Serverį lengva naudoti net pradedantiesiems. Be to, operacinę sistemą (OS) taip pat galima valdyti pele ir klaviatūra, todėl nereikia žinoti sudėtingų komandų.

Be Windows nešiojamųjų įrenginių, .NET paslaugų taško ir "RemoteApp", svarbiausios funkcijos yra "Hyper-V", kuri leidžia virtualizuoti ištisas serverių sistemas. "PowerShell", pagrįsta ".NET Framework", pagal nutylėjimą įtraukta į "Server 2008", taip pat patobulintas klasterių perdavimas esant sutrikimų. Taip pat įtraukta nauja "Internet Information Services" versija IIS 7.0, įskaitant PHP, SSL ir HTML palaikymą.

Taigi Windows Server 2008 yra efektyvi serverių operacinė sistema, kurios skirtingos versijos atitinka individualius didesnių ir mažesnių įmonių reikalavimus. Ši programinė įranga suteikia visas sąlygas administratoriams ir IT specialistams optimizuoti įmonės serverių infrastruktūros lankstumą ir patikimumą, o kartu yra patikima taikomųjų programų arba žiniatinklio platforma, kuria remdamiesi kūrėjai gali teikti įvairias programas ir paslaugas.

"Microsoft Windows Server 2008" galima įsigyti Standard, "Enterprise" ir "Datacenter" versijų, kiekvienu atveju 32 ir 64 bitų architektūros, iš kurių Standard versiją "Wiresoft" galima įsigyti už palankią kainą. Šis leidimas specialiai sukurtas naudoti mažose ir vidutinėse įmonėse, neatsisakant esminių funkcijų.

Svarbios "Microsoft Windows Server 2008" funkcijos ir optimizavimas Standard

Naudodamos Windows Server 2008 Standard funkcijas, ypač įvairaus dydžio įmonės turi visas svarbias ir veiksmingas priemones, kuriomis gali naudotis kurdamos ir prižiūrėdamos patikimą serverio operacinę sistemą administravimo, apsaugos ir duomenų perdavimo srityse. Be Windows Vista integracijos, galingos virtualizavimo priemonės padeda efektyviau dirbti komandoje ir geriau valdyti įmonės ir namų tinklus.

Didesnis saugumas su Windows Serveris Standard 2008

todėlWindows Server 2008 Standard taip pat yra daug naujų saugumo funkcijų, kurios pagerina serverio ir valdomų duomenų apsaugą. Pavyzdžiui, naujojoje nuotolinio serverio valdymo įrankių modelyje integruotoje ugniasienėje pakeistos kelios politikos ir nustatymai.

Kiti saugumo įrankiai - tik skaityti skirtas domeno valdiklis, kuris ypač naudingas potencialiai nesaugiose vietose, ir integruota tinklo prieigos apsauga (NAP). Valdymo funkcija NAP yra tarsi nesaugių klientų karantino sistema. Jis pagrįstas NPS (tinklo politikos serveriu), kuris kiekvienam klientui, norinčiam prisijungti prie Windows serverio, nustato tam tikrus reikalavimus, kurių įvykdymas yra būtina sąlyga, kad klientui būtų leista prisijungti prie įmonės tinklo. Šiuo tikslu naudojant DC izoliavimo strategijas fiziniuose tinkluose galima atskirai kurti ir administruoti loginius tinklus, kad prieiga būtų leidžiama tik iš registruotų klientų.

Duomenims šifruoti naudojant "Server 2008" galima naudoti "BitLocker" įrankį. "BitLocker" atitinka "Sarbanes-Oxley" ir Sveikatos draudimo perkeliamumo ir atskaitomybės akto (HIPAA) nuostatas dėl įmonės duomenų saugumo. "BitLocker" užšifruoja visą sistemą. Komponentai, kurie paleidžiami anksčiau nei branduolys, yra apsaugoti vientisumo patikra (branduolio vientisumo patikra).

Apibendrinant galima teigti, kad visos šios Windows Server 2008 Standard funkcijos užtikrina patikimos ir kartu saugios serverio operacinės sistemos veikimą.

Verta paminėti ir kitas funkcijas:

"Hyper-V", skirta serverių sistemoms virtualizuoti

"Hyper-V", skirta Windows Server 2008, dabar leidžia organizacijoms virtualizuoti nenaudojant trečiųjų šalių programų. Įrankis, kurį sudaro hipervizorius, leidžia viename fiziniame serveryje sukurti kelis virtualius serverius. Tai leidžia serveriui atlikti kelis vaidmenis, kuriuos taip pat galima valdyti atskirai vieną nuo kito. "Hyper-V" valdoma per "Microsoft Management Console" (MMC). Klasterio veikloje "Hyper-V" taip pat gali būti naudojama tiesioginiam perkėlimui, kai virtualiosios mašinos gali būti perkeliamos darbo metu.

Ši virtualizavimo technologija veikia kompiuteriuose su x64 ir x86 procesoriais; ji taip pat palaiko tinklo adresų vertimą (NAT) ir tinklo prieigos apsaugą (NAP). Tokiu būdu "Hyper-V" taip pat padeda taupyti tipinius verslo išteklius, pavyzdžiui, veiklos sąnaudas ir energijos suvartojimą, kurie yra gerokai mažesni.

Windows "PowerShell

Windows Server 2008 yra pirmoji "Microsoft" operacinė sistema, kurioje įdiegta komandinės eilutės apvalkalas (komandinės eilutės interpretatorius) Windows PowerShell. "PowerShell" pagrįsta 2.0 versijos .NET sąranka; ji leidžia naudotojui interaktyviai vykdyti komandas komandinėje eilutėje, panašiai kaip, pavyzdžiui, Windows Script Host, cmd.exe arba "Unix". Sudėtingesniems apvalkalo scenarijams taip pat galite naudoti "PowerShell" scenarijų kalbą.

"Active Directory" svetainėje Windows Server 2008

"Active Directory", "Microsoft Windows Server" katalogų tarnyba, skirta ištekliams ir naudotojams valdyti, nuo " Windows Server 2008" versijos skirstoma į penkis vaidmenis:

 • "Active Directory Domain Services" (AD DS) - pagrindinis domeno ir išteklių valdymo komponentas
 • "Active Directory Lightweight Directory Services" (ADLDS), skirta prijungti paslaugas, kurioms reikalinga su "Lightweight Directory Access Protocol" (LDAP) suderinama informacija
 • "Active Directory Federation Services" (ADFS), skirta naudotojų autentiškumo nustatymui žiniatinklyje už AD-DS infrastruktūros ribų
 • "Active Directory Rights Management Services" (ADRMS), skirta apsaugoti išteklius nuo neįgaliotų naudotojų
 • "Active Directory Certificate Services" (ADCS), skirta viešojo rakto infrastruktūrai teikti

Ankstesnius "Active Directory" DCO tipus papildė tik skaitymui skirtas domeno valdiklis (RODC). RODC yra tik skaitymo ir turi ribotas funkcijas, todėl slaptažodžiai nėra valdomi, todėl jį galima naudoti kaip domeno valdiklį, ypač neapsaugotose vietose.

Klasterio perdavimas veikiant sutrikimų režimui

"Enterprise Edition" versijoje " Windows Server 2008" įdiegta operacinės sistemos klasterio mazgų klasterizacija. Perkėlimo per gedimą klasteris palaiko GUID skaidinių lentelę (GPT), kurioje yra ne daugiau kaip 128 skaidiniai, taip pat dinamišką išteklių pridėjimą, kuris dar labiau pagerina serverio prieinamumą.

Terminalo paslaugos svetainėje Windows Server 2008

Į "Terminal Services" Windows Server 2008 taip pat įtraukta keletas funkcijų. Tarp jų - kelių monitorių ir iki 1920 × 1200 pikselių raiškos palaikymas, programų teikimas terminalo sesijos metu per "RemoteApp", Windows nešiojamieji įrenginiai ir "Microsoft Point of Service for .NET". Terminalo paslaugos taip pat leidžia vienu metu viename kompiuteryje naudoti vietines ir nuotolines programas.

Intuityvi naudotojo sąsaja

Windows Server 2008 Standard įtikina intuityviai valdomu darbalaukiu ir galimybe pasirinkti kelis režimus: Naudodami serverio tvarkytuvą galite nuolat matyti esamą sistemos būseną ir per jį valdyti pagrindines funkcijas. Integruota WMI sąsaja taip pat suteikia valdymo scenarijų prieglobos funkcijas, o naudodami minėtąją "PowerShell" galite naudoti esamus bat arba vbs formato scenarijus, o "Microsoft Management Console" (MMC) įvairias valdymo programas galima naudoti per priedus.

Be to, galima įdiegti vadinamąją pagrindinę " Windows Server 2008" versiją; šiuo atveju grafinė vartotojo sąsaja neįdiegiama, todėl joje yra tik būtiniausios funkcijos. Pagrindinė versija ne tik naudoja mažiau išteklių, bet ir suteikia mažesnį atakų plotą dėl mažesnio įdiegtų komponentų, įskaitant serverio vaidmenis, skaičiaus.

Sistemos reikalavimai " Windows Server 2008 Standard

Dėl didesnio funkcijų skaičiaus, palyginti su ankstesne versija, naudojant Windows Server 2008 taikomi šie didesni sistemos reikalavimai:

 • Procesorius: bent 1 GHz (x86 procesorius) arba 1,4 GHz (x64 procesorius) - rekomenduojama: 2 GHz arba daugiau
 • Atmintis: ne mažiau kaip 512 MB RAM - rekomenduojama 2 GB RAM arba daugiau
 • Atmintis 32 bitų sistemos: ne daugiau kaip 4 GB
 • Atmintis 64 bitų sistemos: ne daugiau kaip 32 GB
 • Kietasis diskas: bent 10 GB laisvos vietos; 40 GB rekomenduojama pilnam diegimui; 10 GB rekomenduojama serverio branduolio diegimui
 • Įrenginys: DVD-ROM
 • Skiriamoji geba: Super VGA 800 × 600 arba didesnė skiriamoji geba

" Windows Server 2008" licencijavimo modelis

" Windows Server 2008" licencijavimas grindžiamas fiziniame serveryje, kuriame naudojama operacinė sistema, įskaitant virtualiuosius, esančių procesorių skaičiumi. Kiekviena serverio licencija leidžia naudoti Windows Serverio programinę įrangą 2008 Standard viename fiziniame ir viename virtualiame serveryje.

Į serverio licenciją taip pat įeina administratoriaus teisės administruoti ir teikti funkcijas.

Todėl norint naudotis Windows serveriu Standard kaip naudotojui, reikia papildomų kliento prieigos licencijų (CAL). Atskiros taisyklės taip pat taikomos prieigai per Windows Server 2008 External Connector. Visą tolesnę informaciją apie " Windows Server 2008" CAL rasite atitinkamame "Wiresoft" produkto puslapyje.

Licencija "Microsoft Server 2008" Standard už specialią kainą per "Wiresoft

"Wiresoft" siūlo originalias "Microsoft Server 2008 Edition" serverio licencijas Standard už ypač mažą galutinę kainą. Taip galėsite pasinaudoti ne tik šių, bet ir visų kitų programinės įrangos licencijų pirkimo iš "Wiresoft" privalumais: Visi mūsų siūlomi "Microsoft" programinės įrangos produktai yra iš Europos bendrovių įsigytos vienkartinės licencijos.

Pirkdami esate visiškai saugūs, nes, remiantis Europos Teisingumo Teismo sprendimu, programinės įrangos produktų, įskaitant serverio ir kliento prieigos licencijas, pirkimas ir perpardavimas yra visiškai teisėtas.

Be to, visos šios licencijos yra 100 % tinkamos naudoti, nes mes nuodugniai patikrinome jų autentiškumą ir tinkamumą naudoti.

Daugelis mūsų klientų gali patvirtinti "Wiresoft" prieinamo licencijavimo pasiūlymo privalumus, kuriuos papildo mūsų ekspertų patarimai dėl ekonomiškiausio Windows serverių licencijavimo įmonėje. Jei turite klausimų dėl individualaus licencijavimo su "Microsoft Server 2008 Edition", nedvejodami kreipkitės į mus:

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2008 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2008 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos