Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Microsoft Office Mac 2019 Standard - patikrinta programinė įranga verslo naudotojams Office 2019 for macOs yra naujausia Microsoft patikrintos produktyvaus darbo programinės įrangos versija - su galingomis, universaliomis programomis,...
89,90 € *

"Office 2019 for Mac": patikima biuro programinė įranga "Apple" naudotojams

Kategorijoje "Office 2019 for Mac" pristatome naujausią išbandytos "Microsoft" biuro programinės įrangos versiją, specialiai sukurtą "Mac" operacinėms sistemoms. Šiame straipsnyje pateikiama išsami "Office 2019 for Mac" apžvalga ir paaiškinama, kodėl šis paketas yra puikus pasirinkimas "Mac" naudotojams, kuriems reikia galingų biuro programų.

Ką siūlo "Office 2019 for Mac"?

Geriausiai pažįstamos programos

Į "Office 2019 for Mac" įeina tokios patikimos programos kaip "Microsoft Word", "Excel", "PowerPoint" ir "Outlook", kurios yra geriausios. Šios programos buvo specialiai optimizuotos "Mac" platformai ir užtikrina vientisą naudotojo patirtį.

Nereikia prenumeratos

Viena svarbiausių "Office 2019 for Mac" ypatybių yra ta, kad nereikia mokėti mėnesinio prenumeratos mokesčio. Programinę įrangą įsigyjate vieną kartą ir naudojate ją nuolat.

Patobulintas našumas ir stabilumas

Programoje "Office 2019 for Mac" užtikrinamas geresnis našumas ir stabilumas. Programos veikia sklandžiai ir užtikrina nuoseklią darbo aplinką.

Kodėl verta rinktis "Office 2019 for Mac"?

Sklandi integracija į "Mac" aplinką

Programa "Office 2019 for Mac" sklandžiai įsilieja į "Mac" aplinką ir naudoja "Mac" skirtas funkcijas. Vartotojo sąsaja yra intuityvi ir patogi

Didžiausia duomenų apsaugos kontrolė

Naudodami "Office 2019 for Mac" išlaikote visišką savo duomenų kontrolę, nes jums nereikia pasikliauti debesų saugyklomis. Jūsų failai lieka saugūs "Mac" kompiuteryje.

Nuolatinis palaikymas ir atnaujinimai

Kad programinė įranga veiktų sklandžiai ir išliktų saugi, "Microsoft" nuolat teikia "Office 2019 for Mac" palaikymą ir atnaujinimus.

Išvada

Office 2019 for Mac" yra idealus biuro programinės įrangos sprendimas "Mac" naudotojams, kuriems reikia galingų ir gerai pažįstamų programų. Dėl geresnio našumo, stabilumo ir sklandžios integracijos į "Mac" aplinką "Office 2019 for Mac" yra aukščiausios klasės sprendimas tiems, kurie nori padidinti savo produktyvumą.

Nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar kūrybingas specialistas, "Office 2019 for Mac" leidžia efektyviai kurti dokumentus, prezentacijas ir skaičiuokles "Mac" kompiuteryje. Investuokite į "Office 2019 for Mac" ir pasinaudokite daugybe šios patikimos ir patogios naudoti biuro programinės įrangos privalumų. Visiškai kontroliuokite savo duomenis ir naudokitės pažįstamomis programomis, kad optimizuotumėte savo darbo eigą ir dirbtumėte efektyviau.

Kategorijos