Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10532FB
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
11,00 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
MacOS  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


MS Office 2021 Standard for Mac šiuo metu yra naujausias išbandytos "Microsoft" biuro programinės įrangos, skirtos "Apple" kompiuteriams, leidimas, kurį taip pat galima atsisiųsti. Taigi naudotojai dar kartą gali naudotis įvairiapusišku atskirų programų, kurios apima praktiškai visas šiuolaikinio biuro užduočių sritis ir yra suderinamos tarpusavyje, asortimentu, kad būtų galima prieinamai produktyviai dirbti - ne tik vienam, bet ypač komandoje: su "Word" galima kurti įvairių sričių tekstus, su "Excel" - sudėtingus skaičiavimus skaičiuoklės formatu, su "PowerPoint" - informatyvius, interaktyvius pristatymus, o su "Outlook" - visapusišką bendravimą ir užduočių planavimą. Juos papildo "OneNote" - programa užrašams tvarkyti, taip pat debesų saugykla "OneDrive", skirta duomenims padaryti prieinamus internete, ir tikriausiai vėl "Microsoft Teams", kuri pakeičia "Skype".

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"

 

MOKSLEIVIAMS, STUDENTAMS IR PRAKTIKANTAMS!
RIBOTO LAIKO PASIŪLYMAS UNIVERSITETAMS!
*Šiam produktui nereikia jokių įgaliojimų

 

Microsoft Office Standard 2021 "Mac" - be prenumeratos! NUOLATINĖ LICENCIJA!

MS Office 2021 Standard for Mac šiuo metu yra naujausias išbandytos Microsoft biuro programinės įrangos, skirtos "Apple" kompiuteriams, leidimas, kurį taip pat galima atsisiųsti. Taigi naudotojai dar kartą gali pasinaudoti įvairiapusiu atskirų programų, kurios apima beveik visas šiuolaikinio biuro užduočių sritis ir yra suderinamos tarpusavyje, asortimentu, kad būtų galima be kliūčių produktyviai dirbti ne tik atskirai, bet ypač Team: su Word - teksto kūrimui įvairiose srityse, Excel - sudėtingiems skaičiavimams skaičiuoklės formatu, PowerPoint - informatyviems, interaktyviems pristatymams ir Outlook - išsamiam bendravimui ir užduočių planavimui. Jas papildo užrašams tvarkyti skirta programa "OneNote", taip pat Cloud saugykla "OneDrive", skirta duomenims internete skelbti, ir tikriausiai vėl Microsoft komanda "Teams", kuri pakeičia "Skype".

Palyginti su ankstesne Office 2021 Standard for Mac versija, naujoji Office programinė įranga taip pat gali būti naudojama Mac kompiuteriuose, kuriuose jau yra naujieji Apple Silicon procesoriai. Žinoma, ją taip pat galima naudoti "Intel" pagrindu veikiančiuose "Mac" kompiuteriuose.

Pasinaudokite naudotos programinės įrangos pasiūlymu iš Wiresoft ir įsigykite naują Office 2021 Standard for Mac pilną versiją atsisiųsti ir be prenumeratos įsipareigojimų už mažesnę kainą nei įprastoje prekybos programine įranga rinkoje!

Kas naujo MS Office 2021 Standard for Mac?

Visos į rinkinį įtrauktos programos yra techniškai atnaujintos, o tai, žinoma, atsispindi ir pakeistame dizaine, nors išlaikyta pažįstama meniu struktūra. Be to, dar labiau sustiprintas dėmesys bendradarbiavimui Team - taip pat ir Cloud. Naujajame Office leidime "Mac"User taip pat toliau naudojasi populiariais, galingais įrankiais - efektyviam biuro darbui Business kasdienybėje.

Nors dar nėra žinomos visos naujos Office 2021 Standard for Mac funkcijos, Microsoft paskelbė įvairios informacijos apie atskiras programas:

 • Word 2021: XLOOKUP linijos fokusavimo funkcija sumažina išsiblaškymą, Word-User, todėl lengviau tiksliai patikrinti dokumentą eilutė po eilutės.
 • Excel 2021: Vėl galima naudoti XLOOKUP funkciją, kad būtų lengviau rasti ar patikrinti turinį lentelėje arba Excel darbalapyje. Be to, patobulintas dinaminių masyvų palaikymas skaičiuoklėse - įdiegtos naujos masyvų funkcijos FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE ir XMATCH.
 • PowerPoint 2021: dabar pristatymus galima papildyti iš anksto įrašytais balso komentarais, taip išplečiant taikymo galimybes ir informacijos turinį.
 • Outlook: Elektroninio pašto tekstus galima išversti į daugiau kaip 70 kalbų.

Kitos "Mac" skirtos Office 2021 Standard funkcijos

Dabartiniame Standard leidime Office 2021, skirtame "Mac-User, be minėtų atskirų programų papildymų, siūloma daug kitų išplėtimų ir patobulinimų, kurie dažnai būna tarpprograminiai ir taip užtikrina efektyvesnį naudojimą.

Laisvos rankos įrankis Word, Excel ir PowerPoint 

Office programose Word, Excel ir PowerPoint esantis laisvosios rankos įrankis suteikia naudotojams daugybę galimybių kurti laisvosios rankos brėžinius ir eskizus, taip pat diagramas ir formules - priklausomai nuo galutinio įrenginio funkcionalumo, naudotojai gali piešti dokumente rašikliu planšetiniame kompiuteryje, pirštu jutikliniame ekrane arba pele atskirame įrenginyje ar nešiojamajame kompiuteryje, o paskui juos toliau redaguoti naudodami įvairius efektus ir įrankius. Office 2021 Standard "Mac" kompiuteriams taip pat pateikiami nauji šiam tikslui skirti lazūros ir trintuko įrankiai. Galima atidaryti ir redaguoti net Office- svetimus failų formatus, pavyzdžiui, ODF.

Visapusiškas integruotas PDF valdymas

Naujojoje svetainėje Office taip pat galima rodyti PDF failus be "Adobe Reader" programos ir pateikti komentarus. Formas taip pat galima užpildyti ir pasirašyti skaitmeniniu parašu. Dėl patobulinto saugumo ir autorizacijos valdymo failai taip pat geriau apsaugoti nuo neteisėtos prieigos.

Komandinis darbas su "OneDrive

"OneDrive" - tai praktinis įrankis, skirtas darbui su projektais Team. Vartotojai kartu redaguoja Microsoft "OneDrive" saugomus dokumentus, skaičiuokles ir skaidres - biure, Home-Office arba keliaudami vienu metu "MobiDrive" Cloud. Esamas "Google Drive", "OneDrive" ir "Dropbox" paskyras taip pat galima susieti su Office for Mac per "OneDrive". Išsamios prieigos ir keitimo teisių suteikimo administravimo parinktys užtikrina, kad svarbūs duomenys ir informacija išliktų apsaugoti nuo neteisėtos prieigos net ir Cloud.

Prieinamumas Office programose

Prieinamumas tapo neatsiejama palaikomo darbo su kompiuteriu dalimi - tiek autoriams, tiek dokumentų ir el. laiškų skaitytojams. Word Office 2021 Standard for Mac, Excel, PowerPoint, taip pat OneNote siūlo optimizuotą prieinamumo patikrą, kuri palengvina dokumentų supratimą ir taip pagerina bendradarbiavimą su kitais naudotojais.

Tai apima paramą tarptautiniu mastu taikomiems standartams rengiant tekstus, taip pat praktinius pasiūlymus dėl tekstų struktūros ir pateikimo. Įjungus funkciją "Patikrinti prieinamumą", atitinkamoje programoje rodomas įspėjimų ar klaidų sąrašas, kuris papildomas patarimais ir rekomendacijomis, kaip jį pagerinti. Planuojant susitikimus su Business partneriais kitose vietovėse, Outlook rodant tarptautinių gavėjų laiko juostą galima užtikrinti, kad jie taip pat dalyvaus.

Office 2021 Standard for Mac naudotojams taip pat naudinga daugybė parinkčių, palengvinančių darbą: skyriuje "Naudojimo palengvinimas" yra didelis garsų pasirinkimas su "Pateikti grįžtamąjį ryšį garsu", kad būtų galima įjungti garsines užuominas. Kad geriau susikauptumėte, Word Office 2021 Standard for Mac taip pat yra tamsiai pilkos ir juodos spalvos temos: pasirinkus subtilesnį foną galima sumažinti dėmesį blaškančių veiksnių ir geriau susikaupti atliekant užduotis, o įjungus funkciją "Text-to-Speech" galima garsiai perskaityti dokumentų ir el. laiškų turinį dirbant ir keliaujant.

Ypatingos Office 2021 Standard for Mac administratoriams skirtos funkcijos

Be naudos naudotojams, Office 2021 Standard for Mac leidime tikriausiai vėl bus siūlomos praktinės sistemos administratoriams skirtos funkcijos, kurios jau buvo ankstesnėje versijoje, kad būtų galima lengviau administruoti naudotojus ir kartu užtikrinti didesnį saugumą:

 • Naudodami GPO arba grupės politikos objektą, administratoriai gali naudotis veiksmingomis grupės politikomis, kad apsaugotų Office per ADMX šablonus, kurie užtikrina didesnį saugumą kontroliuojant atnaujinimus ir dokumentų makrokomandas.
 • Be to, pačiame atnaujinimo valdiklyje yra funkcijų ir funkcijų atnaujinimų, taip pat su saugumu susijusių kokybės atnaujinimų, pavyzdžiui, pataisų ir karštųjų pataisų, aktyvavimo parinktys: pavyzdžiui, svarbių funkcijų atnaujinimų galima nepaisyti, o svarbius atnaujinimus galima atidėti iki 5 savaičių.
 • Naudojant terminalą Services arba Remote Desktop Services , pateiktą Office for Mac, programinę įrangą galima naudoti ir senesniame Mac kompiuteryje.

Visos atskiros "MS Office 2021 Standard for Mac" programos iš karto

Su Standard Microsoft Office 2021 leidimu "Mac" kompiuteriams "Apple" įrenginių naudotojai vėl gali naudotis klasikinėmis, nepakeičiamomis Office programomis Word, Excel, PowerPoint ir Outlook, kurios kaip jokia kita biuro programinė įranga stebina įvairiomis taikymo galimybėmis:

 • Word 2021 yra viskas, kas reikalinga profesionaliam įvairios paskirties tekstinių dokumentų kūrimui - praktiniai įrankiai, pavyzdžiui, funkcija "Check", padeda teisingai vartoti ar suprasti svetimžodžius tiesiogiai dokumente, o Microsoft Academic Search palengvina teisingą citavimą.
 • Excel 2021 siūlo dar daugiau galimybių iliustruoti, pavyzdžiui, žemėlapių ir piltuvėlių diagramas, naudojant PowerPivot ir PowerQuery plėtinius, įskaitant sinchroninį bendradarbiavimą realiuoju laiku Excel lapuose ir darbalapiuose. Duomenų praradimo apsauga apsaugo konfidencialius duomenis pagal ES duomenų apsaugos taisykles.
 • PowerPoint su kiekvienu nauju leidimu "2021" pateikia vis daugiau įdomių vaizdinių efektų, kad prezentacijos taptų gyvos, įskaitant animaciją, pvz., priartinimą ir morfinius perėjimus, taip pat naujas piktogramas, SVG vektorinius failus ir 3D modelius turiniui vizualizuoti. Šiam tikslui PowerPoint galima naudoti ir iš Word žinomą žymeklį.
 • Outlook 2021 patikimai rūšiuoja kasdien įmonėse plūstančius el. laiškus, naudodama išmaniąsias priemones, kurios automatiškai rūšiuoja el. laiškus pagal jų svarbą ir aktualumą. Teksto keitimo į kalbą funkcija, kuri perskaito pranešimus, taupo laiką. Be to, Outlook esanti apsauga nuo duomenų praradimo apsaugo svarbius prieduose esančius duomenis nuo siuntimo ir prieigos prie jų pašaliniams asmenims

MS Office 2021 Standard for Mac sistemos reikalavimai norint įdiegti ir naudoti MS 2021 for Mac

Toliau rasite informacijos apie žinomus sistemos reikalavimus ir taikytinas naudojimo sąlygas, kurios taikomos naujajam "MS Office 2021 Standard for Mac" leidimui. Taip pat gali tekti laikytis papildomų naudojimo instrukcijų po oficialaus išleidimo.

Techninės įrangos reikalavimai MS Office 2021 Standard for Mac

Office 2021 Standard for Mac - tai Microsoft Office rinkinio versija, kuri veikia ir "Mac" kompiuteriuose su naujuoju "Apple Silicon" procesoriumi. Tačiau ją galima naudoti ir "Mac" kompiuteriuose su "Intel" procesoriais. Ankstesnės 32 bitų versijos nebėra, todėl programinę įrangą galima įdiegti tik į 64 bitų įrenginius. Apskritai turi būti laikomasi šių minimalių reikalavimų:

 • Operacinės sistemos: Office for Mac 2021 palaiko trys naujausios macOS versijos. Šiuo metu tai yra Monterėjus, Big Sur ir Catalina; tikimasi, kad "Mojave" palaikymas bus nutrauktas arba nebeatnaujinamas
 • Procesorius: "Intel" procesorius arba "Apple Silicon" procesorius
 • Kietojo disko vieta: 10 GB
 • Atmintis: 4 GB RAM
 • Vaizdo plokštė: "DirectX 9" arba naujesnė
 • Ekrano skiriamoji geba: 1 024 x 768 taškų

Licencijavimas Microsoft Office 2021 Standard for Mac

Viena Standard Microsoft Office 2021 "Mac" versijos licencija suteikia teisę naudoti programinę įrangą viename "Apple" įrenginyje. Tai taip pat gali apimti programinės įrangos kopijos įdiegimą tinklo serveryje, kad ją būtų galima naudoti Remote arba per virtualią Desktop infrastruktūrą su atitinkamai licencijuotu galutiniu įrenginiu.

Pirkite MS Office 2021 Standard "Mac" Wiresoft pigiau nei naudotą programinę įrangą

Kam leisti daugiau pinigų, jei galite įsigyti dabartinį Office 2021 Standard leidimą "Mac" kompiuteriui kaip naudotą programinę įrangą jau dabar? Svetainėje Wiresoft galite naudotis gerokai mažesnėmis originalios Microsoft programinės įrangos kainomis - su tiesioginiu atsisiuntimu ir visais šiais privalumais:

 • Naudokite vieną licenciją - be prenumeratos prievolės
 • Visas Office rinkinys su visomis programomis
 • Visiškas visų Office programų funkcionalumas - Wiresoft naudojama programinė įranga veikia be jokių laiko apribojimų
 • Teisėtas naudotos Microsoft programinės įrangos naudojimas - patvirtinta ES teismų sprendimais

Turite klausimų apie dabartinę Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac apie kitą Microsoft arba apie kitą naudojamą programinę įrangą? Tada tiesiog susisiekite su mumis pokalbių svetainėje, telefonu arba el. paštu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.